Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

mulinick je ho… (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

mulinick z osacr je homosexuál, říkají psychologové, sexuologové i kněží

24. minuta videa (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

24. minuta videa https://www.youtube.com/watch?v=LHWw5xNTFug

Steve (Pá, 4. 10. 2019 - 18:10)

Halík je mimo ... on má svůj nereálný svět, je tím Humanismem už úplně zaslepenej. Jsem zvědav zda se časem neukáže že i on ojížděl někde nějaké mladé chlapce - už je toho v té církvi přespříliž. Blbec bláznivej a moc důležitej píčus ... https://www.novinky.cz/domaci/clanek/sileny-a-nevkusny-napad-halik-se-rozohnil-nad-predstavou-gotta-v-katedrale-40298740?dop-ab-variant=13&seq-no=2&source=hp

odkaz na video (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

https://www.youtube.com/watch?v=LHWw5xNTFug

https://www.yo… (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

Tomáš Halík ve videu říká, doslovný přepis: " Není žádné tajemství, že významné procento katolických kněží má homosexuální orientaci (i protestantských, evangelikálních křesťanů - dodávám já). A právě ti, kteří si to nebyli schopni přiznat, ani sami před sebou, tak z těch se rekrutují ti největší bojovníci proti homosexuálům. Můj spolupracovník a dobrý přítel, sexuolog Slavomír Hubálek, bohužel už zemřelý, říká, dejde si pozor, vždycky ti lidi, co jsou největšími bojovníky proti homosexuálům skoro vždycky to jsou homosexuálové, kteří nejsou ochotni si to přiznat sami před sebou, bojují se svým vlastním stínem, anebo vedou druhý život, dvojí život a prostě tou konzervativností to zakrývají.

Steve (Čt, 3. 10. 2019 - 18:10)

Jsou to dobytkové a prasata když tohleto dokáží kněží dělat ... Přitom káží vodu a pijí víno.

luci (Pá, 4. 10. 2019 - 00:10)

Jsou to jen lidé , ne světci a hřešiti je lidské a zákony jsou proto porušovány jak světské , tak církevní , Ale kdo jsi bez viny , hoď po nich kamenem.

Návštěvník (Po, 30. 9. 2019 - 21:09)

Barkoči je vynikající. Maďaři sou špička v léčení. Třeba Orbán. Vyléčí všecko. I Merklovou.

Barkoci (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

On se u něj léčil z hříšné homosexuality :D :D

Barkoci (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Barkoci je dobrý, ten léčil i Hvězdouna, ale on mu utekl z postele. A tak se nedoléčil :D

Návštěvník (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Chápete, že tu vaříte virtuální hovna, která byste nikdo o nikom v reálu neřekli?

Návštěvník (Po, 30. 9. 2019 - 18:09)

Počátkem devadesátých let jsem pastoračně sloužil jednomu mladému muži a jeho rodině. Při té příležitosti se mi ten bratr svěřil se svými děsivými sny. Často se mu ve snech zjevovaly agresivní obrazy a situace, kdy ho např. někdo polil benzinem a zapálil, jindy zase cítil, jak ho někdo strká k útesu a on poté padá dolů... Křičel ze spaní, potil se, byl vyčerpaný a psychicky zničený.

Vydali jsme se tedy spolu za kořeny této situace, záhy se ukázalo, že jeho otec praktikoval věštění, používal virgule, hledal geopatogenní zóny a vodu proutkařením. Dal jsem tomuto bratrovi za úkol podrobně zjistit, jaké ještě další okultní praktiky jeho otec provozuje. Tímto způsobem se otevírá cesta k řádění těch mocností v životě člověka a prokletí pak dopadá i na další generace. Děs a projevy zlé mocnosti přecházely v této rodině i na roční dítě.

