Reklama

Toužím po amputaci

Soniik (St, 18. 4. 2007 - 21:04)

Jestli chceš opravdu amputaci, tak neviš co vlastně chceš. Vidíš jen to, že tě to vzrušuje - je to něco jinýho, ale počítáš i s odmítavým přístupem okolí? Nebo, že bys už nikdy nemohl dělat věci, které děláš dnes?? A ještě jeden důvod - tebe to vzrušuje, ale výběr partnerek/partnerů k sexu se zužuje? To ti nevadí? Ty myslíš, že pocit být vzrušen je nejdůležitějsí??? Jestli jo a jestli proto jsi schopen udělat cokoliv, tak máš divně seřazenej žebříček hodnot! A takhle stanovený hodnoty maj s prominutím lidi, který to nemaji v hlavě v pořádku! ..PS: doufám, že sis dělal jen prdel

noname (Čt, 12. 4. 2007 - 08:04)

noname2007"seznam.cz je správná adresa

noname (Čt, 12. 4. 2007 - 08:04)

Omlouvám se, mail je noname"seznam.cz

noname (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Michálku, stále mně to připadá přitažené za vlasy.Pokud je to pravda, ozvi se mi na mail
noname2007"centrum.cz

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 11:04)

vieš ale tvoj príbeh znel až neskutočne pretože prísť o nohu len kvôly poščípanie? no neviem

Michálek (St, 11. 4. 2007 - 11:04)

Hele, lidi neblbněte, já to sem lepím jako varování. Že někdy nezůstává jen u fantazie.
Když se jí to stalo s tou první nohou, tak jsem si kvůli ní i poplakal. No a když mě pak ve špitále svěřila, že to byl záměr a že ji to vzrušuje, tak jsme měl co dělat, abych nepoblil půl špitálu. Pak jsem se na ni sprostě:) vykašlal, takže jak se zbavila té druhé nohy, opravdu nevím.
Já se vyloženě děsím představy, že jednou "skočím na holku" a narazím na protézy. A právě to by mě s ní jednou čekalo! Asi proto, že jsem si jednou na snowbordu vyhodil oba kotníky a pohmoždil paže a prožil pár tvrdých dní zoufalství a bezmocnosti, než se to zase srovnalo. Já si vážím zdraví,bez něho bych znal sport jen z bedny. Takže doporučuju, zkuste si "tréninkově" ty haksny nebo hnáty napřed zlámat, pak poznáte, jak vás to těší a hlavně co dál očekáváte. A to myslím zcela vážně.

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 08:04)

tak to som zvedavý na to aj ja!

noname (St, 11. 4. 2007 - 08:04)

Tvůj příspěvek mě překvapil. Nevymýšlíš si to? Uštknutí samo o sobě nic neznamená, musí dojít k zaškrcení přívodu krve úzkým škrtidlem. Jsem zvědav na vysvětlení druhostranné amputace.

xy (St, 11. 4. 2007 - 06:04)

obrat se honem na dobrého psychiatra opravdu

Patrik (St, 11. 4. 2007 - 04:04)

A jak přišla o tu druhou nohu? Tu si nechala taky schválně amputovat?

Návštěvník (Út, 10. 4. 2007 - 21:04)

Tak ako aj muži túžia po amputácii nájdu sa aj ženy tohto zamerania možno sa tá dievčina bez nôh cíti ove?a lepšie ako s nimi, A ak jej to pripadá sexi tak spravila správnu vec. Ja po amputácii netúžim ale páčia sa mi ženy po amputácii aj keď so ešte žiadnu nespoznal a ani asi nespoznám.

Meresjev (Út, 10. 4. 2007 - 18:04)

lehni si na koleje vole nohama a budes to mít ZADARMO.

Michálek (Út, 10. 4. 2007 - 18:04)

Já znám jednu a ta toužila po amputaci tak silně, že se nechala na dovolený něčím uštknout. Tak přišla o první nohu, u toho jsem i byl, když ji nesli na ošetření a přišlo mě jí pak hrozně líto. Je to jinak fajn holka. Dnes nemá OBĚ nohy a je odsouzená na kriplkáru. Nejdivnější je, že jí to připadá SEXY! Zato mě je z toho na blití, když si představím, že chybělo málo a moh sem si ji vzít:((((

Návštěvník (Út, 10. 4. 2007 - 15:04)

psychiatra potrebuješ asi ty, načo lezeš na takéto fórum?

KOUDELKA (Pá, 9. 3. 2007 - 21:03)

Mudr.Chocholousek uz te ceka.

Návštěvník (Pá, 9. 3. 2007 - 19:03)

Neradila bych ti amputaci, ale psychiatra. Nejsi v poradku.

... (Pá, 9. 3. 2007 - 19:03)

Kde se k tomu dá přijít na vl. žádost???

Návštěvník (St, 7. 3. 2007 - 15:03)

No čo už sa Vám vaša túžba naplnila? Podstúpil niekto z vás amputáciu nejakej časti tela?

afra (Po, 22. 1. 2007 - 20:01)

tahle potřeba je sexuální úchylka. Najděte si já na netu, fakt existuje. Jako mnoho jiných :-)

__utma=48467763 (Út, 16. 1. 2007 - 18:01)

Cau Ivo,nejen že kecáš,ale navíc jsi chlap,kterýho to rajcuje.

Reklama

Přidat komentář