Reklama

Gamblerství

Lemog (Po, 14. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 183. den bez gamblu a cigaret

Lemog

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 18:03)

Tak dnes 9 den bez hraní a alkoholu...
Přeji vsem hezký večer

BIKER (Ne, 13. 3. 2016 - 17:03)

Bikere nic mi nepřišlo, jen...Odeslano

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 16:03)

Bikere nic mi nepřišlo, jen ten první email. Koukni jestli ti to odešlo...

BIKER (Ne, 13. 3. 2016 - 15:03)

Tak zase bramborová...
Biku...Mas to na emailu.

Dekuji za ochotu

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 14:03)

Tak zase bramborová...
Biku až najdeš v sobě sílu, napiš a uděláme něco s tím dluhem, co pujde...

BIKER (Ne, 13. 3. 2016 - 12:03)

Bikere, jestli budeš...Link na sebe jsem ti poslal.
Pokud mas nejaky tip na reseni dluhu, tak budi rad za kazde info.

Dekuji a vice emailem

Ake tedka uz fandime:-)

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 12:03)

Bikere, jestli budeš potřebovat poradit tak se ozvi
[email protected]

Za chvíli to vypukne.... jdeme fandit

BIKER (Ne, 13. 3. 2016 - 12:03)

ahoj všem,
ja tadka budu pár dnídoma u televize...apson pohledam na netu nějaké info o dluhové pasti a tak.

Jinak jdu taky fandit holkám v biatlonu, dneska už to vyjde a gabča , nebo verča budou na bedne.

Pěkný den všem

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 11:03)

Lemogu já si uvařím kýbl čaje a taky budu fandit..
Abstinentko já to má podobně jak ty... musím se brodit v takových to knihách, protože to je pro mě ostašující a vím, že mi to teď nejvíc pomůže v boji proti závislosti, a sdílení společného tady s vámi...
Abstinenci zdar a jdeme fandit Gabče a Verče...

Lemog (Ne, 13. 3. 2016 - 11:03)

odcházim na obed, v 13h je biatlon, snad uz dnes devcata budou mit dobrou musku :-)

Abstinentka (Ne, 13. 3. 2016 - 11:03)

Tak jsem docetla zminovanou knihu "matka Davida S. narozeneho....." a opet jsem v soku. Jdu si dat jeste po nekolikate Memento a My deti ze stanice Zoo.
Vyhledavac mi jeste nalezl knihu od pana Klimy "Naruzivost" Tu jsem nikdy necetla ani o ni nevedela tak si ji objednam. V dobe kdy jsem knihy prvne cetla jsem nebyla na nicem zavisla. Od drog me to v zivote odradilo - mozna sem mela jen to stesti, ze jsem nebyla v nejake parte kde by se fet casto zjevoval. Netvrdim ze travu jsem nikdy nezkusila, ale vic jsem se nikam nedostala. Hulila jsem tak 4x za zivot.
Precist si mozna knihu Ja hrac v te same dobe, treba by se muj zivot ubiral jinam, mozna ne - vse mame asi nekde dane.
Dnes, kdyz jsem ve fazi abstinence, me tyto knihy davaji jeste vice, nezli kdysi. Ja se v nich totiz vidim - Zavislost. Je to pro me hnacim motorem do dalsi abstinence. Vse se da zvladnout ikdyz vetsina hrdinu to nezvladla. Je dobre si vzit jako priklad jejich nejhorsi chyby a pripocitat tam ty sve.

Abstinenci zdar

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 11:03)

Vytvořila jsem si svůj druhý email jen pro vás, první mám soukromý a pracovní.
Takže můj emeil je [email protected]
Budu ráda když mi každý neco napíšete a já si vaše emailovky ulozim přímo v emailu do adresáře, ať nemusím vaše mejlovky zpětně hledat. Děkuji

Abstinentka (Ne, 13. 3. 2016 - 10:03)

Jen skoda ze neco podobneho neni i na gamblerstvi. Meli by jsme to snazsi pokud by to zcela gumovalo mrsku zavislost ;)

Jepice - pisni nam mail at na tebe kdyztak mame raky kontakt. Clovek nevi co vse se muze stat - treba to jednoho dne vypnou. Uz se to kdysi stalo na jinych strankach a jak popisoval Lemog, uplne to s nim zamavalo.

