Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

MONIKA (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

Smrdi opravdu dost,manzel si ze mne dost utahuje.At delam co delam tak se smradu nemohu zbavit.

Zuzano (Po, 14. 5. 2007 - 16:05)

jsi nechutne lehka jak H!!!

Návštěvník (So, 10. 3. 2007 - 00:03)

Holkám nohy nesmrdí,jenom něžně voní!

Honza (Po, 22. 1. 2007 - 15:01)

Nejde to nadměrný pocení řešit botoxem?

Pája (Po, 22. 1. 2007 - 11:01)

Měla bys sis najít kdo by ti o ně pečoval.
Pokud jsi hezká a mladá není problém:...

Pája (Po, 22. 1. 2007 - 11:01)

Nohy a krásná holka to je něco...

anča (Út, 9. 1. 2007 - 16:01)

Palosak lidi ano ale ne kazdy ma rad prirozeny pach me osobne z toho neni nejlip mam rada cistotne upravene muze dost si na to potrpim.A tem noham se da predejit zakoupenim pripravku

Palosak (Út, 9. 1. 2007 - 01:01)

Náhodou pro mě je to skvělý fetiš, samozřejmě pokud to není smrad na rozbolení hlavy...
Kdo to nechápe, ať nereaguje, neví o čem mluvím.
Zkrátka každý trpíme nějakou tou úchylkou.
Naopak, všechny ty sterilní dámy, co se vidí jen v koupelně s tunami chemikálií, by se občas mohli zamyslet. Čím nás muže pak budou přitahovat, když ne přirozenými pachy?
Jsme lidi ne?

Zuzana (St, 27. 12. 2006 - 18:12)

Já nosím kozačky na holých nohách a můžu říct že je mám spocené, ale nikdy né smradlavé. Dokud jsem nosila silonky a ponožky tak byl smrad nesnesitelný.Proto říkám buď kozačky vyzout nebo si je nechat ale na bosých nohách.

Tatanka (St, 25. 3. 2020 - 10:03)

Tak to jsi pekny prase na boso v kozackach chodit venku,

Toni (Pá, 22. 12. 2006 - 08:12)

Tak to pěkně kecáš! To jsem psal já a není na tom ani čárka vymyšlená. Teď mám jenom štěstí, že již dovolenkuje. Ty kozačky jsou fakt děs a ženské by si je měly také občas vytřít, nadezinfikovat i navonět. Já si to dělám tak.

Návštěvník (Pá, 22. 12. 2006 - 03:12)

blbci tohle forum vyprovokoval zas nakej uchyl kterej se ukaji predstavou o smrdicich zenskejch nohach a vy mu tady nahravate

DÁDA (Čt, 21. 12. 2006 - 23:12)

HANO ,řekněte šéfový jestli by byla tak hodná a mohla si alespoň na ty svátky umýt tu "krasavici" a ty spařený hnáty :))

hana (Čt, 21. 12. 2006 - 22:12)

To nic u nás v práci smrdí šéfová ,nohy a to mezi...je to běs ale je to vrchnost ,tak co s tím,než tajit dech,ale kolikrát nám až slzí oči..

stela (Čt, 21. 12. 2006 - 19:12)

ty jo ja byla v cinske restauraci a cekam na jidlo ... najednou cejtim takovy silny zapach neco jako tvaruzky no nakysly to bylo... a koukam co kde a najednou si vsimu predemnou slecna a ona si pridstavte vyzula boty ... no to me pos... cela restaurace byla citit .. NO to NEPOCHOPIM HAHAH

Poleno (Ne, 18. 12. 2005 - 18:12)

To Šariku mě se tvoje mluva líbí,my jsme ve škole tahkle blbnuli a psali z chybama.Schválně a to jsme se někdy divili jak nám to jiní žřali a něco používám dodnes.Tvořili jsme vlastní slova z něnčiny a ruštiny.Např. Karel jsem jednomu říkal Varel, Varle, dřív než jsem to slyšel u Cimrmanů.i dnes omylem napíši Turnof nebo fčela. No nic čau mějse.To je téma,toje na vodstřel.

Poleno (Ne, 18. 12. 2005 - 18:12)

To Šariku mě se tvoje mluva líbí,my jsme ve škole tahkle blbnuli a psali z chybama.Schválně a to jsme se někdy divili jak nám to jiní žřali a něco používám dodnes.Tvořili jsme vlastní slova z něnčiny a ruštiny.Např. Karel jsem jednomu říkal Varel, Varle, dřív než jsem to slyšel u Cimrmanů.i dnes omylem napíši Turnof nebo fčela. No nic čau mějse.To je téma,toje na vodstřel.

Šarik (Pá, 16. 12. 2005 - 13:12)

Na klinice už dávno nedělám. A mimochodem jsem tam po inteligentech s ještě horším slovníkem než mám já prošťaroval zacpaný hajzly :-)))), ale i přesto jsem si nechal říkat pane doktore :-))))) a měl jsem se dobře od vděčných pacientů.

BEZTAKS (Pá, 16. 12. 2005 - 12:12)

Já jsem se tě nezastal,ale poukazuji jaký máš špatný slovník.Jinak se připojuji že je utrpení sedět s někým kdo má smradlavé nohy.

Toni (Pá, 16. 12. 2005 - 12:12)

Víš, Šariku, to je asi tak. Máme stoly úplně naproti a ona asi za tou svojí stolovou deskou ten smrad necítí. Když ale ty haxny vystře, tak je víc u mě, než u sebe. A když ještě přidá herecký výkon, že ona nic necítí, tak je to jasné. Už aby bylo léto, otevřená okna a nebyly kozačky.

Reklama

Přidat komentář