Reklama

Obřízka

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Teď už nemám čas, jsem v práci. Ale já osobně ten názor, že se to má nechávat až na tak pozdní dobu nezastávám------------na druhou stranu vím o mnohých, kteří si to takto rozchodili sami až ke konci puberty, jako například účastník doctus s emimina-----------.Jinak s tím doktorem, co provozuje ty stránky, jsme se neskutečně porafali---mám ho za protiobřízkového fanatika a pokud mám někoho za protiobřízkového fanatika já, tak to už je co říci.

Martin (Po, 28. 10. 2019 - 07:10)

To, co je v tom článku napsané jsou samé nebezpečné lži a nesmysly! Nevím v jaké nemocnici takové slinty doporučují ale psát o tom, že je nejlepší přetahovat až v dospívání - ve 12 - 13 letech???!!! Copak se všichni zbláznili? Navíc, ty tvoje procenta jsou naprosto vylhaná.... ze svého okolí vím, že všem spolužákům to normálně šlo už mnohem dřív - v první druhé třídě.... jenom já jsem s tím měl problém.... a ano moji rodiče čekali - stejně tak, jako to nesmyslně radíš ty.
Ono to zdánlivě vypadá, že je vše v pohodě, jenomže občas přišly dny kdy to opravdu bolelo! Co si myslíš, že se děje se smegmatem, když ho neumýváš? myslíš si, že se samo nějak vstřeba? a to se tvoří snad už miminkám.....navíc se v tom drží moč, pot a kdoví co všechno..... kdo říká, že je možné to tak nechat až do 13 let je naprostý nýmand a hlupák - ať jsi to ty, nebo nějaký pomýlený doktor! Nevstřebá se! pořád tam je - předkožka i žalud se zanítí, smegma se při tom pak posouvá čímdál více dopředu... a to všchno hrozně bolí.... když jsem si ho ještě v dětském věku poprvé úplně přetáhnul, myslel jsem že z toho omdlím! Naštěstí se mi během několika dnů to pak postupně povedlo vyčistit a vyléčil jsem to heřmánkem, měsíčkem a já už nevím čím.... sám.... bylo mi z toho tak blbě, až jsem dostal teploty...... pak už jsem s hygienou problém neměl, ale přetahovat šlo pořád těžko a čas od času se překožka i žalud zanítila a zčervenala.... všechno to vyřešila po dalších letech až obřízka..... sice mastičkami si to ještě mažu i teď, ale jsem v pohodě.... spravilo se to..... a to děkuji Bohu, za to, že jsem z tohohle nedostal rakovinu penisu už někdy v dětském věku... i když je mi jasné, že to bylo doslova balancování na hraně.... rodiče mi hodně dali, nic jim nevyčítám....ale tohle v mém případě těžce zanedbali a je to přesně to, k čemu radíš ty.... tvé rady a rady podobných nýmandů (ať je to sebelepší doktor - ale pokud tohle radí, je u mě opravdu nýmand) přivádí kluky akorát do neštěstí, k trápení a dalšímu stresu! Co bych za to dal, kdybych měl obřízku hned od útlého věku!

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

Ta hrůza, co tu popisuješ mi vůbec nesedí se zkušenostmi jiných. Mám to pouze za strašící báchorku jednoho zdejšího nemocného člověka. To, že je nemocnýo něm napsal i webmaster serveru www.obrizka.webnode.cz----Lukon.

alex (Po, 28. 10. 2019 - 08:10)

nemám s tím zkušenosti ,ale užívat ji 3 krát denně postačí. Záleží jaký máš CRP faktor, nesmí být nad 20,0.

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 07:10)

Jinak, lékař je až druhý krok, vše je popsáno v tomto návodu, který dle toho, jak mám reference doporučují i v nemocnici ve Zlíně.-----------------------------------https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 19:10)

Děkuji i vám. Promyslíme to. Díky moc.

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

Dle mého názoru je to nejlepší nejdříve zkusit u těch jmenovaných doktorů, ať se nemusíte daleko trmácet a toho primáře Janečka si nechat do rezervy, kdyby to selhalo.

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 16:10)

Já nejsem lékař, mohu vám jedině tak doporučit primáře Janečka v Kolíně.

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 17:10)

Děkuji moc a máte na něj nějaké spojení nebo doporučení?

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 17:10)

Webové stránky s poradnou------------------https://liborjanecek.cz/poradna

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 16:10)

Tony, kdy budete v Čechách? Přijal byste mne se synem (12) na konzultaci? Jana Maděrová Ostrov nad Ohří. Děkuji za info.

Marie K. (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

Doporučuji Vám MUDr. Vlčka z Karlových Varů. Profesionálně umí poradit.

Helena (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

Moc děkuji. Máme to rozhodně blíž. Myslela jsem,že Tony je odborník i podle jeho stránek a názorů,ale pročetla jsem si pozorněji jeho příspěvky zde a důvěra k němu je pryč. Vám ale moc děkuji.

Steve (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Heleno, na kterékoliv nejbližší Urologii ... Tony je jen aktivista, žádnej odborník a ani nesmí nic fakticky na černo dělat, natož konkrétně kontrolovat penis.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Na urologii si musí dát pozor, může narazit na MUDr Vobřezávače----------Žádného Palečka neznám.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

To já v žádném případě nedělám. Mám primáře, kterého doporučuji.

Martin (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Myslíš primáře Palečka?

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 20:10)

Já jsem pouze osvětář ale ne lékař. Na jiných forech je tomu jinak ale tu na mě útočí pod mnoha nicky jedno individum, agresivní cirkumfetišista a ovoce jeho činnosti je tu vidět. Tu se chovám zcela jinak než jinde, protože tu jsem pod soustavným napadání toho jetého indivudua a to už čtyři a čtvrt roku. Začlo tu řádit ke konci července roku 2015 a zcela tu zazdilo diskuzi.-------- Já konzultace nikomu nedávám, pouze dávám pouze odkazy a to na jakémkoliv fóru. ------------Po letech jsou tu konečně věcné příspěvky.

Honza (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

V Karlových Varech je také výborný Dr. Brdlík z Urocentra. V Plzni pak dr.Klečka. Měl jsem problémy s předkožkou a byli mi doporučeni tyto dva (více lidmi). Nakonec se věc upravila sama, tak jsem je nepotřeboval (byl jsem po úrazu). Víc hlav víc ví, tak než se nějak rozhodnete raději požádejte o konzultaci klidně dva lékaře.

Tony (Ne, 27. 10. 2019 - 20:10)

Četl jsem, že je to v pořádku ve Fakultní nemocnici v Plzni ale mám to bez záruky. Rozhodně je to v pořádku ve Fakultní nemocnici v Olomouci u docenta Šmakala. Takže Moraváky mohu odkázat tam. Ale z Ostrova přece nebudu odkazovat na Olomouc, i když je Kolín blíže. V Brně vím o jednom soukromém urologovi, jenže ten má kvůli své dobré pověsti tak nabito, že je hodně veliký problém se k němu dostat. ----------------Já též děkuji, takové věcné informace jsou pro mne jako osvětáře velmi důležité.

Reklama

Přidat komentář