Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

nesnažím se tě uchlácholit a ani bych ti neradil někoho, kdo hledá holku s amputací. Znám víc mužů i žen, kteří si vzali někoho s těžkým stupněm invalidity. Mohlo jít třeba o slepotu, takových znám víc. Nebo nefungovaly některé vnitřní orgány. Já to nechci psát konkrétně. Když jsem viděl třeba tu plavkyni, byla vidět s protézou i jen s tím pahýlem. Mně by taková partnerka nevadila, tahle konkrétně se mi líbila, líbilo se mi její odhodlání. Netvrdím, že takový handicap beru jako výhodu, ale pro mě to není nepřekonatelný problém. Radši takovou než třeba bez zdravotního problému, ale blbou, sobeckou nebo třeba zhuntovanou alkoholem a kouřením. Vím o případu, kde zcela zdravá holka si vzala vozíčkářem, který je dole ochrnutý. Od pasu dolů nic necítí. Děti mít můžou, ale normální sex ani náhodou. A takových případů je asi daleko víc. U tebe se sexem nebude vůbec problém. Ale jestli doktoři říkají, že s protézami budeš i chodit, tak bych tomu věřil. Třeba za sebe bych bral stokrát raději bez obou nohou než alkoholičku nebo feťačku. Obojí zničí tělo, charakter ještě víc. Ale radši bych i bez nohou, s kterou bych si rozuměl než nějakou třeba i atraktivní a nevím co ještě, ale neměl bych si s ní co říci. Hlavně se nesmíš utvrzovat v tom, že tě nikdo nebude chtít.

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

Ty pises ze tomu zacinam verit ja sem vlastne ne tolik postizena uvedomuju si ze sou lidi na tom hur ze vlastne sem celkem zdrava no a ty bys me chtel ale to si delam srandu

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 21:09)

Plno lidí je na tom hůř, ale jejich nemoc není vidět. Jinak takhle, jestli se pamatuji, je ti 20. Já jsem o hodně starší, víc než o 30 let. Potom nikdy jsem tě neviděl, nebavil se s tebou atd. Ale třeba bysme měli si co říci. Jak jsem psal o té plavkyni, tak ta se mi hodně líbila. I s tím pahýlem. Ne kvůli němu, ale nebyl to tak zásadní problém. Líbí se mi její odhodlání a vůle. Ty by ses mi třeba taky líbila, kdybych tě viděl, to nevím. Mně se líbí plno ženských, ale zas mě leccos dokáže odradit. Třeba určitý výraz tváře, třeba tvrdý a arogantní pohled. Pak může být sebekrásnější a nezájem. Jenže když se mi bude líbit třeba 15 letá holka, a ony bývají už vyspělé, tak to neznamená, že v nich vidím partnerky. Prostě kvůli věku. Třeba neteř mám 30 letou, je velmi hezká, atraktivní. Vnímám to, ale neberu ji jako možnou partnerku. Ale zas to neznamená, že bych nevnímal její ženskost.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 23:09)

Jinak přeji dobrou noc, už půjdu spát.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Hezky si to napsal ted jeste najit toho kluka ,ktery by chtel takovou holku?Ktery by oni pecoval ,neni to na jednu noc ,ale do konce zivota ,nohy mi uz nenarostou.

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 03:03)

Jestli máš zájem o kluka co by o tebe pečoval tak napiš na číslo 721765483. Jsem hodný a s tímhle postižením mám zkušenosti. A nic jsi z toho nedělej lidé jsou na tom i hůře.

Tereza (Út, 13. 7. 2021 - 18:07)

Tak proč nepišeš

Iris (Út, 9. 3. 2021 - 13:03)

Tak ty bys chtěl poznat amputarku ,pahylatou holku už mám protezy

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 23:03)

Rád bych takovou holku poznal, zatím třeba jen prostřednictvím mailu. Jestli chceš, napiš na mail [email protected].

