Reklama

Obřízka

Tony (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Je vidět, že jsi psaním báchorek přímo posedlý.

Tony (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Z úzkou předkožkou se rodí téměř každý. Samo se to uvolní v různém věku. V 18 letech to přetrvává u 1 až 2 mužů ze sta. Jsi demagog.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 06:10)

Jestli je Martin skutečný, o čemž mám vážné a zcela odůvodněné pochyby, tak když obhajuje dětskou obřízku, tak by si měl toto zapsat za uši, -------------https://www.dailymail.co.uk/news/article-7622091/Boy-three-penis-amputated-botched-circumcision-Brazil.html-----------------------protože to je opravdu chuťovka. Ten Dr Vobřezávač se nakonec zasebevraždil.

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 11:10)

Teď nevím, jaké masti máš na mysli? Takové, co mají zabránit nadměrné keratinizaci trvale odkrytého žaluda?

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Teď už nemám čas, jsem v práci. Ale já osobně ten názor, že se to má nechávat až na tak pozdní dobu nezastávám------------na druhou stranu vím o mnohých, kteří si to takto rozchodili sami až ke konci puberty, jako například účastník doctus s emimina-----------.Jinak s tím doktorem, co provozuje ty stránky, jsme se neskutečně porafali---mám ho za protiobřízkového fanatika a pokud mám někoho za protiobřízkového fanatika já, tak to už je co říci.

Martin (Po, 28. 10. 2019 - 07:10)

To, co je v tom článku napsané jsou samé nebezpečné lži a nesmysly! Nevím v jaké nemocnici takové slinty doporučují ale psát o tom, že je nejlepší přetahovat až v dospívání - ve 12 - 13 letech???!!! Copak se všichni zbláznili? Navíc, ty tvoje procenta jsou naprosto vylhaná.... ze svého okolí vím, že všem spolužákům to normálně šlo už mnohem dřív - v první druhé třídě.... jenom já jsem s tím měl problém.... a ano moji rodiče čekali - stejně tak, jako to nesmyslně radíš ty.
Ono to zdánlivě vypadá, že je vše v pohodě, jenomže občas přišly dny kdy to opravdu bolelo! Co si myslíš, že se děje se smegmatem, když ho neumýváš? myslíš si, že se samo nějak vstřeba? a to se tvoří snad už miminkám.....navíc se v tom drží moč, pot a kdoví co všechno..... kdo říká, že je možné to tak nechat až do 13 let je naprostý nýmand a hlupák - ať jsi to ty, nebo nějaký pomýlený doktor! Nevstřebá se! pořád tam je - předkožka i žalud se zanítí, smegma se při tom pak posouvá čímdál více dopředu... a to všchno hrozně bolí.... když jsem si ho ještě v dětském věku poprvé úplně přetáhnul, myslel jsem že z toho omdlím! Naštěstí se mi během několika dnů to pak postupně povedlo vyčistit a vyléčil jsem to heřmánkem, měsíčkem a já už nevím čím.... sám.... bylo mi z toho tak blbě, až jsem dostal teploty...... pak už jsem s hygienou problém neměl, ale přetahovat šlo pořád těžko a čas od času se překožka i žalud zanítila a zčervenala.... všechno to vyřešila po dalších letech až obřízka..... sice mastičkami si to ještě mažu i teď, ale jsem v pohodě.... spravilo se to..... a to děkuji Bohu, za to, že jsem z tohohle nedostal rakovinu penisu už někdy v dětském věku... i když je mi jasné, že to bylo doslova balancování na hraně.... rodiče mi hodně dali, nic jim nevyčítám....ale tohle v mém případě těžce zanedbali a je to přesně to, k čemu radíš ty.... tvé rady a rady podobných nýmandů (ať je to sebelepší doktor - ale pokud tohle radí, je u mě opravdu nýmand) přivádí kluky akorát do neštěstí, k trápení a dalšímu stresu! Co bych za to dal, kdybych měl obřízku hned od útlého věku!

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Ta hrůza, co tu popisuješ mi vůbec nesedí se zkušenostmi jiných. Mám to pouze za strašící báchorku jednoho zdejšího nemocného člověka. To, že je nemocnýo něm napsal i webmaster serveru www.obrizka.webnode.cz----Lukon.

alex (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

nemám s tím zkušenosti ,ale užívat ji 3 krát denně postačí. Záleží jaký máš CRP faktor, nesmí být nad 20,0.

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 07:10)

Jinak, lékař je až druhý krok, vše je popsáno v tomto návodu, který dle toho, jak mám reference doporučují i v nemocnici ve Zlíně.-----------------------------------https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 19:10)

Děkuji i vám. Promyslíme to. Díky moc.

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

Dle mého názoru je to nejlepší nejdříve zkusit u těch jmenovaných doktorů, ať se nemusíte daleko trmácet a toho primáře Janečka si nechat do rezervy, kdyby to selhalo.

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 16:10)

Já nejsem lékař, mohu vám jedině tak doporučit primáře Janečka v Kolíně.

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 17:10)

Děkuji moc a máte na něj nějaké spojení nebo doporučení?

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 17:10)

Webové stránky s poradnou------------------https://liborjanecek.cz/poradna

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 16:10)

Tony, kdy budete v Čechách? Přijal byste mne se synem (12) na konzultaci? Jana Maděrová Ostrov nad Ohří. Děkuji za info.

Marie K. (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

Doporučuji Vám MUDr. Vlčka z Karlových Varů. Profesionálně umí poradit.

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

Moc děkuji. Máme to rozhodně blíž. Myslela jsem,že Tony je odborník i podle jeho stránek a názorů,ale pročetla jsem si pozorněji jeho příspěvky zde a důvěra k němu je pryč. Vám ale moc děkuji.

Steve (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Heleno, na kterékoliv nejbližší Urologii ... Tony je jen aktivista, žádnej odborník a ani nesmí nic fakticky na černo dělat, natož konkrétně kontrolovat penis.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Na urologii si musí dát pozor, může narazit na MUDr Vobřezávače----------Žádného Palečka neznám.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

To já v žádném případě nedělám. Mám primáře, kterého doporučuji.

Reklama

Přidat komentář