Reklama

Obřízka

Zkoumal (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

Ani si neumíš představit práci lékaře, a jak je drahý jejich čas. Zkus to udělat v Německu, tam by s tebou pěkně vypochodovali. Každý zdravotní úkon je u pojištěnců klasifikován : Zdravotní výkony
Číselník obsahuje položky Seznamu zdravotních výkonů s bodovými hodnotami. Pochopitelně i obřízka je klasifikována jako zdravotní úkon zpoplatněna. Soukromé kliniky mají také ceníky. Ty pracuješ zadarmo? Něco jako doktor Galen.

Zkoumal (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Globální trendy a determinanty prevalence, bezpečnost a přijatelnost mužské obřízky jsou stále rostoucí. Na tomto faktu se nedá nic změnit. I u nás lze statisticky zaznamenat značný nárůst klinik provádějících tento lékařský zákrok.

Tonda Vlas (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Pouze v tvých cirkufetišistických očích.

Zkoumal (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

To jsou statistická fakta, a ty s tím nic neuděláš ani když rádoby podle tebe zachráníš jednu pomyslnou předkožku, dopředu stejně odkázanou k obřízce. Prostě jako když jen dočasně rozeženeš zánět slepého střeva, a tím ještě přiděláš chlapcům další utrpení.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 00:11)

Ano ano , obřízka, čím dříve, tím lépe
Maminky se často snaží zákroku vyhnout nebo jej co nejvíce oddálit. Měly by však brát na vědomí fakt, že je rozdíl, pokud zákrok podstoupí dvouleté dítě nebo 5letý malý kluk. Ze dvou let si nebude dítě nic pamatovat.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 01:11)

Vědomou paměť mít nebude, o to jsou horší noční můry z toho přicházející. Je to už čtvrtletí staré, ale v britském independentu jeden, který byl vopižlán jako dvouletý svědčí:

Graham Edwards, 48 let, nezávislý poradce v oblasti publikování, byl obřezán jako dítě poté, co lékaři jeho rodičům řekli, že má těsnou předkožku.

Až do věku pěti let trpěl vážnými opakujícími se nočními můrami, které podle jeho názoru potvrzují podvědomou paměť té operace.

"Měl sny, že ke mě přicházejí tvary s noži a řezají mě tam. Byly to ty nejtěžší sny, které jsem kdy měl a velmi dobře si je pamatuji.

Součástí té hrůzy bylo, že jsem byl násilně držen a měl jsem pocit, že se dusím, měl jsem dusivý pocit.

Ta obřízka pro mě vždy byla pouze zdrojem nepohodlí, a tak mě štvalo, že nikdy nebudu vědět, jaké je to být neporušený Je nevyhnutelné, že se pak člověk cití rozhořčen vůči svým rodičům, ale já si nemyslím, že je taková emoce správná. A to proto, že ti rodiče byli též obětmi určitých lékařů. Na obřízku mužů je nutno pohlížet stejně, jako na ženskou obřízku. Že to už není přijatelné."

Hvězdoun (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Obrezanina na nesmotyss.com

Zkoumal (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Bezpochyby i nezdravá diskuze je indikací k její "obřizce". Nicméně je celá řada důvodů k cirkumcizi, které jsme dnes posoudili v Mimoni. Některé zdravotní důvody, proč požadovat cirkumcizi jsou v současnosti tyto:
- kosmetický vzhled,
- fimóza (těsná předkožka),
- parafimóza (neschopnost přetáhnout staženou předkožku zpět přes žalud),
- zánět žaludu nebo zánět žaludu a předkožky,
- frenulum breve (krátká uzdička, která se při pohlavním styku trhá),
- jiná onemocnění předkožky, včetně nádorů.
Kromě zdravotních důvodů jistě existuje celá řada dalších, ale to závisí na přesvědčení, vyznání, tradicích a kulturních aspektech tohoto prospěšného zákroku, proveditelného v každém věku.

Tony (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

Bývalá moderátorka sexusu Bublina, která byla vždy pro ti obřízce a která předkožku svého kluka přímo zbožňovala,jedné takové, jako jsi ty načmárala: "A TO MU HO NEUMÍŠ UMEJT?!!!"

Tony (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Zaregistruj se na www.sexus.cz a přes schránku se můžeme domluvit, jakýsi Kuba se tam zaregistroval, napsal jediný příspěvek, jenže mně to celé neštymuje, i když tam hodně indicií je, že je to ten Jakub, kterého myslím.

kuba152 říká:
To se mi líbí!To se mi nelíbí!
Lushi01: ano, ja mam trvale staženou predkožku, ze začátku to bylo neprijemmy, ale kluk si zvykne. Teď bych to nevyměnil i při honění je to příjemny když si mohu jezdit po žaludu, dřív to neslo, nebo jen bud ze jsem si ho naslinil, ale i tak byl citlivej, ted používám lubrikant nebo sliny taky ale v menším množství. A hlavne je to hygienicke a vzhledově ťo vypadá lip, když je stažený. Na obřízku bych nešel. A podívej se do zpráv, psal jsem ti. Dík

........................................................................................................................................................Až dvě pochybné indicie to zcela štymuje na toho Jakuba, kterého myslím.

Teď jeho profil

Ahoj, zajimam se hodně o holky. Rád ve volném čase chodím plavat, navštěvuju saunu a nudistické pláže..
............................................................................................................................................

Jakube, jsi to ty? Nebo je to nějaký fejk?

