Reklama

Pregabalin,Pragiola,Lyrica

Lara (Ne, 9. 12. 2018 - 11:12)

Začala jsem brát Lyriku před měsícem 2x75, trochu zabral na bolesti, nepříjemné somatické potíže, nyní asi deset dní 2x 150, ale na psychiku moc nepomáhá, možná trochu pominuly úzkostné myšlenky, na depresi a únavu moc ne. Prosím, jak dlouho bereš Lyriku? Přibíráš po ní na váze, i když si hlídáš příjem kalorií? Za jak dlouho by měla Lyrika zabrat?

Laura (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Dne mi psychiatr předepsal Lyricu na těžkou úzkostnou poruchu a depresi. Jsem ve stavu, kdy prakticky nefunguji a mám bolesti všeho, tak jsem s tím souhlasila. Bojím se přibírání na váze, máte ještě někdo zkušenost z dávkou 150mg denně ve dvou dávkách?

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 18:01)

já mám Lyriku od bolesti,ale osobně si myslím,že přibírám na váze,a to nijak nejím,tak ji vysadím.

Jaja (Út, 16. 4. 2019 - 09:04)

Lauro neboj se příbirani ale závislosti!
Můj partner dostal po vysazeni Rivotrilu Lyricu a je úplně bezmocný, lip mu není, úzkost, panicke stavy... šílený..

Lada (Út, 29. 10. 2019 - 04:10)

Prosim muzes mi napsat na email @seznam.cz dekuji rada bych o tom vedela , brala jsem antidepresiva

Laura (Út, 16. 4. 2019 - 14:04)

Já nakonec tu Lyricu vysadila během asi týdne, snížením na pragabalin 25-0-25. Vůbec mi ta Lyrica nesedla

Lada (Út, 29. 10. 2019 - 04:10)

Prosim oprava [email protected] dekuji a berete antidepresiva?

Dada (Po, 19. 11. 2018 - 22:11)

Beru Lyricu skoro rok a nepřibrala jsem ani kilo...nevím,jím normálně a všechno,jen večer po 19 hodině už nic...Lyrika mi hodně pomáhá na bolesti a lépe spím,jinak na moje občasné ataky si musím "zobnout"Neurol...mám autoimunitní onemocnění- tzv.Lupus...

Akrim (Po, 25. 9. 2017 - 19:09)

Co myslis tou delsi dobou? Ja beru uz dva mesice 75 mg dvakrat denne na uzkost a mam pocit ze je mi cim dal hur.A porad nemuzu vysadit Rivotril,ktery jsem dostala do zacatku.Mam jeste doufat ze to zabere? Navic me dost vydesilo,co o tomto leku pisi na anglickych a americkych diskuzich,ze je to droga a vysazovani je primo horor.Tak nevim?

dana (St, 17. 8. 2022 - 10:08)

beru pragiolu už 2 roky k tomu antid. citalec a na vačer ještě Rivotril 0,5 mg. Před měsícem mi doktorka vysadila Pragiolu ale můj stav se zhoršil, nemůžu spát, a ještě mě svědí tělo. K tomu různé jiné starosti ( cukrovka) jsem už ze všeho unavená a nevím jak si pomoct

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 12:06)

Přestat brát Rivotril,tak to je na měsíce, roky. Já ho přestala brát v září loňského roku. S ním mi bylo lépe.
Díky lékaři a předepisování Rivotrilu, víc jak 10 let. Mě Zničil!!!

Martin (Pá, 29. 3. 2019 - 02:03)

Dosly mi leky pregabalin150mg 1-1-2 derin200mg 1/5-1/5/2 skoncil jsem na pohotovosti a ti me odvezli na psychiatrii do trince tam jsem dostal leky na den a recep byla nedele a vecer proto jsem dostal leky na cestu a bylo dobre ale pretim ten abstak uz nikdy to nechci zazit.

Steve (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Snad se z toho nějak št'astně vyhrabeš :-) A léky si hlídej at' máš vždy + nějakou nutnou rezervu.

Martin (Pá, 29. 3. 2019 - 02:03)

Dosly mi leky pregabalin150mg 1-1-2 derin200mg 1/5-1/5/2 skoncil jsem na pohotovosti a ti me odvezli na psychiatrii do trince tam jsem dostal leky na den a recep byla nedele a vecer proto jsem dostal leky na cestu a bylo dobre ale pretim ten abstak uz nikdy to nechci zazit.

Akrim (Po, 25. 9. 2017 - 19:09)

Diky za reakci.

Steve (St, 20. 9. 2017 - 22:09)

Bereme dle doporučení lékaře. Ano pomáhá, mě pomohlo(-á) hodně - ale trvá to poměrně delší dobu než to začne působit a než to zlikviduje ty nežádoucí věci a stavy.

Akrim (St, 20. 9. 2017 - 15:09)

Nevím, jestli někdo nakoukne ale docela bych tady ráda rozvinula diskuzi o léku. Lyrica. Jak na vás působí, jestli pomáhá a případně, jestli jste ji už někdo vysazoval. Jsem zvědavá, jestli se někdo ozve.

Michaela (Út, 17. 8. 2021 - 16:08)

Užívám pregabalin, ráda bych se podělila o zkušenosti.

Vlasta (Út, 26. 7. 2022 - 15:07)

pregabalin mě byl předepsán na polyneuropatii po chemoterapii, po léčbě taxany. Těžká toxicita a porušení nervů po chemo. Lék neléčí, jen zmírňuje bolest. Mám i bechtěra, potřebuji pohyb a toho jsem nebyla schopná. Skončila by jsem ještě méně pohyblivá. A přibrat si již vůbec nemůžu dovolit.
Klouby by mě neunesly. Tyto léky odmítám a vracím do ambulance. Kupuji si revitanerv strong, ten léčí a pomůže. Zdravím.

Mery (Ne, 25. 4. 2021 - 16:04)

Dobrý den, po Lyrice mi bylo špatně. Neurolog říkal, musíte si zvyknou. Málem jse umřela tak mi bylo špatně. Napsal mi Pregabalin a je mi fajn. Dá se bolest vydržet.

Reklama

Přidat komentář