Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Fejkařu !!!

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

https://m.youtube.com/watch?v=CCgE4s8tsNA

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Když tak nad tím přemýšlím, tak smrt je můj fetiš, můj bůh.

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Napíšu to jako Tony : Fejkařu!

Rakato (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

„Kdo by důvody dovedl zvrátit víru, jíž se lůza kdysi bez důvodů naučila?“ (Friedrich Nietzsche)
------------------------
„Bůh je mrtev! Bůh zůstane mrtev! A my jsme ho zabili!“ (Friedrich Nietzsche)
---------------------------
„Křesťanská odhodlanost shledat svět ošklivým a špatným učinila svět ošklivým a špatným.“ (Friedrich Nietzsche)
------------------------------
„Dvě velké evropské drogy: alkohol a křesťanství.“ (Friedrich Nietzsche)
-------------------------------
„Co jsou nakonec lidské pravdy? Jsou to nevyvratitelné lidské omyly.“ (Friedrich Nietzsche)
--------------------------------
„Je člověk pouze omylem božím? Nebo bůh pouze mýlkou člověka?“ (Friedrich Nietzsche)
----------------------------
„Po dvou věcech touží pravý muž - po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu - nejnebezpečnější to hračku.“ (Friedrich Nietzsche)
-------------------------
„Staň se tím, kým jsi.“ (Friedrich Nietzsche)

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Takže už chápeš proč Nietzche dožil v ústavu? A příčina jeho smrti byl nádor mozku.

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Já Jirka pobožný jsem připraven na smrt. Ale na život jsem se zatím nepřipravil. Vyhýbám se životu. Smrt mi jde dobře. Žít nemá smysl. Smysl má být připravený na smrt. Být připravený na smrt je smysl mého života.

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 19:10)

Hvězdoun, coby Jirka napsal, že je na smrt připraven nejlíp. Aby nebyl překvapen.

------ Já, Jirka pobožný, jsem neřekl, že jsem na smrt lépe připraven než jiné lidi. Ale jestliže já věřím a mám bázeň, tak možná budu na smrt o něco připravenější než ten, co nevěří a nebojí se.

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Člověk by se měl připravit na smrt - tohle jsem napsal. Na smrt jsem připravený z vás všech nejlíp. Škoda jen, že jsem se nikdy nepřipravil na život. Mně jde dobře jen příprava na smrt. To je jediná schopnost, v které vynikám. Ale žít moc neumím. Spíše jen přežívám. Tak aspoň, že jsem připravený na smrt, když už jsem se nenaučil žít.

Jirka (Po, 14. 10. 2019 - 19:10)

Hvězdoune, zase fejkaříš? Že tě to baví.

To jsem samozřejmě nepsal já, to každý pozná.

??? (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

jak se to projevuje, že nejlíp? Lze to posoudit?

Rakato (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Doufám, že toto vlákno čte Jehova, protože může být pro něho velmi poučné - plné adorace od jeho patolízalů, kteří doufají, že je za to pošle do nebe, na druhé straně ale také obsahující podloženou kritiku, kterou si nedá za rámeček. -----------------------------------------
Jehovo, udělej už pořádek s těmi uctívači jakéhosi Ježíše, tam se ti to zcela vymklo z rukou, vždyť lidé mají uctívat jen tebe, a ne jakési pseudobohy a renegáty. A tesař je z nich největší.

Jirko, (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

dnes přišla zpráva, že vše bude vpořádku, narodí se zdravý člověk. :)

Milan (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Tak to je hezká zpráva Touho a, že to škvrně ale dokáže potěšit, viď. Tak ho tady na tom našem světě vítám a přeji mu šťastný osud, sílu, chrabrost a královskou vznešenost, neboť pravý král je nejenom vznešený, ale i na výsost milosrdný k těm kdo si to zaslouží. To vše platí pokud jde o chlapce, u dívky to platí v ženském rodě. Přeji hezký radostný den.

Touha (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Narodí se za čtyři měsíce, Milane. Řešeli jsme genetický průšvih

Milan (St, 16. 10. 2019 - 10:10)

Ahoj Touho :-), paráda. Všechno dobře dopadne, uvidíš a všechny ty řeči o prokletí a podobné nesmysly, tak hoď za hlavu a nemysli na ně. Představ si, když se nám narodila Terezka, tak mi panímáma pak říkala, jak mi dávala ve svých myšlenkách za vinu, že jsem přivedl svou ženu v třiceti sedmi letech do jiného stavu, že jsem ji vystavil riziku a že dokonce posílala zlé myšlenky a tak podobně. Nevěděla tehdy, že jsem o budoucím narození Terezky věděl dva roky předem. V té době kdy jsem měl to vidění, tak jsem netušil zda a kdy se to stane, až do chvíle početí. Ale co je hlavní, Terezka se narodila a když ji panímáma uviděla, celá zjihla a byla šťastná, že je na světě a pak mi o všem vyprávěla. Už jako miminko, byla mimořádně krásná a lidi se z ní radovali. Ona svým příchodem dokázala beze slov sladit vztahy příbuzenstva. Dneska studuje na vejšce životní prostředí, jezdí a přednáší na konferencích o globální problematice.
Hoď všechny starosti za hlavu a raduj se z toho co přichází na svět, určitě budeš potěšena :-). Měj se hezky a nedej na řeči :-).

