Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

❄❄ (Út, 8. 10. 2019 - 13:10)

tak to dříve lidem připadalo, někdo se prostě narodil do špatné doby něco jako osud. Nebo myslíš , že jsou nějací lepšolidi předurčení k moudrosti? Já si myslím, že tak to bylo myšleno - protože před Ježíšem se tvrdilo, že za špatný život si může každý sám nebo je trestán z chyby svých předků.

Rakato (Út, 8. 10. 2019 - 16:10)

Ty víš kulové, jak to bylo před Ježíšem. V Sumeru a následných semitských státech byla v podstatě kontinuita práva a náboženských názorů. V tomto smyslu nebyla žádná doba před Ježíšem a po Ježíši, protože křesťanství převzali židovskou bibli. ----------------
Vzdálenou analogii trestu za hřích předků lze vidět jen v Indii v systému sekt, kdy potomci nedotknutelných byli také nedotknutelní. Ale tam to bylo postaveno na tom, že nedotknutelní pracovali jako koželuhové a často stahovali i mršiny.

Andrej (Pá, 4. 10. 2019 - 06:10)

Andrej je podle státního zástupce bez viny, ten může hodit šutrem!

Josef Švejk (Čt, 3. 10. 2019 - 20:10)

To už Napoleon říkal: Ve válce se mění situace z minuty na minutu.

Má plešku (Čt, 3. 10. 2019 - 18:10)

Nesmíš tolik chlastat, víc si všímej detailů.

Tonda Vlas (Čt, 3. 10. 2019 - 19:10)

Multinicku OSACRový, ty jsi mnohen horší, než zdejší multinick Zkoumal. Že tu řádíš je ale moje chyba. Zangařoval jsem tě tu jako beranidlo na Hvězdouna a to se mi vymstilo.

Má plešku (Čt, 3. 10. 2019 - 18:10)

A na videích je většinou vidět jen ze předu blbe, tu plešku má po stranách

Tonda_Vlas (St, 2. 10. 2019 - 18:10)

Dobrý den, už nevím co mám dělat, tak to tu přiznám. Nemohu přestat pít a myslet na kamaráda Hvězdouna, který mně navrhoval sex za městem, že mi ho přeblafne v mém kamionu na cestě do Hamburku. Že tam strávíme víkend. Jako dvě hrdličky. Já to tehdy nevzal kvůli manželce a dětem, ale byla to chyba. :(

Tonda Vlas (St, 2. 10. 2019 - 19:10)

Fejkařu. Můj nick není s tou čárkou mezi jmény. Já do Hamburku už nedojedu, protože předtím přijde můj spasitel.

Tomáš Marný (Út, 1. 10. 2019 - 13:10)

A navíc se všichni obřezávají.

Kdo? (Út, 1. 10. 2019 - 15:10)

hulipapi?

Tomáš Marný (Út, 1. 10. 2019 - 13:10)

To máš marný. Je globální oteplení.

Barkoci (Út, 1. 10. 2019 - 10:10)

Ty nepotřebuješ doktory, ale dobrého vědce, exorcistu! Odborníka na démony, kteří vyvolávají homosexualitu! Homosexualitu může řešit i heterosexuál, v dnešní době, kdy nám to cpete, ale my exorcisté vás vyléčíme!

Barkoci (Út, 1. 10. 2019 - 10:10)

Já si tě vyléčím z té hříšnosti, chlapče :D

Hvězdoun (Út, 1. 10. 2019 - 10:10)

Nejsem pederast, jen se mi libí mladíš kluci 8-12let, které učím jako učitel tělocviku. Občas si sáhnu, ale dál nejdu. Věřte mi! Váš Jirka Hvězdoun s pleškou, vyhozený od rodiny. :)

Tonda Vlas (Čt, 3. 10. 2019 - 18:10)

Fejkařu, Hvězdoun má brejle ale nemá plešku. Dle videí, co sám se sebou natočil.

Anti-hvězdoun (Út, 1. 10. 2019 - 10:10)

Aaaa, pederast Jiříček se stavil :D :D

Milan (Út, 1. 10. 2019 - 09:10)

Pokoj vám všem, je-li řeč o homosexuálních knězích, pak by se tací sami měli vzdát zastávat tyto duchovní pozice, neboť kněz má být zářným příkladem pro bloudící, tápající a hledající, měl by být pomocníkem a ukazatelem cesty ke Kristu. Kněžství je duchovní úřad, proto je povoláván ke svatosti a svatost nemá nic společného s fyzickým chtíčem ani s dalšími světskými ambicemi.
A čím je homosexualita a jiné úchylky způsobeny je zapsáno v písmu. Tito lidé nectí pravdu a proto je Bůh ponechal propadlé jejich zvráceným vášním.
Bůh ale miluje každého člověka a hříchem člověk nejvíce ubližuje hlavně sobě a skrze špatný příklad i těm jenž jsou v otázkách života ještě nepoučeni. Bůh však nemiluje hřích, proto jeho mzdou je smrt. Aby se však člověk nemohl vymlouvat, má v průběhu života vždy kolem sebe lidi co ctí pravdu, mluví o ni a poukazují na Ježíše Krista jako na toho kdo je z tohoto zajetí hříchu může vysvobodit. Za další má člověk v sobě rovněž rozumovou složku a smysli, kterými může vnímat jak vnější svět tak vlastní duchovní hnutí v sobě. Ne každý si je toho vědom a ne každý onen hlas svědomí poslechne, proto je dobré začne-li se člověk o to zajímat. Hodně tomu napomáhá rozjímání o životě. Přeji všem hezký den :-)

multinick osacr (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

máme tady homosexuála multinicka, který nic jiného než homosexualitu neřeší, protože není srovnaný se svým vlastním stínem

osacr (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

osacr.cz - zde tento homosexuál působí. Je na vozíku, trpí schizofrenii a bojuje se svým vlastním stínem - svojí vlastní homosexualitou

Reklama

Přidat komentář