Reklama

Milování jinak než ve dvou

Default User Image
Anonym (Út, 26. 3. 2024 - 09:03)

Jsme čtyři, 2+2 bisex parta. Většinou to chodí tak, že jeden z nás je "objektem zájmu" těch ostatních.

Default User Image
Eva (Út, 26. 3. 2024 - 09:03)

Taky to tak děláme, asi nejlepší varianta. Nebo ještě si kluky prohodíme hned po příchodu a děláme vše vedle sebe, abychom se viděli a nebo jdeme schválně s tím druhým do kina, na procházku a podobně, schválně, abychom měli jen představu, co spolu asi tak dělají. Je to tak vzrušující, že když jsme s tím svým, tak je sex mnohem intenzivnější, obzvlášť, když ještě ucítí, jak mě naplnil ten druhý, to je teprve pořádný sex. Asi chce dokázat, že je lepší i když tvrdí že mu o to nejde, že ho hodně vzruší ten pocit, že je další a že já nejsem nějaká puťka, která se bojí dát i jinému. Nejlepší je, když mám najednou aspoň tři kluky a holku, to je nejvíc super. Dva ve mě dole, holku lížu a ona kouří toho třetího a pěkně se střídají. S holkou se potom prohodíme. Jinak zákaz kondomů, kam se kdo udělá je jeho věc a střídání dírek povoleno. Kdo by vše hlídal že? 

Default User Image
Jana (Út, 26. 3. 2024 - 08:03)

Já mám zkušenosti s trojkou od návštěvy u své spolužákyně. Skončila jsem nich v posteli a byl to docela odvaz. Její manžel nás ošukal obě a rozhodně neříkám že se mě to nelíbilo.

Default User Image
Aneta (Ne, 7. 1. 2024 - 19:01)

Mám 19 rokov, som bisexuálna, submisívna. Zbalila ma Dana. Pri druhej návšteve sme skončili v spálni. Pri ďalšej návšteve vstúpil do spálne jej manžel. Stala som ich sexuálnou hračkou. Chodím často na návštevy 

Marika (Pá, 4. 2. 2022 - 08:02)

Sex ve více lidech je balzám na sexy duši .Provozujeme to každou sudou sobotu ,jen každý kdo se zůčastní tak musí být po pohlavní stránce v pořádku. Protože tady sexujeme bez gumy a do pipinek si s radostí necháváme napustit ten bílý mok a kluci si to taky užívají.

Anonym (Út, 9. 1. 2024 - 12:01)

Aspoň někdo další normální. 

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 06:10)

Hnusnou jak prdel k tomu.Svini rezavou bachratou.Ani slon by na ni nevlez.Fuj.

Miluš (So, 2. 10. 2021 - 15:10)

Sex ve třech je něco nádherného a musím říct, že ty bláboly co se o něm píšou, jak způsobuje rozvrat a podobné nesmysly nejsou u nás pravda. Je ovšem pro ty co nezačnou žárlit a nesesypou se psychicky hned poté, co se partner začne věnovat tomu druhému. Já s ním začala v 16 a praktikuji do dnes. tenkrát nám bylo vše jedno, kluci měli prioritu zasunout a nějak moc neřešili, kdo co a jak s kým. Později už někteří začali vyšilovat a neúčastnili se a holky odkopli. Dnes už jsme trochu starší a už jsme pochopili, že je vše jedno, jen si skvěle užívat a hlavně neřešit a nežárlit. Takže si my holky ty naše protějšky půjčujeme, děláme skupinový sex, nahé grilovací párty, jezdíme si zařádit na chatu podle toho kdo může, počet neřešíme a vlastně neřešíme nic. Kdo nemůže jet, má smůlu a o jeho partnera se dobře postaráme.

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 17:10)

Zajímavé

L. (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Ve čtyřech a více je sex naprosto super. Na víkend chodí kamarád se svojí přítelkyní, ona přivede i sestru, pokud má čas a jde se na to. Holky spolu začínají a mi se přidáváme. Vše bez ochrany a pěkně je plníme a střídáme, dokud máme čím. Na holky je moc hezký pohled, jak si pěkně vystačí. Nejlepší je, když u nás zůstane některá z holek i na několik nocí. Často je to sestra kamarádovy přítelkyně. Přijede na víkend a je přes celý týden a další víkend a potom si dá pauzu a když má chuť, tak zase přijede. Nikoho si neshání, prý ji stačíme.

ytong (So, 20. 2. 2021 - 03:02)

Nejlepší je-barevný sex ! Mulatka,hispánka,asiatka a černoška ! Tady se jich po Burbanku potuluje,jen je drapnout !

Radka (Pá, 19. 2. 2021 - 13:02)