Abstinenci zdar

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

Lemogu budeš se divit, ale kundza funguje... dnes začínám 9 den bez a já se sama divím že nepiji, i když mám přístup k alkoholu. Dokonce me sousedky zvaly na jedno a já si dala čaj. Vždy 4-5 den jsem měla chuť na pivo, že jsem slintala jak bernardyn. Teď nic. Jen jsem zjistila, že zavislost na alkoholu neni jen fyzická, ale i psychická. Ráda se divam na sportovní přenos jakékoliv sportu, teď sleduji biatlon i extraligu a vždy jsem u toho relexovala s alkoholem na stole. Teď když začal biatlon musela jsem si udelat kýbl čaje abych něco pila, normálně to je návyk a nauceny proces.
Kudzu jsem koupila na www.prozdravi.cz 120 tablet za 444 kč a tato investice se mi vyplatila. Teď po vikendu a výplatě bych byla určitě MINUS 15 TISÍC... beru dvě denně a od zítřka to chci omezit na 1 denně. Kudza zabírá do 10 dnů tak zkusím. Pokud se přihlásí chuť na alkohol hned si vezmu druhou. Uvidím...
Na těch stránkách máš i diskusi tak to procti..

Lemog (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

jepice - jak funguje kudzu?

vcera jsem videl kamaradku, vypada dobre, pred tydnem byl ten prusvih, ve slabe chvilce se napila, stejne jako gambleri i alkoholici jsou vyborni lhari, chtel bvych verit ze to byl jen ulet, to ukaze cas, brzy nastoupi do nove prace, tak uz se nebude doma nudit a myslet na blbosti.....je to znasobeno i tim, ze po dobu co byla v lecebne se na ni vybodl jeji pritel, tak musi vstrebavat i toto zklamani,

v lecebne byla se zavislosti na prascich v kombinaci s alkoholem - tak lehce doufam, ze to napiti neroztoci nejaky kolotoc alkoholu a na to zase prasky...

takze jepici poprosim o info s kudzu abych mohl pripadne doporucit kamaradce. Kde je na netu nejaky dobry web o kudzu? kde jsi to objednavala?

Lemog (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

Jinak jsem zpet v Praze, dam si par dnu a pristi nebo dalsi tyden - za prijemne hrejicich paprsku slunicka nakracim do soc a zdrav a vyzvednu si vypis nedoplatku a zacnu splacet.Vysi a podrobnosti samozrejme nebudou tajemstvi, pratelum spoluabstinentum rad reknu soukrome do emailu - radek na to uz dlouho ceka ale tato informace mu zustane skryta.radku - snad chapes, ja do Thajska nikdy kvuli dluhum nepojedu.

Berme to s humorem
Na pripadnou reakci radka nebudu reagovat

Lemog (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

byl jsem na tom co se sazek a vyher tyce v podobne vysi jako jepice.

Bikere - tady je kazda rada draha.
Ja jsem byl na tom podobne pred deseti lety, vlastne tehdy i v tvem dnesnim veku. Vydelaval jsem mesicne kolem 40000 z toho 35000 slo na splatky , byt tel apod.....proste drina a zivoreni....v te dobe jsem pravidelne splacel a nehral, vydrzel jsem to asi 2 roky, dluhy se velmi pomalu umorovaly ale oproti tobe jsem v te dobe mel nevyhodu - nevedel jsem ze v koutku ciha ma zavislost, netusil jsem ze existuje diskuze na doktorce a s touto nevedomosti s dobrym umyslem zbavit se dluhu jsem fungoval az do..........prisla krize a nebyla prace - zniceny, unaveny a s nevedomosti o sve nemoci jsem opet zacal chodit do herny - jakoby kontrolovane hrat .....samozrejme vsichni vime kam to vede......Kdybych tehdy vedel to co dnes.......
Chci tim rict - at jsi v jakekoliv situaci, mas obrovskou vyhodu - jsi tady na foru, mas informace, mas nas, nevzdavej se, vse ma reseni, da se to zvladnout....vem si den volno - odpocin si, udelej plan jak dal chces fungovat a co musios udelat pro to, abys stihal pracovat a splacet bez toho aby te to satalo zdravi.......insolvencni zakon - neznam podrobnosti - koukni na to - myslim ze 5 let oplatis, jksi na zivotnim minimu apak vstoupis do noveho zivota bez dluhu......kdybych to udelal ja tehdy - jsem dnes milionar

Biku - hlavu vzhurum vse ma reseni

Abstinentka (Ne, 13. 3. 2016 - 08:03)

Dnes to take vidim jinak. Clovek uplne oslepne a oteze prebira zavislost. Nemyslim ze bych byla hloupa, a presto se jako hlupak chovala. Fuj
Jak zde popisujeme, propadnout tomu muze uplne kazdy. A v tom je to nebezpecny. Majitele heren nemusi cilit na urcitou skupinu - oni cili na vsechny!!

jepice (Ne, 13. 3. 2016 - 08:03)

Taky jsem ráda, že jsem začala abstinovat, teď už jen splatit dluhy a hlavně vydrzet abstinovat...
Když člověk teď o tom přemýšlí, že automat je tak stupidní věc, jak si k tomu může inteligentní člověk stoupnout...

Reklama

Přidat komentář