Reklama

Gamblerství

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 08:03)

Tak já se jednou dočkala pro mě velké výhry...přišlo mi na VLT na crazy ovoce 3 crazy a sedma a dalo mi to 89tisíc to jsem hned vybrala a šla. Pak jednou 35 a 40k, ale to uz jsem hucela kolem 30t, takže to vrátilo vklad a pak kolem 15, ale to mi bylo málo, tak jsem to tam nechala majiteli na Dubaj... ja nejvic zahucela za 30t za noc

Abstinentka (Ne, 13. 3. 2016 - 08:03)

61 dni bez hrani

Dobre rano spolubojovnici,

Biku je mi to lito co se ti prihodilo ale jsem pysna na tvoji odhodlanodt skoncovat s gamblem. Muzes naznacit kde vsude dluzis? Jepice se vyzna a treba neco vymyslite jak z nejhorsiho kola ven

Mirku Brno - tak to jsi v tom huste lital o to vic ocenuji jak jsi se z toho dostal - smekam. Uprime jsem cekala ze nekdo kdo hraje za tyhle sumy, se alespon jednou docka "neskutecny vyhry" coz pro me 720k je ale pri tech sazkach bych cekala vic. Kamos jednou za sazku 135kc vyhral na VLT 150k (bonusove hry) takze vim ze to lze.

Moje nejvyssi prohra za noc byla 20tisic - jinak v prumeru tak kolem 3 tisic. Vyhra jednou 20 tisic za celou noc na bingu a 2x 16tisic na bonusovych VLT. Takze zadna hitparada. Pritelovo maximum bylo 5 tisic za noc (nase posledni navsteva, ktera mi dala velky signal k abstinenci - on ktery prohral litr max dva uz zacal silet a hrat jak magor.

Co ty Jepice?

No jsem rada ze jsme zacali abstinovat. Je to cesta do pekel.

Abstinenci zdar a hezkou nedeli

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 07:03)

Dobré ráno všem...
Bikere prosim te musíš zpomalit!!! Telo ti dalo stopku, musíš vypnout a odpočinout si. Já vím ze se to lehko říká, my nejsme ve tvé kůži. Nevim jaké máš a kde máš dluhy, tak se těžko radí ( dělám v bankovnictví), zkus si vzít všechny smlouvy o úvěru a pomalu si je precti. U kazde si udelej poznámku, co s úvěrem můžeš dělat. Vsimej si zda můžeš předčasně bezplatně úvěr splatit ( TO PRO TEBE ZNAMENÁ, ZE NA ZÁKLADĚ PÍSEMNÉ ZADOSTI TI MŮŽOU U UVERU PRODLOUŽIT DOBU SPLÁCENÍ A TÍM SE TI SNÍŽÍ SPLÁTKA), Potom sleduj kde se dá na základě žádosti odložit splátka ( zazadej si písemně u úvěru kde nemáš tak velký problém o odložení, peníze pak misto splatky použij a hlavně ZAPLAŤ NA ÚVĚRU KDE TO HOŘÍ A SNAŽ SE MÍT U TOHO ÚVĚRU O JEDNU SPLÁTKU DOPŘEDU. U kreditek by chtelo čerpat bezúročné období tak, že by bylo potřeba tam jednou za 45 až 55 dní protocit peníze dle limiti kk, ale pokud máš limit 100 tisíc tak to nepůjde to chápu. No těžko se radí, kdyby jsi chtěl něco konkrétního tak jsem ti k dispozici.

Lemog (Ne, 13. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 182. den bez gamblu a cigaret

Ja jsem byl hrac samotar, chodil jsem sam, nikoho jsem si nevsimal, ruletu nehraje tolik lidi, takze jsem zaznamenal jen jeden partnersky par, ktery si za par drobnych chodil zahrat - tito chodili pravidelne, takze zavislost je jasna, jednoho elegána, ktery jako kdyby kontrolovane hral a bez viditelnych emoci vetsinou par tisicovek vyhral, jednoho mladeho, ktery se mnou dal do reci a uvedomoval si , ze je zavisly na rulete a popisoval mi ze radeji to vymenil a zacal chodit na pokerove turnaje, jedn takovy zvlastni joky ba lakal na ruletu kolemstojici na automatech - vhodil par tisicovek a za chvili vybiral a nejak moc se kamaradil s obsluhou, ochrankou a sam byl takovy namakany.....a pak nahodni , kteri ani nevedeli co maji mackat vhodili par bamkovek, prohrali, odesliu.

Na automaty chodi vice lidi - konkretzne jsem si nevsimal, zaregistroval jsem ruzne typy, mladi ,. stari ¨- smutne - babicky a dedousci u automatu, chlapi, zenske, pary........zavislost si nevybira, koho polapi , jen tak ho nepusti...

Kroutil jsem hlavou jak to muzou hrat, mackat knoflik , kdyz ten stzroj je naprogramovany, automataci zase urcite kroutili hlavou nad tim, jak me muze bavit "hadat, kam spadne kulicka".....ale je to jedna stejna zavislost - vyslede - hodiny a hodiny hazardu a vzdy se stejnym koncem - penize nas vsech v kapse majitele herny.

