Reklama

Ariana a Raven

Rozmarila. (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Šílená tlustá osamělá Eva z Ostravy píše sama sobě, jako několik lidí. Je to cvok schopnej spamovat celej den třeba do dvou do noci a hrát několik postav.....posahane stvoření.......Evičko lidí tady nemůžou za to, že máš blbej život .......

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Rozmarilo, sama jsi tlustá až tak, že ti píča zarostla do sádla a musíš mít kvůli tomu vývod z močáku, tak si tady vymýšlíš nějakou Evu z Ostravy :-))) Jak průhledné. Kdyby jsi se radši snažila trochu zhubnout mohla bys za čas aspoň normálně čůrat.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Hele Evo to byl dobrý nápad zrušit tady diskusi, ale kam bys nám psala? :-DD

J. (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Asi vidí Arianu jako sana sebe a že jí lidi ubližují..tak vede tady válku sama se sebou. Všem tady nadává a že nemáme rodiny koníčky bla bla a kde ona bere čas tu být celé dny až třeba do dvou rána? Hodně smutné takto osamělá žena. Ať si píše co chce. Já na to neresguju a jestli má z toho orgasmus, tak ať si to užije

Rozmarila. (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Já už vím , kdo to je, to je bláznivá Eva z Ostravy, taková šílená ženská která vyvádí na spoustě diskuzi a dřív hodně chodila na weby o čůrání. Je stará , ošklivá a tlustá, břicho sama pneumatika a chlapa neměla asi 30 let, je skutečně odpudivá. Napadá lidí na webech , hádá se i v rodině a trpí hodně samotou....

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

To píšeš o sobě Rozmarilo? Ty se jmenuješ Eva? Já vím, že to je těžký žít s vývodem z močáku, ale můžeš si za to sama. Kdyby jsi méně jedla a více se pohybovala, nezarostla by ti pí.a do sádla. Podívej se na Arianu, běhá se psem, chodí do fitka, do přírody atd. A výsledek? Hubená sice není, ale může šukat a čůrat bez vývodu.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Jo a na koncertě "řádila jako černá ruka" :-))))

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Co je to tu za diskuzi? To vypustili blázinec, nebo je to jen jedna a pořádně vyšinutá osoba? Nebyla jsem tu delší dobu a pořád se píše o nějaké chcavce dokola. Osobně si myslím, že to píše Květa, protože sprostějšího člověka a ještě ženu opravdu neznám.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Ale jdi ty, vždyť ty příspěvky o chcavce zas tak sprosté nejsou. Kromě slov chcavka a chcát se tam nevyskytují téměř žádná sprostá slova. To příspěvky od chcavky jsou daleko horší. To je samej zmrd, debil, imbecil, mrdka apod. Nebudu se divit kdyby admin zablokoval právě ji.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Ta chcavka,.. to je Květa ! má vztek, že tady nemůže blokovat, a tak sem píše hovadiny aby odlákala od sebe pozornost ...

Maji (Čt, 7. 11. 2019 - 09:11)

Já si také myslím,že tady píše některé příspěvky Ari.Jednou jsem jí napsala pod fotku na fb.,že proč si upravuje všechny fotky na mladou dívku,ona mi vulgárně odepsala a blokla mě.Takjestli nezuří,že zde nemůže blokovat a píše takové vulgární komentáře.

