Reklama

Děti a punčocháče.

tomik (Út, 4. 9. 2012 - 22:09)

ja bych puncochace take rad nosil ale nemohu sehnat moji vysku mam dva metry osum mam jen pucochace bez pat neco jako panske leginy ci gamase ale jsou take prijemne na noseni hlavne na podzim a v zime prijemna bavlna ale daji jse snich udelat i puncochace jsou totis extra dlouhe tak je pretahnu pres cele nohy jsou v cerne barve takze supr pekne i stahuji a mam je nejradeji ale puncochace jsou lepsi tak mne nikdo poradte kde bych tak velke na moji velikost sehnal.jednou jsem mel damske take byli cerne a byli vyborne na noseni nosil jsem je cely rok bohuzel jsem musel byl jsem pripoutan na invalidni vozik ale jen na chvili na dva mesice kvuli malimu urazu nemohli na mne sehnat stahovaci kalhotky mel jsem i dokonce pliny nesmel jsem jse vubec nikam hnout.

Suzy (Čt, 5. 7. 2012 - 18:07)

U nás doma s nošením punčocháčů nejsou žádné problémy. Kluk (13) i holka (16) je nosí pod kalhoty bez odmlouvání, když jim to řeknu. Dcera je ale docela zmrzlík, ta by si je určitě oblékla i sama od sebe. Možná je to i proto, že já si je taky často oblékám v chladném počasí pod kalhoty.

Jana (St, 27. 6. 2012 - 15:06)

Určitě bych mu je přibalila, zvlášť když je neodmítá, pak už bych nechala na něm jestli je použije.

Anetaslad (Út, 26. 6. 2012 - 19:06)

Já bych si je vzala i v létě bývá v noci zima a můžou se hodit.Máma mě je také dávala do výbavy.

Iva (Ne, 24. 6. 2012 - 17:06)

Dáváte některá klukovi na letní tábor sebou punčocháče? Syn (13) je chce na spaní do spacáku. Vloni je sebou měl a zřetelně i nosil, v zimě je nosí běžně. Teď ale spíš mám dojem, že se s kluky domluvili a jde o nějakou recesi.

Filip (Pá, 1. 6. 2012 - 15:06)

tak jasně že se můžou nosit do kolika lidi chtěj

TOM (So, 28. 1. 2012 - 01:01)

decka by meli nosit puncochace hlavne v zimnich oddobich a ne jak nikdo rika otuzovat to jse nevyplaci pak v dospelosti vnikaji ruzne obtize jako jsou bolesti zad apod,ja nosil puncochace tak do 28 let v zime i na podzim i na jere nikdy.ted je nikdy take nosim a jsou velmi prijemne je nosit.jen u lekare je to horsi kdyz reknou sveleknout do pul tela chvili jsice koukaji ale pak je to dobre.

Tomas (Čt, 18. 8. 2011 - 08:08)

Ja pančucháče nosím celú...Pro milovniky puncochacu doporucuji
www.puncochace.cekuj.net

Marian (Po, 15. 8. 2011 - 14:08)

Ja pančucháče nosím celú zimu a tiež na jar a jeseň keď sa ochladi. Keď som šiel na letný tábor mama mi zabalila i pančucháče. Oblieka som ich večer k táboráku a aj na túry v chladných dňoch.

Maruna (Po, 1. 8. 2011 - 20:08)

Ja som ich mal i v Chorvatsku...Naši kluci punčocháče mají a doma jsou v nich pořád

Patrik (Po, 1. 8. 2011 - 15:08)

Ja som ich mal i v Chorvatsku a veru zišli sa mi.

jirikj (Čt, 28. 7. 2011 - 20:07)

Klukům 12 a 14 let...Mě máma na tábor vždycky punčocháče přibalí, hlavně takový ty silný, řádkovaný. Mám je na spaní, protože když je mi v noci na nohy zima, tak se vždycky počůrám. A to by byla na táboře ostuda.

Lenka (St, 27. 7. 2011 - 21:07)

Klukům 12 a 14 let punčocháče v létě na noc do stanu dávám. V zimě je nosí pravidelně.

tabor (Po, 25. 7. 2011 - 18:07)

Holky, dáváte svým klukům...Dávám a mají je taky napsané v seznamu věcí na tábor.

Jana (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

Holky, dáváte svým klukům na letní tábor taky punčocháče, budou spát ve stanu ve spacácích. Je mu 12 a říkal, že vloni je někteří kluci na spaní taky měli. A letos je počasí nevyzpytatelné. Jinak je zvyklý je nosit. Dík.

Patrik (Čt, 21. 7. 2011 - 23:07)

Mňa nikto nenutil nosiť pančucháče, skôr naopak. Mama mi v šiestej triede kúpila spodky. Pančucháče mi nazakázala, ale jednoducho som z nich vyrástol a druhe mi nekúpila. V siedmej triede mi začali chýbať a sám som sa k pančucháčom vrátil. Mame som povedal, že spodky mi nevyhovujú, že radšej si oblečiem pančušky, ktoré sú pohodlnejšie.Teraz chodím na strednú školu a keď je veľka zima pančucháče si oblečiem, niekedy aj do školy. Nie vždy, lebo nebývam ďaleko od školy. Mimo školu ich nosim celú zimu. Mám aj pánske silonky, ale najradšej mám klasické bavlnené.

Pet67 (So, 16. 7. 2011 - 08:07)

Nosil jsem klasické hnědé...Proč píšeš nosil v minulém čase už je snad nenosíš??

Jirka (Čt, 14. 7. 2011 - 13:07)

Nosil jsem klasické hnědé bavlněné punčocháče někdy od října až do dubna a to až do deváté třídy. Na ven, do školy i na doma.
Bylo to pouze o zvyk, po prvním týdnu nošení jsem ani nevěděl že je mám. Nedovedu si představit nosit v zimě jenom ponožky a slipy.
Ve třídě, nás kluků, co nosili punčocháče bylo asi pět, pár úšklepků první týden bylo, ale pak se už nikdo nesmál. Myslím, že jsme to vnínali jako samozřejmost. Manželka nosila bavlněné punčocháče ještě na střední škole. Nyní je takový široký výběr punčocháčů, že si musí vybrat snad každý, a není vůbec poznat jestli někdo nosí punčocháče nebo ponožky. Teplo od nohou je velmi důležité, nemocný jsem byl velice zřídka. Chodit v zimě bez punčocháčů není žádné otužování, rozhodně to zdraví nepřidá. Naše děti 11 a 13 si mohou punčocháče při nákupu vybrat a tak je bez problémů nosí celou zimu.

Bavlnka (Po, 28. 2. 2011 - 20:02)

My taky.My je nosíme taky jsou super jak silonky tak normal a na zimu vynikající,silonky do mínus deseti a více pod rifle a jak hřejí a jsou nenápadné,takže doporučuji.

Eda (Čt, 6. 1. 2011 - 11:01)

Mrkněte na...Oprava: http://puncochacnik.blog.cz

Reklama

Přidat komentář