Nedovedu si predstavit, ze bych mel u majitele herny otevreny nejaky pujcovaci ucet, tak jakl to popisuje Mirek Brno - to je naprosto vrazedna varianta - zavisly nikdy neodejde a pujcuje si a majitel se nekde za rohem smeje a mne si ruce jak jednoduse se da vydelavat na zavislosti - pro ne - hlouposti lidi......fuuuj

Bikere - zacni vazne uvazovat o tom preuverovani , nrbudou na to chtit asi pristoupit alke predstav si ze onemocnis a jak to budes platit, kdyz nebudes pracovat?
BUdes stejne v prdeli a budou ti telefonovat a zastrasovat. Trvej na svem, ze to chces zaplatit ale nezvladas to a lehce zkus zastrasit ty je ze prestanes platit, ze oni te svym pristupem nuti abys neplatil vubec. Takhle to chlape nejde, u Nespora te chceme mit usmevaveho a ne ze prijdes po nocni a usnes tam :-)))

lemog

BIKER (Ne, 13. 3. 2016 - 04:03)

Tak moje dnesni nocni dopadla tak, ze jsem zkolaboval a flaknul jsem sebou, tak uz lezim doma.
Uz je to fakt moc, tohle tempo jsem nezvladnul, uz to nedam, automatama jsem se totalne odelal, nebo nasledne snahou vydelat na dluhy.

Prejo vsem hodne zdaru

AZ

Mirek Brno (Ne, 13. 3. 2016 - 01:03)

Ted koukám na idnes.cz je článek o antidepresivech. Že už je bere moc lidí i u nás. Tomu se snažte vyhnout za každou cenu. Znám ty pocity, kdy člověk dluží spoustu peněz a někdy to má na roky splácení a v zádech bubáka, který mu říká: ještě párkrát zagemblíš a nebudeš stíhat splácet a začnou exekutoři, vymahači. Ale antidepresiva jsou zlo a farmacie je dnes oborem číslo jedna. Vydělává víc než zbrojní průmysl. Většina lidí je pak na nich závislá, utlumí je to a vymaže svobodnou vůli a bdělost. Dost lidí se utlumuje cigaretama, alkoholem, drogama, někdo šupne deset káv denně. Veškeré tyhle sračky je utlumují deprese a nelásku sám k sobě. Lepší je zajít do přírody, do lesa, zasportovat si, zasexovat si, uvařit si fajn jídlo. http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-antidepresiva-psychiatr-richard-bartecek-fxw-/domaci.aspx?c=A160204_161910_brno-zpravy_mav

Mirek Brno (Ne, 13. 3. 2016 - 01:03)

Lemog psal, ať občas něco napíšu, tak píšu.:) Mne zničilo, že jsem měl v Brně dva podniky, kde mi půjčovali majitelé i bez podepsání směnky a bezúročně. V jednom podniku jsme měl nejvíc půjčeno 400k, ve druhém 900. Bylo to psycho, když jsem přijel domů a k dluhu 200k přibilo ten den dalších 700k. Mydlil jsem VLT po tisícovce a nic. Až takovej jsem byl debil. Pak jsem vylezl z herny a opět jsme si říkal: co jsem to zase udělal... Na foukačce sem běžně hrával za 40-60k otočky, jednou na třech panelech snad za 110k celkem. Totálně vymazaná hlava. Jestli si dobře pamatuji, nikdy jsem za den nevyhrál víc než 720k a ty stejně stačily na pár dní jízdy. Teď na to vzpomínám s úsměvem. Ty peníze mi nechybí a žiju daleko skromněji. A naštěstí se mi to podařilo těch 20 let vždy ukočírovat tak, že jsem neměl žádné exekuce, vymáhačky, konflikty a zasekl to za pět minut 12. A naštěstí nemám žádné dluhy. Byla to velká škola.

BIKER (So, 12. 3. 2016 - 22:03)

Tak jsem vydržela, jedu dál...Ja tam potkaval ruzne lidi, fakt...taxikari, arabove, kravataky a aji ty co uz nemel ani auto a dosel pesky a hral za 5 kc otocku, ale byl tam aji koren co tocil za litr.
Proste panoptikum
Jsrm rad, ze uz nejsem jeho soucasti

BIKER (So, 12. 3. 2016 - 22:03)

Jako, herny jsou stale plne a budou, v brne jich uz je opravdu malo a lidi , ti chodi porad, verim ze stoji frontu na to , nez se automat uvolni:-)
Ja jsem opet na nocni, sice vydelavam na to co jsem projebal, ake aspon dluh nenarusta a resin to.
Pravda je ,ze mam za sebou pet tydnu a kdybch hral, byl bych tedka urcite v herne!!!

