Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 13. 10. 2019 - 07:10)

Všechno MŮŽE být jinak, než to na první pohled vypadá Aleši.:-) Milu celý příští týden má být ještě babí léto, tak si to užij. Proč se to tak vlastně jmenuje?
Musím si to najít, i když všechno může být jinak.

Miluna (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

Fernando moc díky za zastání a někdy mi někdo tady hodně potěší a někdy naopak srazí.Ale to dobrý pořád převažuje protože je tu vás víc kamarádskejch.Sem jaká sem a píšu vše jak právě cítim.Jen mi zamrzelo že si někdo myslel že si dělam srandu,pořád nechápu čim sem tak mohla působyt? Už sem přijela domu a padá na mě nějaká únava najednou.Tak sem ráda že nemusim zas někam do práce ale zase čekam jestli to tu Sergej zasmrdí těma sráčema jeho.No jo no tak už to tak mam,díky němu nikam nemusim ale mam to vykompenzovaný smradem a tak to bylo i s Jirkou.Zase mi dneska projelo hlavou Sergeje opustit ale bez Denise už bych se asi bála ho opustit když vemu jak byl pak agresivní a pak byl kvuli mě na psychiatrii a nezvládal to a jak sem se mu vrátila tak se mu psychický stav zlepšil a léky už nepotřebuje a já už o sobě vim že bez přestávek v práci nevydržim,už to mam na sobě tak zjištěný.Tak já nevim jak bych na tom byla zas bez něj,jestli by mi vystěhovali nebo co by se dělo.Já ani nevim jestli bych bez něj jako člověka chtěla být.Jako člověka ho mam ráda a mezi náma leží vyloženě jen tenhle jeden problem.A jak sem minule psala o Lucce tak mi překvapilo že se stal opak že Lucka nakonec napsala mě a Alče nenapsala to se uplně divim.Jestli ona se nechce sejít jen semnou,tak uvidim co napíše.Jinak Alča je teď smutná,po hezkym výletu co jsme měly se dověděla že Jirku okradli v kamionu.On se bál o ní aby už tak nejezdila a nakonec okradli jeho.Bianko mě se tim občas tak uleví i když musim říct že se mi ozval i kamarád z mládí tak bych vlastně mohla psát i jemu ale nevim jestli by to ještě šlo,nevim po těch letech jak by jsme si rozuměli,jak navázat a tak.Ale chce mi asi vidět protože se ptal kde teď bydlim.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 20:10)

Já vím Milu, že se ti uleví, když se vypíšeš. To, že tě někdy nechápeme a že anonymové reagují, jak reagují, je možná tím, že žijeme jinak. To jsem už možná psala. Tak mě napadá. Tolik rodin, lidí je na světě a tolik lidských osudů, životů. Nepředstavitelné. Taky jsem dnes sledovala přenos mše za K.G. Byly tam vyslovené kardinálem Dukou slova Krista a já i když ateista je napíšu. Nesuď i ty budeš souzen. A světské je jedno podobné přísloví o botech. Teď to nenapíšu, abych to nespletla, protože koukám na tanečky, i takový je život. Snad ten citát napíše někdo za mě.

-Aleš- (So, 12. 10. 2019 - 23:10)

Tak jsem přijel z orálu, holka dneska kupodivu nebyla zfetovaná a jak jí to hezky šlo. Minule když byla na háčku tak mi ho málem urvala, teď to bylo pěkně s citem. Pochválil jsem ji za dobře odvedenou práci. Když píšeš o mši, tak moje oblíbená postava z bible je Pilát. On původně Ježíše nechtěl vůbec soudit a chtěl mu pomoct, jenomže Ježíš byl na něho pořád drzej, tak se nemůže divit že ho nakonec poslal na smrt. To stejný třeba Trautenberg. On dával těm budižkničemům práci a střechu nad hlavou a oni se mu odvděčili tak, že Anče na něj donášela Krakonošovi, Kuba nevytvářel žádnou přidanou hodnotu a hajnej ten byl úplně na hovno :-) Tak to byla taková moje noční úvaha nad tím že všechno je jinak než to na první pohled vypadá.

Radka (So, 12. 10. 2019 - 19:10)

Já jsem byla se synem v Plzni.Kluk chtěl do Mekáče a pak jsme se prošli tak to bylo dobrý dneska.Chudák Jirka teda.To mají kamioňáci těžký.Jsem taky moc ráda že se oteplilo.Už tam máš Sergeje?

a (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

Tak to je dobře, že se výlet vydařil. Dětem se taky líbil?

Miluna (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

Moje děti jsou u bratránce a Alči dětem se výlet líbil.

a (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

no jo no, takže děti zase nic, nic nového

Miluna (So, 12. 10. 2019 - 18:10)

Když semnou k Alici nejeli a chtěli k bratrancovi tak kde sem je měla vzít?? :-) a v šesti se jezdit nesmí.

Ale (So, 12. 10. 2019 - 17:10)

A ještě by mě zajímalo, jak Fernando na to přišel,že si tu někdo píše sám se sebou. Podle mě je to blbost. Možná má Fernando svojí zkušenost.