Bojovali jsme na modlitbách a už to vypadalo, že bude všechno v pořádku. Rodina se ve jménu Ježíše zřekla všech těchto praktik, oddělila se, přeťala duchovní vliv otce. Jenže byly odstraněny jen vedlejší kořeny. Na dva týdny byl zdánlivý pokoj. Sny skončily. Pak ale začal „kolotoč" nanovo. Hlavní kořen, o kterém jsme zatím nevěděli, zůstal. Volali jsme k Bohu a Bůh nám dal zjevení. V rodině se kdysi praktikoval spiritismus (vyvolávání duchů). Následoval nový duchovní boj na modlitbách, až byl i tento kořen svazující mladou rodinu přeťatý a dopady okultismu zcela vymýceny. Žádné děsivé sny ani jiné projevy se už nevrátily. Celá rodina dnes slouží Pánu.

Duchovní vliv spiritismu se podle různých svědectví lidí, kteří jím trpěli, projevuje obdobně. Vždycky jde o agresivní násilné činy, jako jsou vraždy či sebevraždy a hluboké psychické potíže spojené s děsem a vyčerpáním. Spiritismus, ale i jiné metody doptávání se duchovního světa si vybírají krutou daň i na dalších generacích tak dlouho, dokud není prokletí mocí Pána Ježíše zlomeno.

Milan (Po, 30. 9. 2019 - 19:09)

Zdravím návštěvníku,
mě se líbí přístup kupříkladu Alexandra Barkociho. Ten když má někdo problém, rovněž se dotazuje daného člověka na jeho minulost i minulost svých předků je-li to potřeba. Pak se optá zda chce přijmout Ježíše za svého pána a souhlasí-li, poprosí Krista o to aby jej vyvázal ze smluv protistrany a rozlomil jejich pouta, nakonec vyhlásí svobodu a výsledky se rychle a někdy i okamžitě dostavují. Ke každému člověku jej duch Svatý vede individuálně. Přeji pěkný večer.

Ignác (Po, 30. 9. 2019 - 15:09)

Může homosexuální muž vstoupit k Jehovistům ?

Milan (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

Zdravím děvčata co dnes mají tak na pilno a přeji pěkný den :-)

mima (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

Ahoj Milane, děkuji za pozdrav. Nevím, zdáli máme na pilno, ale jednou se to musí udělat. Že to zrovna dnes na nás přišlo, asi jsme se dobře vyspali. :-) ....... staré přísloví praví..... čistota sluší, tělu i duši. Taky tobě pěkný den ☀

Rádce (Po, 30. 9. 2019 - 11:09)

Pán Ježíš vylil svoji krev i za tebe, kdo se vydáváš za Tonyho. Přijmi Ježíše do svého srdce jako Pána a Spasitele a promění se Ti život. Tvému bezcílnému bloudění Ježíš rozumí. Neodsuzuje Tě. Ježíš Tě zná takového, jaký jsi. Slabého, zraněného, naštvaného na křesťany a celý svět. Byla by škoda, kdybys umřel ve svých hříších a zmatení. Také je možné, že ses v minulosti zapletl do okultismu. Tady na těch stránkách se za tebe můžeme jen modlit. Pokud chceš skutečnou pomoc, obrať se na Ježíše svojí prostou modlitbou a bylo by dobré, kdybys vyhledal v místě svého bydliště sbor znovuzrozených křesťanů.

Módeman (Po, 30. 9. 2019 - 11:09)

Tak to mě neznáte, harpyje! A jeansy mi pořád jsou, mam zadek jako měl Mel Gibson v 30letech.

Ale co bych vás tady sváděl, holky, vás si vzít domů, tak budu trpět víc jak v tom vašem pekle, jen tohle bude aspoň dočasný! :-*

mima (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

:-) tak to známe. Všechno ok, nic není malé ani velké. Všechno je dobré, i když to pamatuje Marii Terezií, nic se nebude vyhazovat ani likvidovat. :-) No jednu výhodu to má, já jsem si to uvědomila, nevím zdali taky má polovička :-) Jsem součást jeho inventáře, jeho sbírky, nemusím se bát, že by se mě chtěl zbavit. Čím starší, tím cennější :-) ............... Jinák koukám, že si fandis. My nemáme zapotřebí se zahazovat s takovým nafoukancem, ten čas raději využijeme pro dobro společnosti :-)))))

Nona (Po, 30. 9. 2019 - 11:09)

Znáš to: Kdo jednou zkusí, nechce nikdy jinak. (prdelka Mel Gibsona je ovšem lahůdka)

Reklama

Přidat komentář