Míša (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Uvažujte logicky, kdyby tu Ariana byla, tak buď spustí tóčo nebo nechá diskusi na její jméno zablokovat. Jste jak malá. Když se chcete hádat, napište jí něco urážlivého na FB.
To hledání Ariany, to je také nějaký úchylka.
Nedávno sem psal nějaký Adam, že je v blázinci. Věřím, že to psala Chcavka, za účelem Arianu poškodit. No nepovedlo se. Ta se bavila na koncertě. Smůla, že ano?
O ničem jiném tato diskuse není. Jen drbat a drbat. A že je jejím cílem dokázat lidem, že Ariana lže? Kterým lidem. Vždyť tu dokola drbou nanejvýš dvě. Tak nebuďte směšná. To nemáte práci, koníčky, rodinu? Tak se patláte v cizím životě? Jste zralá na blázinec.
Video jasně prokázalo, kdo má pravdu. Tím vám vzala vítr z plachet, když jste tady mlela dokola o tom, že má povislé tváře, že je rudá, nateklá a podobné zhovadilosti. Jste zlý člověk. To si pamatujte. A jak má babička vždy říkávala....Boží mlýny melou.
Nazdar.

J. (Čt, 7. 11. 2019 - 01:11)

Policie asi ne, ale přes vedení doktorky se mi to třeba podaří. Když řádí tady tak patrně i na jiných diskusích zde na doktorce. Nemyslím že zná Arianu, jí uspokojuje, že nás vytáčí, když bude psát opak toho co píšeme, To je voda na její mlýn, a ukájí se těmi nadávkami. Asi takto nemocných lidí je více, ale je to hrozný.

Míša (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Dobrý den, já myslím, že právě Policie ČR by se tady měla zajímat. Protože některé příspěvky už jsou za hranou. Obyčejný stalking. Jinak si myslím, že o Chcavce píše člověk , ktrému právě není jedno, jakým způsobem se tu Ariana probírá. To není normální tak dlouho psát dokola ty samé příspěvky. A ta paní. co sem už po několikáté píše, že je tu poprvé....no, co dodat. Je to Chcavka osobně.
Osobně, kdybych byla adminem, tak diskusi odstraním, protože kdyby se to Ariana dověděla, mohla by správce žalovat, že nechal špinit její osobnostní práva.
Mě klidně urážet můžete, jsem anonymní jako vy. Ale Ariana není anonymní...a tam je střet ze zákonem.
PS: a jsem ráda, že sem hodí lidé, kteří dávají ochutnat nechutné Chcavce její vlastní "medicínu'. A jak Chcavka prská :D :D :D

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Ha ha a jak tu ta co je tu už poněkolikáté poprvé po dlouhé době píše, že to tu dřív mělo úroveň :-))) ha ha bláznivá Chcavka si tu notovala s tlustou Rozmarilou o tom, že si Ariana upravuje fotky a v bytě má bordel a nachcáno :-)) fakt diskuze na úrovni :-))))) tak leda kurník se dvěma slepicema :-))))

Ano (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

A největší sranda je, že o močení tu začala psát právě Chcavka. 11.9. se tu vypisovala, jak je časté močení zdravé, že čím víc se močí, tím lépe pro ledviny, a pak se přiznala, že se prolévá vodou a chodí močit každých 30 minut. Tak tohle slaboduché individum tu celé měsíce uráželo a špinilo Arianu a za každým nesouhlasným příspěvkem vidělo právě ji. Je tedy dobře že někdo zasáhl a oplatil jí stejnou mincí. Teď chcavka prská a žaluje adminovi. A co admin udělá? Přesně jak píšeš Míšo, nejspíš smaže celou diskuzi. A chcavka pak bude muset všechny ty hnusné komentáře o Arianě psát jinam.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

A jo. 11.9. je ten příspěvek dohledatelný. Tak taky nevím, proč se Chcavka vzteká. To je fakt na hlavu chodit močit po půl hodině.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Ha ha Chcavka si bude stěžovat na vedení doktorky, že jí tu někdo odporuje a píše pravý opak toho co ona :-)) To je jako když si malé dítě stěžuje Bééé bééé Pepíček mi sebral kyblíček. První otázka bude A je to vůbec tvůj kyblíček??? No není...

přesně tak (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Dlouho tady chcavka dominovala, a tak si myslí, že jí to tu patří :-))))

A (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Je to žena, píše, že je ráda, že Ari zveřejnila nějakou nahrávku

Reklama

Přidat komentář