Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Eva (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Tak já chci po klucích taky nastříkat dovnitř, ale zase taková mrcha, abych jim dělala naschvály nejsem. Prostě ten pocit výstřiku miluji a čím víc jich jde po sobě, tím líp. A když by se náhodou něco zvrtlo, tak jsem blbá sama, přece jsem to po nich chtěla. Otázkou je, jestli bych si dávala zjistit, kdo je otcem a nebo radši nevědět.

Eva (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Tak já chci po klucích taky nastříkat dovnitř, ale zase taková mrcha, abych jim dělala naschvály nejsem. Prostě ten pocit výstřiku miluji a čím víc jich jde po sobě, tím líp. A když by se náhodou něco zvrtlo, tak jsem blbá sama, přece jsem to po nich chtěla. Otázkou je, jestli bych si dávala zjistit, kdo je otcem a nebo radši nevědět.

A.N (Čt, 28. 10. 2021 - 16:10)

Upřednostňuji in natura, ale s kondomem se dá užít zábava. Jedna za všechny. Byl jsem mladý a už poměrně zkušený. Chodil jsem s mladší dívkou, pochopitelně se chtěl pářit a ona také, ale jako dobře vychovaná, se poradila s matkou. Mamka mne pozvala na oběd. Krom dcery tam byla i babička. Po obědě mamka vyndala kondomy a zeptala se jestli vím co to je. Zahrál jsem nezkušeného. Tak mne vykoupaly, nahonily, mamka začla nasazovat kondom a já jej hned naplnil semenem. Tak znovu. To už se zadařilo a maminka mne musela naučit souložit, pak babička, abych věděl jaké je to bez kondomu. Teprv pak jsem dostal dcerku do postele, pochopitelně s kondomem. Strávil jsem v té rodině dost dlouhý čas, ale holku jsem si nevzal. Bylo to moc náročné.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Plagiát!!!

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 11:10)

Jj, souhlas.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 16:10)

Prasata jste vy v Česku. S Američany problém nemám, pro ně jsou hygiena a kondomy samozřejmostí. A na divoko je to taky spíš v Česku. Stálá skupina??? Tady taky takové spolky existují, kde si vyměňují partnery a provozují skupinový sex, ale zásadně u toho používají kondomy. Tak pitomně naivní jako v Česku nejsou, vědí že kdokoliv z nich si teoricky mohl vrznout bokem a mohl by něco do skupiny zanést.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 11:10)

Tak s tou hygienou u Amíků bych pomlčel, nemají základní návyky jako u nás. Večer jdou spát tak jak jsou a kolikrát i v tom co mají na sobě a klidně i v botách a umyjí se trochu ráno, pokud je čas. A je teda fakt, že šprcky musí používat, když chodí běžně s víc holkama i čtyři byly běžné, na každý den jedna a někdy stihnou i dvě. Pokud není first, tak je normální bokovka.

xx (Čt, 28. 10. 2021 - 11:10)

to víš že ano, šprcky mám v autě kdybych narazil na nějakou neznámou chtindu- stopařku, nebo na zábavě někde v Horní Dolní, kdyby nějaká vdaná ženská by si chtěla zapíchat. Jinak mám gumičky jen pro srandu, napouštění vody, nafukování plynem na svařování a následně zapálení doutnákem a výbuch - víš jaká je to šlupka! Doma nesmím šprcky používat, to by mne žena zjebala a milenka je taky nemá ráda. Tedy moje rada je šprcky patří kurvám, aby je navlékaly a používaly pro své vysemeněné zákazníky.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 11:10)

Jdi na gynekologii a nech si předepsat hormonální antikoncepci. Kombinace kondom+HA je jedna z nejspolehlivějších. Že je kondom prasklý poznáš podle toho, že je v něm díra a sperma teče ven. V tom případě je třeba jít do lékárny pro Postinor. Je bez receptu, jen na předložení občanky a stojí asi 500. Doporučuji ale raději si nechat předepsat HA a samozřejmě ji poctivě a přesně brát.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 11:10)

To jsi na omylu. Devadesátky byly nejlepší léta, co znám. Jestli je tu nějaká diktatura, tak ta začala až o hodně později.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 10:10)

Jedině bez, ochrana je na mě a kluci mají zákaz používat kondom. S ním je to hnus.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Z mých 18cm je šťávy hodně dost, nechce se mi moc věřit že stříkám tak hodně na to že mám 15 let

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

A ještě dodám, že když jich mám víc najednou, tak kdo by se zdržoval s nějakým kondomem. Je to s ním šílený vopruz.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 17:10)

Chtěl bych poznat nějakou ženu ve vašem věku, kterou tohle přesně láká, já jsem puberťák a byl bych rád, kdyby jsem mohl mít sexuální, takový zaučování. V sexu jsem neznalý, proto by se hodila pomoc. Má někdo zájem ?

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 07:10)

Dámy, která z vás by chtěla mladého zajíčka v posteli

Karel (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

Já ho používám celou dobu co jsem začal souložit, jen pokud jsme chtěli děti, tak to jsme se nějakou dobu snažili bez prezervativu, až se to chytlo.
V mládí jsem měl kamarády, kteří si utahovali, že ho používám, ale nenusel jsem nikdy běhat na vzorky na určení ocoství. Moji kamarádi byli několikrát, když některá děvčata otěhotněla a nikdo se k tomu nehlásil.

Vojta (Ne, 3. 10. 2021 - 20:10)

Prezervativ jsem používal asi tak do 18 let, jak jsem si našel svou manželku a začali jsme spolu chodit, tak jsme souložili bez a děti jsme také hned neměli.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

Mě manželka naprosto důvěřovala. Nikdy kondom a když chtěla dítě, měla ho na první ránu. Máme pět dětí a všechny objednané. Mezi tím nic nežádaného. Pochopitelně, když byla v tom, tak jsem dotvořoval, dokud neporodila.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 15:10)

Dámy, která z vás by chtěla mladého zajíčka v posteli

Blanka (Ne, 3. 10. 2021 - 13:10)

Já jsem ještě nikdy nesouložila s chlapem. aby měl prezervativ. Téměž vždy jsem chtěla, aby se do mě udělal, protože to mi nejvíce vzrušovalo. Já jsem byla, vždy nějak zajištěná a přerušila jsem to jen, když jsme chtěli děti.

Reklama

Přidat komentář