Mame super sousedy.Obe nase rodiny mame po dvouch detech, ktery spolu take dobre vychazi.Casto spolu travime cas, treba pri narozkach ci vanocnich svatkach.Tak ze se pak stavalo, ze mi manzel koupil nake sexi pradelko a to same napadlo i druheho manzela.Pak nas oba hecovali aby jsme si je oblekly a predvedli se vnich.Trosku jsme se ze zacatku stidela, se ukazovat pred cizim skoro naha, i kdyz to byly hodne blisci.Ale postupem casu jsem si zvikla.Samozrejme se to pomalu stupnovalo a chlapy pak chtely aby jsme prednima udelaly striptiz.Tak ze kdyz jsme se prednima slekly, hned kriceli, aby jsme si dali pusu a osahavali se.To mi zas nane, aby se knam pridaly a ukazaly nam ti jejich nadobicka.Chlapy se slikly a pridaly se knam.Obou staly.Jak byly u nas tak jsme se vzajemne dotikaly a osajavali.Pak padla veta od jejiho manzela, co kdyby jsme si vymenily manzelky.Sice jsme chvilku vahaly z manzelem, ale nakonec jsme souhlasily.On si vzal me a manzel si vzal jeho zenu.Posadil me na stul a zacal mi ji lizat .Divala jsem se na manzela.Ona muho uchopila a zacla muho kourit.Byla jsem dost mokra.Pak me prestal soused lizat a vice si me prirazil k sobe.Postavil se mi mezi nohy trosku ho pohonil a nasmeroval na kundicku.Spickou zaludu mi prejizdel prez otvor, az jsem pak ucitila jak do me vnikl a zacal prirazet.Mezitim manzel vniknul penisem i do sousedky.Vsici ctiri jsme mrdaly.Manzel byl prvni ktery se udelal a rovnou celej do sousedky.I jeji manzel nebyl pozadu a zachvilku i ja mela plnou dirku od jeho semene.Je mezi nama velke pouto a casto se spolu schazime a vymenime si partnery a uz sexujem.Nakonec jsem rada ze to snima delame.Sledovat manzela a on me jak si to rozdavame znekim jinim.Rekla bych ze nas to i vyce z manzelem upevnilo nas vztah.Nezarli, kdyz dome strika jinej muz a ani ja, kdyz strika do jine zeny.

tykokot (Ne, 21. 2. 2021 - 08:02)

zaten bravobys byh te tema žurakama umlatyl to tvoje tupy hlava. viš?

Abe (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

A bude dětí jako smetí.

Petra (Pá, 19. 2. 2021 - 12:02)

Doma u bazénu šukáme s ještě jednou dvojící běžně. Koupem se nahatí a tak bylo jenom otázkou času kdy dojde i na sex. Po trochu nesmělých začátcích si to ted užíváme společně a je to super. Stačí se před sebou nestydět.

Letec Meresjev (St, 26. 8. 2020 - 15:08)

Mrdat cizí paničku by chtěl každý, ale sám tu svoji rachomejtli (pokud nejakou má )nenabídne.

Marek (St, 26. 8. 2020 - 17:08)

Však kdo by o ni stál? Proto k ní mám ještě její kamarádku, která je u nás víc než u sebe doma a šukám s tou mojí i ji. Ale neboj, když jsme byli takhle ve třech za domem pod pergolou a vylezlí z bazénu v tom nejlepším, tak se objevil můj kamarád. Koukal co teď, tak mu říkám, ať tam tak nestojí a pomůže mi. No a ošukal obě a vše v pohodě. Ženské ani nic nenamítaly a držely. Ženské když jsou při chuti a rozjeté, tak se moc nekontrolují. Tak teď už mu ji půjčuji a bereme to jako normální běžnou věc. A teplo, bazén a koupání nazí k tomu přímo vybízí jí ho tam strčit.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 11:06)

Taky bych to chtěl zkusit, ale to by se ta moje asi pěkně rozzuřila.

Ondra 22 (St, 1. 1. 2020 - 17:01)

Mám perfektní vánoce. Moje přítelkyně k nám pozvala svoji kolegyni z práce, že ji odkopl ten její, tak aby nebyla sama. V sobotu k nám přijela a nakonec zůstala na vánoce a až do 5.1. u nás prý bude. Pokusím se, aby zůstala déle, uvidím. První noc ji přítelkyně ustlala na rozložené sedačce, jenže jsme uslyšeli vzlykání a brek, tak jsme se šli podívat, co se děje. Byla úplně na šrot. Asi si ten rozchod moc bere. Tak jsme ji odvedli k sobě do postele a tam jsme ji utěšovali až konečně usnula. Ráno a celý den už tak nějak v pohodě a dohodli jsme se, že bude spát u nás. S přítelkyní jsme si večer začali hrátky a já tu její kolegyni opatrně začal zapojovat a sledoval, co přítelkyně. Ta nic nenamítala a tak až po ostychu se ta její kolegyně nakonec přidala. Ošukal jsem je obě a byla spokojenost a už pěkně přitulení k sobě jsme usnuli. Teď už chodíme společně do koupelny, chodíme před sebou nazí a já je šukám obě. Dostal jsem nádherný vánoční dárek a i přítelkyně je spokojená, prostě jsem pomohl, tak o nic nejde a že jsem se zlepšil ve výkonu. Ještě, že ji ten blb odkopnul, to bych měl vánoce stejné jako loni - klasická nuda. Hlavně ať zůstane, zítra s ní jedu na nákup a potom jdeme do kina, přítelkyně nás vyhnala, ať ji prý zabavím i jinak, než ho do ní stále strkat. Jo a dotlačil jsem je, aby mě ukázaly, jak to spolu dělají holky, když jsem se musel tak "obětovat". V trojce se sice k sobě mají, ale to nestíhám moc sledovat. Takhle jsem se rozvalil na sedačce a holky se snaží a přesvědčil jsem je, aby to dělaly i normálně bez požádání. Venku se sice ještě ostýchají, ale zlepšuje se to, lidi samozřejmě čumí, hlavně ti starší. Musím nějak makat na tom, aby se ty dvě měly rády a nastrojit to tak, aby zůstala. 14 dní skvělého volna, ať to nikdy neskončí.

Pičus (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Máš docela bujnou fantazii, chlapče.

Reklama

Přidat komentář