Tonda Vlas (Po, 11. 11. 2019 - 08:11)

V ČR takový spolek neexistuje. Já jsem členem a platím členské příspěvky tu v Německu

Martin (Po, 11. 11. 2019 - 08:11)

Co je to školometský? Já bych se taky urazil. Kdo je vůbec předseda vaší protiobřízkové osvětové organizace v ČR? Jakto, že dopustil abyste se tak rozhádali? A je váš spolek vůbec řádně zaregistrován?! Zatím mi to připadá jako samá nesrovnalost. Říkám si, že můžeš být rád, že se na ten váš spolek a jeho rozkrytí někdo nezaměřil důkladněji!

Tonda Vlas (Po, 11. 11. 2019 - 07:11)

ty stránky nejsou moje, ty má MUDr Staněk, se kterým jsem rozhádaný, urazil se, když jsem na emimino načmáral, že je školometský.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Doposavad jsem nevěděl, že se vopižlávaj i čokli.--------------------https://www.tierklinik.de/medizin/andrologie/erkrankungen-des-penis-und-der-vorhaut/phimose-verengung-der-vorhaut

luci (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Některým dámám to zřejmě vyhovuje.

Martin (Čt, 7. 11. 2019 - 05:11)

.....některým fenkám.....:-D

Katty (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Toto je buržoázní přežitek. Obřízka zvířat je symbolika nezvládnutí somatismu animals a pouze kreduktivní poncuilasmus těch,co neprozřeli. Je to v rozporu s učením Marxe a Englse i se tachyomatickými výstupy komunistických učenců.

Jaroslav (So, 2. 11. 2019 - 21:11)

Omlouvám se,že jsem se neozval dříve,ale chtěl jsem znát i názor mé ženy na celou věc ohledně výše uvedeného příběhu Libora a Kláry a dalších.Osa je podle mne pravdivá, a pro celkové vyznění příběhu není podstatné,zda osoby jsou,či nikoliv reálné. Libor ale podle mne stejně mlží. Ale i to není podstatou věci. Záměr pisatele - myslím si,že je to jediný člověk je vyburcovat okolí. K čemu? Je to výkřik do tmy, zoufalost, nevím. Podle mne i osoby a obsazení příběhu ,které jsou zde uváděny jsou opět fikce a mlžení a nakonec Libor nemusí být vůbec Libor reálný. Trochu komplikované,asi? Moje žena mi sdělila jednou větou toto....člověk ve věku 30 až 40 let, nemusí být muž ale žena co má dvě děti ve věku Kláry a Nikoly a je psychicky nemocná. Tak a nyní "babo raď ". Asi jsem vám nepomohl,le je to názor z mnoha.

Tonda Vlas (Ne, 3. 11. 2019 - 00:11)

Doba je zcela jiná, ale by určitá věc tebe jako pedagoga zajímala a to velmi. Koneckonců,potřebuji se nějak vyzpovídat a nějak určité věci rozebrat, ale nemohu to dělat přes celou republikou. Tu schránky nejsou, nemohl by ses přihlásitna emimino a tam mne kontaktovat?

Jaroslav (Ne, 3. 11. 2019 - 08:11)

Nabídku na kontakt přes emimino zvážím, není pro mne ani tabu setkání osobní, jen bych musel najít čas a to spíše na přelomu roku. Ještě pár myšlenek: Tady ohledně Jakuba jak popisuješ mi i žena potvrdila, že člověk, co to psal je nezralý až psychicky nemocný a jen ve své "dětinskosti" měl radost z toho, že někoho může takto mystifikovat a on mu naletěl. Blíž to nedokážu posoudit, moji ženu zaráží a zaujaly v příběhu až žensky detailní popisy pocitů Kláry,Mišky ale i Markéty nebo tuším Soni nebo Simony na začátku, které muž nikdy nemůže prožít při močení i milování a emočních prožitků. I detailní popisy "pipinky" jak čůrá jsou ženské, normálně by muž napsal, mám plný močák- ne plného Frantíka a podobně. Navíc na začátku téhle story jsou až dramaticky popsané citové projevy Vilíka, Libora a i jiných opět spíše pohledem ženy. Hodně o tom přemýšlím, ale jedna věc mne zaujala i obsahově a to musím dát za pravdu i dalším diskutérům, že ten příběh má sice drobné nedostatky, ale je ve své ose tak propracovaný, že si neumím představit někoho, že by to vymyslel jen ve své fantazii. Tohle podle mého jsou napsané skutečné prožitky možná dané do fikce a ten člověk, nakonec celkem jedno zda muž, či žena musel prožít něco ošklivého a je vnitřně hluboce zraněn a sám, ačkoliv to nevylučuje, že může mít děti, ale asi ne úplnou rodinu, budo patrně rozvedený nebo rozvedená.Proto může mít dostatek času tvořit i přes den - porovnejte některé časy příspěvků. Nemyslím si, že by to psala skupinka pubescentů a tak si dělali legraci, na to jsou některé uvedené situace příliš tvrdé a pro ně nereálné. Ještě jeden postřeh - objevuje se v příběhu několik názvů, které by mladí lidé neuváděli,protože jsou například příliš staromódní (zápraží, chaloupka,hrobeček,....) Je možné, že tady to autor pouze převzal například od svých rodičů nebo prarodičů a používá to, nebo to převzaly jeho děti a on to sem umístil. No čím víc o tom přemýšlím, tím víc mne napadá mnoho dalších souvislostí. Příjemný víkendový den a děkuji za tvůj čas.

Reklama

Přidat komentář