Touha (St, 16. 10. 2019 - 11:10)

Díky Milane, to je krásný příběh, já taky některé věci jakobych věděla a viděla dopředu, stává se mi to od dětství. A to, co vídala moje máma před smrtí, naprosto přesně co bude s ní i s rodinou...ach jo....Snacha byla úplně šílená z českých lhostejných doktorů, místo aby byla šťastná a v klidu, tak se klepala a brečela... a já k tomu tady četla ty akademické diskuze o uhranutí a vinách a "co má být má být", to víš, hned jsem to viděla jinak...když se to týká mých dětí. Nakonec finále vydali placené podrobné testy ze zahra s kompletním rozborem a vysvětlením. Dnes jdou se synem na ještě velký ultrazvuk a teprve pak pustíme do světa, že bude mimi a co to bude. Kdyby tu nebyli ti supi, kteří to hned řeší z pohledu blahého posmrtného života, tak to napíšu co to bude i jméno. Takhle se spíš bojim, by ji ještě neuřkli, neprokleli a pdobné lahůdky. :) Člověk se tomu směje, dokud.....

Milan (Čt, 17. 10. 2019 - 12:10)

Ahoj Touho, to mimčo v bříšku to také nemělo jednoduché, když snachu takto lékaři šokovali. Je s podivem, že právě lékaři co by měli ctít určitou etickou stránku, jak ve vztahu k matce, tak k miminku v prenatálním stádiu vývoje, na které má matčin stres také nezanedbatelný vliv. I mé bývalé ženě říkali lékaři, že má rizikové těhotenství. Oba dva jsme věděli, že bude vše v pořádku, žena se cítila šťastně. Bylo to nádherné období. Po roce se pak narodil i Jan a rovněž lékaři říkali, že je to rizikové. V Janovo případě již žena nezvládla těhotenskou cukrovku a Jan pak po narození vážil 4,55, no byl to pěknej cvalík :-), trochu pomačkanej a odřenej. Měl chudák asi absťák, tak jej nechali den na nějaké výživě, dokud se mu hodnoty nesrovnaly. Žena tehdy měla strach a já asi dva měsíce před porodem jsem měl vidění, že vše proběhne hladce a bez doktorů, jen za přítomnosti sester, a také se tak stalo. Viděním jsem ji uklidnil, tím pádem i mimino v bříšku. Proto je dobré být silnou oporou pro svou snachu a říci jí, že vše bude opravdu dobré i když lékaři vyjadřují pochybnosti. Nedat na řeči a stát si pevně za svým, myslet na pohodu a klid obou. Vím, že to víš, to je jen reakce na to co jsi psala. Určitě se dneska již raduješ a těšíš na krásný přírůstek do rodiny. A nezapomeň, i tvé geny se v miminku projeví :-). Měj hezký den.

Touha (Čt, 17. 10. 2019 - 13:10)

Milane, jako ty poslední dva měsíce bylo jako sen. Snacha otěhotněla pér dní po návratu z Karibiku. Ani nám to nečekli, až bude první vyšetření. no tak špatně, po dvou týdnech ještě hůř. Tak plodovou vodu nebo placený prenascan. Včera ještě placený 1,5 hod ultrazvuk, každou cévu prověřili. Ale ty dva měsíce, kdy ji doktoři řekla 1:150 to vypada naDaw.. To si nedovedeš představit, co ta holka prožívala. Jen brečela, ty nehorší scenáře, syn slzy a strach ve v očích. Vždy to bylo tak,že i v těch nenekvalitnějších nemocnicích bylo odd gynekologie s nejlepším personálem...přece jsou to maminky ne nemocne ach jo.Musel advakrát odejít z práce, protože to nezvládala a to už u ní musek být sakryš kolaps. No doufejme je to pryč /Tak si tajně říkám, jesli jse se za holčičku modlii :ú

Milan (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

Ahoj Touho, tak to si mladí fakt užili. Ta prognostika musela být pro ně i pro tebe šokující a traumatizující už jen tím jak se všichni trápili. Nevím sám, jak by mne to trápilo kdybych se dostal do takové situace než bych se s tím vyrovnal, ale rozhodně bych nestál o usmrcení takového dítka. Vím, že nejrychleji přehodnocují život ti lidé, kteří procházejí nelehkými podmínkami, ztrátami nebo tragédiemi. Není to samozřejmě u každého, ale u většiny to přehodnocení priorit vede ke kvalitnějšímu prožívání, k zmoudření jak jsi se o tom zmínila. Je snadné se relativně starat o zdravé dítě, u závažně nemocného je to o větší dávce sebeobětování ve prospěch slabšího a nemohoucího, a takových lidí si nesmírně vážím. Pokud pomohla modlitba, pak jen dobře. Snad už jste alespoň trochu v pohodě, tak držím palce :-).

Reklama

Přidat komentář