Fernando (So, 12. 10. 2019 - 19:10)

Pro Ale: Ovšem že tady ne! Napsal jsem, že na některých jiných fórech, dokonce to bylo myslím i mimo Doktorku.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 16:10)

Návštěvníci bez nicku většinou napadají, ale i s návštěvníkem bez nicku se dá diskutovat. Je to těžké a nepřehledné, já bych ale všechny do jednoho pytle neházela. I já jsem byla "anonym". Je to o pochopení situace a obzvlášť na diskusi, která je více navštěvována. Ale máme tady demokracii.:-)) A víme, tedy já určitě vím, co ta demokracie s náma udělala.

Ano (So, 12. 10. 2019 - 17:10)

Přesně tak Bianko. Házet všechny do jednoho pytle nelze. Kde je záruka, že i přihlášený nebo podepsaný jindy něco nepíše jako anonym. To nikdo nepozná.

Fernando (So, 12. 10. 2019 - 14:10)

Bianko, v podstatě ne (i takhle jsme vlastně anonymní), ale budu si to jméno spojovat s určitým názorem a můžu s ním diskutovat, připomenout a navázat na starší příspěvky. Musí si za svým názorem stát. Změní-li nick, tak budou holt škodiči dva, tři... a s každým můžu klidně polemizovat zvlášť a myslet si o nich své. Změní-li s nickem zároveň i názor, pak je to úsměvná schizofrenie. Také jsme měli na diskusi takové, co si psali sami se sebou s rozdílnými jmény a postoji (dokonce i ve verzi muž-žena), ale je to dost náročné na hlavu. :-) Zákeřnější je naopak vypůjčovat si existující nick a psát za něj; dotyčný to neví a ostatní to zjistí (pokud vůbec) jen podle "rukopisu".

Miluna (So, 12. 10. 2019 - 14:10)

Já pak k tomu napíšu dýl.Jen sem vás přišla pozdravit.Sem na výletech.Je moje nejoblíbenější teplota venku až se mi chce z toho brečet.Ten hnus sychravej je konečně na pár dní pryč.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 16:10)

Jo Milu ozvi se a vypovídej se. Jsi hodná, že si vzpomeneš na tuhle diskusi a chceš se s náma podělit.

bianka (So, 12. 10. 2019 - 06:10)

Fernando a změní se něco tím, když se podepíše třeba Jan, za hodinu se podepíše Olina a potom třeba Eda, Jana, Lída, Kamil a pod.?

Fernando (So, 12. 10. 2019 - 00:10)

Měl jsem na mysli tu dobu, kdy Miluna nevěděla, jak to má řešit s Denisem a jak to má on s Maruškou, zda za nimi má jet a tak. Je toho dobře jedna a půl stránky tady - zpochybňování, záměrné provokace až nadávky, jak je hnusná, že už lepší nebude...a další věci, které nesmí říct ani soudce zločinci. Anonymní autoři dobře vědí, ostatní si to vyhledají. Miluna tomu nakonec podlehla a její dočasná a labilní pohoda byla zničena ("Nahlodali jste mě"). Napsal jsem k tomu něco, ale příspěvek se smazal. Nakonec to vyřešil sám osud - těhotenství Marušky; škodiči zůstali mimo. -- Miluno, já vím, že mezi nimi jsou i slušní pisatelé - občas se to i pozná. Ale pokud se nedokážou podepsat, budou pro mě pořád v jednom pytli.

Radka (Pá, 11. 10. 2019 - 20:10)

Tak kde s Alicí jste? Já tě nechci ztratit tak bych tí odpustila i jinou protože tě miluju a jde mi o tebe,tak bych ti to tolerovala ale nebyl by to už tak pěkný pocit jako když máš jen mě.Bála bych se jestli mi třeba s jinou nesrovnáváš.Pro mě jsi jediná a tak to zůstane.

Miluna (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Tak to už působim pěkně v prdeli když si někdo myslí že si dělam srandu:-( to mi docela mrzí.Nevim co je na mě srandovního??? Nebo jak dochází materiál? Já píšu vše co cítim tak jak to zrovna je.A když mam kolem sebe nudu a prázdnotu tak to prostě napíšu,zážitky taky,prostě se vypisuju a nevim jestli teda to má cenu se vypisovat.Už sem si to říkala kolikrát ale když nepíšu tak cítim ještě větší vnitřní prázdno.Je to muj osobní problem.A nikdy se mi toho nepovedlo uplně zbavit.Jen se to občas zmírní,nebo zmizí chvílema a psanim se to někdy uvolňuje.Bianko tady je taky slunečno.K večeru někam vyjedem.Co budeš dělat ty? Anonyme to mi jentak zajímal Radky názor protože ona ví že jí nemiluju že k ní cítim kamarádství se sexem a kdybych to někdy měla zase s nějakou do které bych byla zamilovaná tak jak by to brala.Jinak máš pravdu budu si dělat co chci.

Reklama

Přidat komentář