Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Irca (St, 25. 9. 2019 - 17:09)

Ty mi ctes z duse to pohlazeni a pripadne pomazleni by bylo docela prijemne ses fajn chlap no skoda ze osud nam nepral.

Zbyněk (St, 25. 9. 2019 - 17:09)

No Irenko asi s tím už nic nenaděláme, ale spíš mysli na to, co můžeš a ne na to, co nemůžeš. Já třeba doma žárovku nevyměním, ale zase ulovím v revíru divočáka :-)))

Irca (St, 25. 9. 2019 - 17:09)

Tak ty si nimrod nebo myslivec nebo jak se tomu rika? No tak divocaka na sipkove omacce,nebo se zelim to bych si dala ,nebo jak to bylo v tom filmu?

Zbyněk (St, 25. 9. 2019 - 18:09)

Myslivec=nimrod, je to to samé, zabývám se tim od 18let, také jsem měl pocit, že už to nebudu moci dělat a dnes si bez toho neumím svúj život představit. Film byl "Slavnosti sněženek" a se zalím, nebo na šípkové je dobré obojí :-)))

Zbyněk (St, 25. 9. 2019 - 13:09)

Omluva Návštěvník, ne anonym.

Iris (Út, 24. 9. 2019 - 22:09)

Ty bis chtel me poznat?

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 21:09)

Ty porad jmenujes tu plavkyni ze se ti libi i bez nohy no ale ja nemam obe tak nevim co jako by bylo dal .? Ona ma asi protezu a ja budu mit za mesic nove nohy tak se uvidi co semnou bude dal ale vidim to ze to asi nebude dobre

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Jmenuji ji proto, že to nedávno přeplavala a viděl jsem její fotky. Líbila se mi a ta chybějící noha zas tak nevadila. Ona má protézu, ale v bazénu a vedle něj byl jen s tím pahýlem. Taky se mi líbí její odhodlání a to, že nerezignovala. Jako sportovkyně dokázala víc, než co dokázali mnozí zcela zdraví sportovci. Ten čas měla velice dobrý.

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 21:09)

Ja bych se nebranila sexu ale nemam kluka ktery by me chtel zatim vsichni utekli kdyz me videli na voziku jen s temi kratkyma nohama (no vlastne pahyly).

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Já ti neříkám, že se máš vrhat do sexu. Rozhodně ne se nechat někým jen využít, kdo si potřebuje vyprázdnit pytel a nejde mu o vztah. Psal jsem v tom smyslu, že sex by měl být plnohodnotný. Pravda je, že část kluků uteče, ale zájemců i tak bude dost. Až se naučíš chodit s protézami, tak to taky bude jiné. Vidíš to moc pesimisticky.

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Tobe se to rika kdyz ses zdravej ,ze to vidim pesimisticky co bys delal kdyby se to stalo tobe ,kdyby ti bylo 20let ?A mrzak navzdy.?

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

dřív jsi psala, že dle tvrzení doktorů bys měla docela dobře chodit. Já nohy mám, ale jestli si myslíš, že jsem zcela zdravej, tak to tak není.

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

No ja si nepripadam ted moc zdrava no ja nevim tos nepsal ze mas taky nakej problem?

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

tak jako beru asi 5 prášků denně, nemyslím počet tablet, něco mám brát 3x denně. Většinou se považuju za zdravého, ale mám těch věcí víc. Psát to nechci. Ono vidět to není. Asi takhle, kdo nemá třeba nohy, tak může být v podstatě zcela zdravý, akorát tu chybí ty nohy. Kdo má třeba cukrovku, se srdcem, ledvinami - tak vidět není nic, ale tyhle nemoci se týkají celého těla. Mám taky svoje omezení, ale snažím se tím nezabývat. A hlavně, ty bys měla chodit celkem dobře, až se to naučíš. Když jdeš na diskuzi lidi na vozíku a sex, tak je vidět, že tě to zajímá. Což je dobře a myslím, že časem budeš mít normální vztah i sex. Hlavně člověk nesmí rezignovat, na to jsi moc mladá. Ona třeba deprese není vidět a jedna známá díky ní spáchala sebevraždu. Nic nebolí nebo není navenek patrné a najednou to člověk zabalí.

Otuš (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Kecy,kecičky,....

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

A co sem provedla?

Bobina (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Co jsi provedla? Nemáš pokoru.

Iris (Út, 24. 9. 2019 - 11:09)

A co sem provedla?Ze nemam pokoru?

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Nevim coto pises?

Iris (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Ty se me snazis uchlacholit ,kdo by chtel holku po amputaci ,no ale nekde sem cetla ze jsou muzi ,kteri maji zajem o amputarky?

Reklama

Přidat komentář