Reklama

Podvazky a punčochy

(Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

jsem teď taky byla ve vysokých tatrách, a pŕedstavte si, że i v těch vedrech tam dámy nosily nejen punčochy a podvazky, ale taky teplý byavlněný bombarďáky s nohavičkama, rukavice a kulicha.

lida (So, 25. 8. 2018 - 07:08)

Pochopil jsem Petro, jak jste...vzdyt ted po ranu je chladno tak puncochy jsou treba

Miro (Pá, 24. 8. 2018 - 12:08)

byla jsem ted ve vysokych...Manželka si oblieka pančucháče pod trekingové legíny (krátke alebo dlhé) vždy keď ideme na turistiku. Vyrážame skoro ráno a vtedy teplo ešte nie je. Ak jej je neskôr teplo, tak si tie pančucháče počas dňa niekde v kríčkoch vyzlečie.

milan (Pá, 24. 8. 2018 - 05:08)

vzdyt i hokejiste nosi podvazkovy pas a puncochy podkalhotama

lida (Čt, 23. 8. 2018 - 05:08)

Džínové šortky nad obliny...ted v tech tatrach mela jedna mlada zena dzinove sortky a pod nimi puncochace rano je tam ted 8 stupnu odpoledne hic

Svaťa (Út, 21. 8. 2018 - 23:08)

Já tu dámu brala trochu...Pochopil jsem Petro, jak jste to myslela a napsala. Nemyslel jsem to taky špatně. Ke všem ženám, dívkám, dámám, které se umí i v tomto horkém období elegantně obléknout, včetně punčoch, mám úctu.

Co mas delat? (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

a co si beres ty na zakryti...Dej si na celo tu svoji mokrou plinu at te nerani mrtvice. A nesmis se brat tak vazne, jinak te vazne klepne pepka, Plenko.

petra (Út, 21. 8. 2018 - 13:08)

Já tu dámu brala trochu nadneseně, určitě ale dáma byť doma v teplácích ve společnosti nosí silonky.
Na druhou stranu v kdybych celý den byla v lodičkách bez punčoch asi by mi tekla krev.
Já to spíš psala kvůli těm džínovým šortkám, že je v létě mnohem pohodlnější a hygieničtější sukně

Svaťa (Út, 21. 8. 2018 - 11:08)

Já šortky a zvlášť...Dámu dámou nedělá jen to, že si k šatům oblékne punčochy a podvazky nebo silonky . " Dáma " je i o něčem jiném. Chování, vystupování a spoustě dalšího. V konečném důsledku, půvabná dáma je dámou i třeba v teplácích na zahradě.

petra (Út, 21. 8. 2018 - 11:08)

Já šortky a zvlášť džínové nepovažuju v tomhle vedru do města za šťastné. Nejlepší jsou šaty nebo sukně a bavněné spoďárky. Když chci být za dámu, jako jsem byla na promoci kamarádky, doplním punčochami a lehčím podvazovým pásem. Je ovšem pravda, že jsme v silonkách tam byly asi jen dvě. Jestli ta druhá měla punčocháče tak jí lituju.

Miki v plenkach (Út, 21. 8. 2018 - 06:08)

musi zakryvat hnusny haxnya co si beres ty na zakryti tveho debilniho ksichtu a i zbytku palice, aby ti tolik nesmrdela, protoze v ni mas nasrano!
Boze muze tady nejaka diskuze rozumne a slusne plynout, aby se z ni mohl kazdy dozvedet, to co jeste nevedel, nebo naopak poradit ostatnim. Ne nemuze! Slo by to, ale musel by byt kazdy prihlaseny a jen pod svym nickem a IP pocitace. Ale co mam delat ja, kdyz jsem v Anglii a IP mam v Berline?

Asi si (Út, 21. 8. 2018 - 06:08)

byla jsem ted ve vysokych...musi zakryvat hnusny haxny

lida (Út, 21. 8. 2018 - 05:08)

byla jsem ted ve vysokych tatrach i tam jsem videla zeny v puncachach samozrejme ne na turistice ale ve vlacich v recepci na ulici i v tech vedrech

Romane (Pá, 17. 8. 2018 - 09:08)

Džínové šortky nad obliny...ty to máš "rád do zadečku",co? A nebo je pravda, co se píše v přísp?vku nade mnou.

Proc (Pá, 17. 8. 2018 - 08:08)

Džínové šortky nad obliny...zrovna dzinove? Neni ti jedno z jakeho druhu latky ti leze zadnice?
A proc nepises sama za sebe a vydavas se za chlapa?

Roman (Čt, 16. 8. 2018 - 22:08)

Džínové šortky nad obliny zadečku a k tomu delší halenka je neuvěřitelně sexy. Z dálky dívka vypadá že je pod halenkou nebo tričkem s výstřihem na po stranách do pasu nahá.
Neumím si představit jak bych přemloval přítelkyni v současných vedrech na punčochy, pás a sukni ko kolenům.

Super, (Čt, 16. 8. 2018 - 06:08)

Minulý týden jsem se...tak to jsou teda žvásty, to už meleš v opilosti z posledního, ne? Jsem rovněż právě po návratu z Maďarska, a žádná Maďarka v punčochách v těch téměř 40stupňových vedrech po ulicích nikde nepobíhala. Naopak, samé minisukně pod rysku nebo šortky, že jim vzadu z nohavic lezly zadečky a k tomu krásně snědé holé nożky.

ds (Po, 13. 8. 2018 - 10:08)

ty si myslis ze panna marie...v tom horku, co je v Palestině, tak asi nenosila, ale punčochy, podvazkový pás a push up podprsenku zcela určitě také ne.

To (Po, 13. 8. 2018 - 06:08)

Není třeba jezdit ani do...je ono. Vy se tady oháníte slovem dáma, ale je to jen o tom, že chlapi je zkrátka z těch sukní a punčocháčů nepustí. Jinak dostanou pár facek za nevhodné odhalování.

lida (Po, 13. 8. 2018 - 05:08)

tak to určitě bude mít...ty si myslis ze panna marie nosila puncochace

Reklama

Přidat komentář