Reklama

Toužím po amputaci

zuzik (St, 10. 3. 2004 - 19:03)

no kamo,to je fakt uchylka a predstav si ze poznam takeho cloveka, ktory bol dovtedy nestastny, az kym mu tu nohu neamputovali po tom, co mu zacala po jeho sebadestrukcnych cinoch odumierat.nekroticke zmeny boli tak pokrocile ze teraz bojuju v jednej nemocnici o jeho zivot, ktory si on tak strasne necenil a len tak sa s nim hral ako o gulky..bohuzial z toho ho mohol vyliecit asi iba uraz, ktory by sa mu stal nahodou, o tu nohu by prisiel v sekunde, nestihol by sa pripravit a.. no deticky asi sme kazdy nejaky a vsetkemu hold nasi nemozeme rozumiet..

elis (Ne, 29. 2. 2004 - 20:02)

Sethe, taky toužím po amputaci nohy, ale ne proto, že by mě to vzrušovalo. Vzrušovalo by mě na tom něco jiného: MÍT DOŽIVOTNĚ INVALIDNÍ DŮCHOD!!!

kristina (St, 18. 2. 2004 - 16:02)

Nech se najmout za zoldaka do nejake zajimave zeme ve valecnem konfliktu, a mozna prijdes, nejen o nohu , ale treba i o daleko vic!!Aspon tady nebudes tlouct do klavesnice takove pitominy rouhacske.Kdybych prisla o nohu a cetla tvuj prispevek, asi bych si te osobne nasla a praskla ti berli pres prsty.

Milan (St, 18. 2. 2004 - 15:02)

Jo, problém je v hlavě. Takže až budeš na tom nádraží, tak si nech 'amputovat' radši hlavu, ať tě zbytek národa nemusí vyplácet po zbytek života na indvalidním důchodě.

Martina (Út, 17. 2. 2004 - 22:02)

Jo, mj. znám i plno lidí s amputovanou jednou či oběma mohama a nijak nejásají ani z toho nejsou extra vzrušení.

Martina (Út, 17. 2. 2004 - 22:02)

Moje známá se tolik let brání amputaci hnisající nohy, kéž by to šlo vyměnit, že ano! To by už asi nešlo o odchylku, ale o strach a velmi by sis asi své končetiny cenil. Jsi nemocný, tak s tím běž k odborníkovi.

Samuray (Čt, 18. 9. 2003 - 10:09)

omlouvam se, v mem predchozím prispevku jsem chybou hw napsal spatnou email adresu.Spravne tedy je samuray"post.cz

Samuray (Čt, 18. 9. 2003 - 09:09)

Ahoj, kdybys mel zajem tak mi napis na mail. Nejak se domluvime. Nohu bych ti urezal pilkou na zelezo nebo ustrelil brokovnici.

kemi (St, 17. 9. 2003 - 12:09)

Ahoj, něco na podporu Setha, jsou lidé, kteří touží být svazováni nebo nějak mučeni a třeba až do krve,to je zase podle mě úchylka. Mě osobně se třeba líbí dívky, které mají amputovanou nohu ve stehně. To ale neznamená, že bych jí kvůli tomu nohu řezal. V životě se někdy něco takového stane a i takový to lidé jsou pro někoho krásní i přes svoje postižení. Takže, jestli Seth touží být bez nohy, budiš mu to přáno a určitě není sám, kdo by to chtěl taky.

Ilona (St, 14. 5. 2003 - 06:05)

Donedávna bych si myslela, že je to vtip, ale pak jsem četla knížečku "Deviant", kde byly příběhy lidí (skutečné, i když občas neuvěřitelné) s různými "odchylkami" a byl tam i případ člověka, který taky po tomhle toužil, vsugeroval si bolesti v noze a doktoři mu ji nakonec fakt amputovali. Byl to případ, kdy člověk má za sexuální fetiš protézu, prostě ho vzrušujou profézy, tak jí toužil mít. Nedělám si legraci!! To tam fakt bylo. Docela žasnu, co lidi může postihnout (oni za to nemůžou), ještě bych pochopila že někoho vzrušuje latex ap., ale tohle je opravdu neobvyklé.

Sára (Út, 13. 5. 2003 - 09:05)

Tak normální asi nejsi, ty chceš skončit na vozíku? Když jo, tak si vezmi třeba motorovou pilu a uřež si ji.

kamila (Út, 13. 5. 2003 - 09:05)

zkus psychiatrii

Seth (Út, 6. 5. 2003 - 10:05)

mno já si treba jako úchyl zrovna nepripadám

Monika (So, 3. 5. 2003 - 19:05)

třeba na nádraží

Rin (So, 3. 5. 2003 - 11:05)

Ses uchyl

Seth (Pá, 2. 5. 2003 - 21:05)

Toužím po amputaci nohy,moc mě ta představa vzrušuje ,příjde vám to normální??Kde ktomu můžu přijít??

Tomik (Po, 28. 3. 2022 - 19:03)

Tak ti ji uriznu

Tereza (Út, 29. 3. 2022 - 09:03)

Tak jo ale jen jednu nohu ,levou a v půlce stehna aby mi zůstal pahýl asi 20 cm

Tomik (Út, 29. 3. 2022 - 11:03)

To by bylo skvělý hladit ti ten amputační pahýl a ten zaoblený konec

amputar (Pá, 1. 11. 2019 - 21:11)

toužím po tom samém, nepokecáme??

Reklama

Přidat komentář