Dobrou noc vsem, ja kdu makat, az do rana

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 22:03)

Jepice, ja zacala na bingu kde jsme byli vazne panoptikum - po Praze byly dve herny. Stale stejne obliceje - kdyz prisel nekdo novy behem kratke doby pribyl do panoptika. Znam kombinace matka - dcera, cela rodinka i se zletilymi lidmi, manzelske pary, taxikare, Spousta duchodcu, romove a podrzte se - i nekolik tehotnych zen.
Herny jsou vice neosobni - pokud clovek chodi do jedne poznava obliceje ale jelikoz bingo jsem navstevovala spousty let, obliceje se mi dodnes vybavuji a i prezdivky co jsme kteremu kdy dali. V hernach jsem vidala mlade i stare pary, taxikare, delniky kteri sli z prace rovnou i v monterkach, mladistvi kteri chteli jen pivo zadarmo tak jeden tocil za korunu a vsichni popili, duchodce, barmany z jinych heren - zkratka opet panoptikum.

jepice (So, 12. 3. 2016 - 21:03)

Tak jsem vydržela, jedu dál dnes 8 den bez...
S tim má lemog pravdu, že sráčovny jsou narvané, hlavně teď v době výplat... teď kdybych tam jela určitě by tam nebylo u meho oblíbeného místo...ale já nejedu, ja abstinuji... mam na vás dotaz.... Koho jste potkávali ve sracovne? Já jsem tam vždy potkala někoho z klubu zavislych... otec se synem, barmankaco měla zrovna volno, taxikář, majitel jiné sráčovny, 5 cikánů a pak se tam točili mladí co hráli otocku za 2 koruny... co vy?

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 19:03)

Lemogu - ti co tam dnes sedi jednou budou treba tady V PL nebo uplne v nekrajnejsim pripade na ulici. Dnes jeste maji sve sny o vyhre. Obavam se ale ze pokud stat nezakroci a nezmeni loterijni zakon, majitele heren budou dale vydelavat na nasem zoufalstvi.
Jiz male deti jsou ovlivnovany reklamami na sazku, eurojackpot a jine. Bohuzel v detskych koutcich (nazvala bych to hernami) uz existuji bezne automaty na zetony (vyhra hracka(. Stat si pomalu ale jiste buduje armadu gambleru

Lemog (So, 12. 3. 2016 - 18:03)

je to u vsech stejne- rohlik je drahy a tisice misto napr. mobilu skonci jen tak v bedne - absurdni - obsluha v hernach z nas musi mit strasnou srandu.

No je nas tady par co se tady schazime, je sobota vecer . herny plne gambleru....majitele heren nezkrachuji...

Lemog

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 18:03)

Tak uz jsem taky modra

Abstinenta (So, 12. 3. 2016 - 18:03)

Luku,
Modra je dobra.... ;)

My s pritelem vzdy pred navstevou sracovny tvrdili ze se pujdeme nejdriv nekam dobre najist. Kus pred sracovnou jsme si ale rekli ze pujdeme az po navsteve. No nesli jsme - nebylo za co a nebo 50 za hambac bylo hodne. Kolikrat jsem odlozila treba nejakou opravu na dome - to pocka, ted setrime - ano setrili jsme ale na dovolenou majitele sracovny.
Vsude stejny model ;)

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 18:03)

jaky je rozdil mezi...Ano je rozdil prestat kourit a gamblit. Gamble zanecha vetsine at uz male ci velke dluhy. Prestat s jakoukoliv zavislosti ale osvobozujici je to mi nikdo nevymluvi at uz je situace jakakoliv. Od dna se odrazit da a chyby daji napravit.

LUK. (So, 12. 3. 2016 - 17:03)

v rámci ochrany mé identity jsem se také zaregistroval. Toto je můj nick. Luk. AZ!

LUK (So, 12. 3. 2016 - 17:03)

Je to jepice jak píšeš... Uvedu příklad...Rozbil se mi mobil a šel jsem si koupit nový... Bylo mí líto ale za něj platit v hotovosti 5000, přestože jsem ty peníze měl. Raději sem tam 15 minut stál jak trubka a čekal na úvěr na 10 splátek. Bože jak jsem byl blbej... Večer to na mě přišlo a nechal jsem v herně 18000. Až sem vše prohrál. Pak jako by se mi rozsvítilo a vše sem si uvědomil. Kdybych si raději koupil mobil za hotový, dal si luxusní večeři, něco si koupil, tak furt jsem měl ještě 12000 v kapse, ale neměl sem nic... Jo měl, 10 splátek před sebou... Takže děkuji, již více nechci. Podobných paralel, bych ti mohl psát klidně celý den. Taky klidně napište vaše příběhy. Je to potřeba slyšet, číst - aspoň nás to udrží na správné cestě...

Lemog (So, 12. 3. 2016 - 17:03)

jaky je rozdil mezi...myslenka sdeleni je jasna - a s kym mame tu cest?

jepice (So, 12. 3. 2016 - 17:03)

bikere promin, to bylo pro tebe a ne pro Luka...
Kdo psal ten dotaz pro abstinentku? Já ne..

Reklama

Přidat komentář