Reklama

Ariana a Raven

J. (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Už sem napsala e-mail přímo na vedení doktorky. A budu pokračovat. Nějaké řešení musí existovat, aby narušení jedinci byli vyloučeni.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 09:11)

Nazdar Květo !! máš vztek, že tady nemůžeš dělat blokovat ?!

Přesně (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Ať to začne řešit policie, protože to není možný.Je zde opravdu velmi psychicky narušený jedinec, nějaký zvrhlík. Každému zde nadává vulgárně a co je na tom nejdivnější,že brání paní Arianu zuby, nehty.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

A co by na tom policie řešila ty imbecile? Nic nelegálního se tady nepíše a úchylů je plná doktorka.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Ne chcavko, fakt nejsem Květa. My už víme, že tu Květu pořád hledáš, protože sama tu smrdíš od rána do večera.

J. (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Lidi ten kripl co nadává do chcavek se dnes už probral z agónie a řádí tady. Nemá smysl sem psát, bude vám za vše nadávat.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Chcavko, chcavko. Už tě to zase chytá??? No jo nedostatek sodíku do mozku. Nemáš tolik chlemtat vodu, nemuselo by ti být blbě a nemusela bys tolik chcát.

Bach-a (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Tak Květa má novou stránku na FB Labyrint světla a lásky. Její info:
"Jsem životní poradce..dělám svoji praxi už 23 let:-) Specializují se na partnerské vztahy atd. Vykládám CrowleyTarot jako C.G.Jung.. buď osobně nebo po mailu či telefonu . Vyvádím lidi z Labyrintu. Posílejte mi prosím sms."
Zajímalo by mě, co se počítá do těch 23 let? Jakože když fotila a Raven se staral o všechno? Nebo když proválela roky v posteli?

I (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

na video se naučila používat filtr.Teď pro změnu utrácí peníze, mánie pokračuje.Jak má tu protézu a mluví přes ní ,jsou to nepříjemné zvuky jak klape těmi zuby

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

:D :D :D přesně, a jak mluví takovýmu trápeným hlasem jak s ucpaným nosem :D

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Jakou má protézu? Zubní???

no (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

ale nemá protézu. ale má umělý zuby vsazený.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Aha to je škoda. Já myslel, že má protézu. Tu by si mohla vyndat a to by byla kuřba!!! Narval bych jí čuráka až do krku!!!!!

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Hm ona kouří, ale tak leda cigarety. Hubu má z nich úplně uzenou. Být tebou tak jí ho tam nestrkám, bude ti smrdět jako popelník ještě měsíc po kuřbě.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Jo ona kouří a ještě se s tím chlubí na FB. Co je to za životní poradkyni? Na konci toho videa řekla "Jdu si koupit cigarety a taky ovoce, vitamíny a tyhle sračky." Jak si k ní někdo může chodit pro radu?

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 02:11)

Asi nekouří jen cigarety , že ?

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

To taky nechápu. Určitě bych neplatila za rady "životní poradkyni", která kouří a mluví sprostě. To tedy fakt ne.

Rozmarila. (St, 6. 11. 2019 - 07:11)

Vypadá to že občas vyrazím do Bohnic, vím přesně kde bydlí a není problém ji potkat při nákupu, sama uvidím jak reálně vypadá. Stejně se chystám do léčebny do parku a do kavárny, ráda tam chodím,ty osudy tam mě dojimaji.......a park je tam krásný.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Rozmarilo to jsi měla udělat už dávno, jít běhat do parčíku v Bohnicích, kdybys to dělala častěji, tak by ti píča nezarostla do sádla, mohla jsi ještě šukat a nemusela jsi mít vývod z močáku. Na moji otázku, zda můžeš normálně čůrat jsi neodpověděla, takže je to jasné. Podívej se na Arianu, je taky silná, ale jak chodí ven s čoklíkem, tak jí to udržuje v kondici a normálně šuká.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Tyto vulgarismy připomínají Květu :))))) Kveto jsi velmi průhledná a tisíckrát tu můžeš psát, ze nejsi Květa :))))))

Reklama

Přidat komentář