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 23:09)

tak jistě, některé to odradí, ale myslím, že zájemců bude dost. Teď jde o to se naučit chodit na těch protézách, až budou. Nemyslím, že by to bylo tak, že bys vyloženě potřebovala pečovatele. Tamta plavkyně má jednu nohu a stará se o sebe a sportuje na skutečně vrcholové úrovni. Hlavně buď pozitivně naladěná. Jednak abys zvládala nové věci, co bude potřeba, jako naučit se chodit s protézama. Potom i pozitivní přístup bude přitahovat kluky. Stejně jako negativní naladění může odradit daleko víc kluků než vlastní handicap. Pokud jde o sex, tak tady téměř žádné omezení není. Bylo by to horší, kdybys byla chlap, ale i to by nebylo neřešitelné. Jako žena jsi na tom v téhle oblasti daleko lépe.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 19:09)

A myslis ze to zvladnu mam je amputovany v polovine stehen.

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 20:09)

Jsi mladá, uvidíš, že jo :-))), ale ty papíry si tam udělej, ne všude doběhneš, jako já na vozíku nedojedu:-)

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 20:09)

Nevim jestli to zvladnu nedovedu si predstavit ze na tech pahylkach bych mohla jeste chodit.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 21:09)

Nakonec jedna postižená sportovkyně nedávno přeplavala kanál La Manche. Ona jednu nohu má, ale místo druhé má jen pahýl, myslím ani ne do půli stehna. Její sportovní výkon převyšuje výkon dosti zcela zdravých plavců. S protézou ona i velmi slušně chodí. Tak si myslím, že chodit budeš bez potíží, samozřejmě se to budeš muset naučit. Ale možná budeš chodit i docela rychle. Pokud jde o ten sex, tak to vůbec nebude problém. V mladém věku by ses mohla naučit chodit velmi dobře.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 21:09)

Ano ta plavkyne to vim ona ma ale jednu nohu vzatou v horni tretine stehna ja mam obe o neco niz no behat uz nebudu mozna plavat bych mohla

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Ano, má nohu vzatou v horní třetině, přesně jak píšeš. Chodí velmi dobře a plave lépe než mnozí zdraví závodníci plavci. Já myslím, že budeš chodit a možná i běhat. A pokud jde o sex, což je zdejší téma, tak to zcela bez problémů. A myslím, že i bez problémů seženeš partnera.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Nevim nedovedu si predstavit ted mit kluka jake by to bylo mit sex jasne ze mi to chybi ,ale jak by to probihalo s temi mimi pahylky?

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Jasně, nebude to o tom, že si ně někoho sedneš do polohy na koníčka a budeš dělat kopulační pohyby ty. Ale jinak mi přijde, že sex bude bez problémů, ležet můžeš, roztáhnout nohy (pahýly) taky a to je hlavní. Promiň, že to tak natvrdo píšu, když se ptáš. Já tu nevidím žádný problém. Ani není důvod se stydět, třeba ta plavkyně s jednou zdravou nohou, ta mi přišla normálně atraktivní, velmi hezká. Jistě, na dlouhé nohy se chlap rád koukne, ale většina žen je menších než muži. A pahýly zas tak nevadí, sexu vůbec ne a z hlediska atraktivity to není tak zásadní problém. Prostě chlapci jsou nadržení, partnera sehnat nebude problém, může jich být trochu méně, než kdyby nohy byly, to jistě ano, ale i tak jich bude víc, věřím, že si budeš moci vybírat. Zas není třeba do toho spěchat, psala jsi, že jedeš do Kladrub. Teď si nějak poradíš, ale výhledově, nemusíš se obávat. Horší by to bylo u muže, ale i tam sex není problém. Pokud bude mít ženu, která má nohy, tak s tím si poradí snadno.

Iris (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

Ja teprve pojedu do Kladrub no nevim co me tam vsechno ceka tys ta byl ale nejses po amputaci to je neco jineho co semnou budou delat?

Zbyněk (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

Amputáři se tam právě ucili chodit na protézách, byl jsem tam v 90 letech, takže pro tebe asi dějepis :-))), mě osobně se tam moc nelíbilo - krátký čas na procedury, snad se to už zlepšilo. Já se stejně životu na káře naučil až doma. Je fakt, že mi parouši měli odlišný režim.

Reklama

Přidat komentář