Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Myslíš že spolu budou zase něco mít?

Tak (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

já tomu věřím na 100% že spolu budou zase chrápat.

jojo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Alča hodila udičku už včera

Milunááááá (St, 9. 10. 2019 - 23:10)

do bojééééé

Alice (St, 9. 10. 2019 - 20:10)

Ne Milu já na tebe nekašlu.Jen nestíhám.Ty dny tak utíkají.To Lucka kašle i na mě.Asi se hodně baví s novou sousedkou která jí i vozí autem z té jejich vesnice aby nemusela ve městě čekat na děti.Tak asi už nepotřebuje ani mě když jí má vedle i s dovozem.Škoda no.Nenaděláme nic.Tak se někdy sejdeme a místo Lucky vemem Radku co říkáš? A zdravím i Sany.Email už jsem četla tak zase nějaký den napíšu.

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 21:10)

Jo tak takhle to je! Já o žádnej novej její sousedce nevěděla.Kdyby si s Luckou nepřijela jak jsme se sešly tak mi naposledy Lucka psala v červnu.No tak to mi nasralo i zklamalo!! Tak tam má nějakou vedle a nás už nepotřebuje:'( a přitom to bylo tak pěkný to setkání ve třech a ještě jak se mi pořád o ní zdá a ty tam býváš taky.A když nepíše ani tobě tak to je špatný.Mě se po ní stýská.Já chci zase na ní koukat jak je krásná:-( tak vám to spolu slušelo.Co nám jí to vzalo za šmejdku!! No to sem zase smutná.A to Sergej se vrací domu teprve teď a nevim co kde dělal takovou dobu.Jestli mi nelže:-( Díky že si napsala.Kdyby Radka chtěla tak můžem.

Co (Čt, 10. 10. 2019 - 07:10)

Ty zase někomu nadáváš, že je šmejdka. ( a to tu někdo tvrdí, že ty nenadáváš) Tu osobu neznáš a Lucka je ráda, když má odvoz pro děti. To si říkej Raduně, to je šmejdka a ty taky.

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 12:10)

Radka neni žádná šmejdka!! Proč máš na ní takovej názor!? A já nadávam teď pořád protože sem tak nasraná a podrážděná.Opět mi bolí hlava!! Se mi chce ze všeho blít.No a jako jestli Lucce se tam nějaká přistěhovala zrovna když sotva jsme jí poznaly tak ještě řekni že to neni jako naschvál!!!! Lucka se zasměje a vypovídá s ní a pak nepotřebuje nás co jsme dál.Já za to nemůžu do pi*i že jí pořád mam v hlavě,nemůžu za to že na mě tak působí.

Alice (St, 9. 10. 2019 - 21:10)

Ale no ták.Hlavu vzhůru.Že nepíše teď neznamená že to tak musí být dál.Já jí zkusím dát nějakej návrh a uvidíme.Třeba je to taky tím počasím tak se jí nikam nechtělo.Uvidíme.Netrap se tím.A co Sergej? O co jde,proč by lhal?

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 01:10)

Jo tak jí dej návrh.No nebyla sem si u Sergeje jistá tak sem si to prověřila a dobrý,nelhal.Ale stejně jsme se zase pohádali,ano zase kvuli tomu svinstvu.Je to jediná věc která mi tak vytáčí na něm.Vždyť tobě to u Jirky vadí taky ne? Tak jakou my máme smůlu.Jen se mi nejde naučit to ignorovat.

bianka (St, 9. 10. 2019 - 18:10)

Přátelství ani lásku si nevynutíš Milu. A taky to platí pro Radku.

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 18:10)

Já nevim Bianko jestli se trápim oprávněně a jestli fakt sem jim ukradená a nebo to neřeší a sem jim jedno a zase se brzy sejdem.Ale Alice mi slibovala že bude psát víc a zas to sekla a nepíše a o Lucce ani nemluvim,kdyby nebylo Alice asi bych Lucku nakonec ani nepoznala.Asi maji sebe a i jiný kamarádky a já nemam nikoho jen Ráďu.Chtěla bych žít jako sem měla naposledy s nima to setkání a jak mi bylo s nima hezky a teď zas jen to prázdno a šeď.Zůstali mi chlapi ale oni si občas přepnou na jejich řeč tak nerozumim všemu co povídaji:-( Teď sem tak zmokla,zasraný počasí hnusný,mam i mokrý nohy a klepu se u Mhd,hnus!!

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 17:10)

Já se snažim psát Raduš ale musim mít skym.Ale mrzí mi jak mi Lucka neodepsala,psala sem teda i na fb Alici když neodepisuje tady a Alice svítí že tam je ale ta si zas mou zprávu ani nepřečetla.Tak proč to dělaji??? Já za to nemůžu že pořád potřebuju k životu Alici i Lucku.Je mi to líto jestli na mě nějak serou,nebo jestli jim to nepřijde a jsou takový nevim sama.A ještě mi teď svědí dole vedle vchodu do pí.. ,nic tam nemam a svědí to a nevim jestli mi jedna neviděla že se tam škrabu,sice to bylo přes kalhoty ale je mi to blbý ,neviděla sem že tam je tak si ještě připadam trapně achjo.

Radka (St, 9. 10. 2019 - 15:10)

Ježiš víte jak to k ní mam a prostě pro mě je moje.Se Sergejem je naše.Milunko a neúchylovala nějak na tebe ta pacientka? A sem ráda že s jinou nic nemáš.Zase piš hodně ať o tobě vim.I když zrovna nepíšu ale čtu.Hezky s tebou píšou i zdejší ženy.

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 17:10)

najdi si kluka jinak jsi pro smích

Anonym (St, 9. 10. 2019 - 14:10)

Raduno,jsi na omylu,Miluna je Sergeje

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 13:10)

Na mě se tu Ráďo trochu víc usmívala nějaká mladá pacientka,mladší než my dvě i se ptala kdy zase přijdu a tak ale pro mě je normál.A neměla sem jinou.

Radka (St, 9. 10. 2019 - 11:10)

A jsem pořád jediná s kterou jsi za poslední měsíce spala? Když vím že Lucinu jsi neměla tak jinou taky snad ne?

A (St, 9. 10. 2019 - 12:10)

co tobě je do toho s kým Miluna chrápe Raduše.

Radka (St, 9. 10. 2019 - 13:10)

A co by nebylo když je to moje ženská.

Reklama

Přidat komentář