Reklama

Milování jinak než ve dvou

Pavle (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Když si dva dlouhodobé...to je pravda a asi jsi to zažil,souhlas.

Julius Caesar (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

A co milování v jednom?

To (St, 30. 8. 2017 - 14:08)

Když si dva dlouhodobé...asi ano,ale většinou se to právě zvrtne,je to pouze otázkou času.U chlapů možná ne,u žen zcela určitě.

Karel (St, 30. 8. 2017 - 14:08)

Když si dva dlouhodobé...Já chodím ke kamarádovi za jeho ženou, ale vlastní ženu bych do toho netahal. Kamarád o tom ví a občas nás i pozoruje.

Pavel (So, 26. 8. 2017 - 12:08)

Když si dva dlouhodobé páry dají do hromady a časem si vymění i partnery je to přímo fantazie , sen ......
Ale vždy ty dva se musí k sobě chovat tak, že jen sex a nic než jen sex.....nesmí se do toho vkládat zamilovanost nebo podobné věci. Když se to bere tak trochu jako sport (přirovnání)je pak život těch manželů po takové výměně daleko bohatší a milejší!!!!!

JAnežka Hodinov (Pá, 25. 8. 2017 - 17:08)

Prcali jsme s vlkem a zaničem,motýlem Emanuelem,Timonem a Pumpou,Rumcajsem,Gargamelem a dalšími a dalšími.

ANO (Pá, 25. 8. 2017 - 17:08)

Jasně, neberu ti to, proti...tak by to asi spousta mužů a žen bralo. je to o obrovské důvěře a ta kdyby mezi námi nebyla tak ona s nimi bude spát natajno a nebude mi o tom vyprávět. já vím když se to děje ,občas, někdy se to také dovím až po tom. a ona mi to vypráví a pomilujeme se u toho. když je málo času tak odřekne ženu, ale já mám sex kdy si vzpomenu. zatím cítím že na prvním místě jsem já pak ženy a pak daleko nějaký další chlap.

Waltr (Pá, 25. 8. 2017 - 14:08)

mně to vzrušuje. jinak v...Jasně, neberu ti to, proti gustu... Ale pro mně už je to prostě trochu bizár. Hlodal by ve mně červíček, že jí sloužím jen jako zástěrka pro okolí, že žijeme ve lži.

NAOPAK (Pá, 25. 8. 2017 - 14:08)

Hm, dobrovolně s lesbou,...mně to vzrušuje. jinak v posteli je dobrá a jako manželka také. jen mi trochu chybí že nechce zkusit čtyřku. ona jiného chlapa nechce. je mi v podstatě věrná. a těch několik holek a paniček pro její potěšění.

Waltr (Pá, 25. 8. 2017 - 14:08)

Před dvěma lety jsem byla v...Tak tím bych se moc nechlubil, no...

Waltr (Pá, 25. 8. 2017 - 14:08)

žena vždy byla na holky....Hm, dobrovolně s lesbou, máš zvláštní náturu, já už bych vzal dávno roha :-D

MOJE (Pá, 25. 8. 2017 - 09:08)

Jak pšeš...i moje žana...žena vždy byla na holky. už co jsem sní začal chodit. poprve si se sestřenkou hladily buchty už ve 12. má za sebou víc žen než já a i více žen než mužů. bohužel nikdy jsem u toho nebyl i když jsem přesně věděl že tet jsou spolu v ložnici. nikdy by mne k tomu nevzala ani jako diváka a nikdy bych si nemohl dovolit tam jako vstoupit. pouze mi to potom vypráví a to mi stojí až k prasknutí.

leon (Pá, 25. 8. 2017 - 08:08)

Před dvěma lety jsem byla v...Jak pšeš...i moje žana nikdy nebyla na holky...jednou jsme si udělali 4 ku s přáteli a my chlapi jsme už nemohli a tak jsme šli něco popít...za půl hoďky dojdeme a co nevidíme !!
ženy spolu dovádějí jak divé!!!Každá u toho vzdychala jako s chlapem....no co říct , bylo to nejkrásnějí v mém životě-žena s ženou.

Eva (Pá, 25. 8. 2017 - 07:08)

Před dvěma lety jsem byla v Praze na setkání s bývalou třídou. Vzhledem, že nejsem z Prahy, tak jsem zůstala u jedné kamarádky na noc. Obě jsme byly tak trochu v náladě a po koupeli jsme spolu začaly tak trochu blbnout v její manželské posteli. Najednou jsme spolu začaly mít sex. Nikdy v životě předtím jsem to se ženskou nezkoušela a najednou jsem zjistila, že nám to spolu vyhovuje. Ovšem nejlepší nakonec. Když jsme byly v nejlepším, tak se náhle objevil její manžel. Chvíli na nás koukal, co vyvádíme a pak se přidal. Nevím, co to do mne tenkrát vjelo, ale od té doby si to tak jedenkrát měsíčně zopakujeme. Ve skoro pětatřiceti jsem zjistila, že jsem asi podobojí. To mám doma svého božského, kterému se pochopitelně svěřit nemohu.

Karel (Čt, 24. 8. 2017 - 15:08)

Ženy většinou jen sní a nechtějí výměnu v páru...ALE jak je chytne chtíč a domluvíse ženy mezi sebou....pak je vyhráno pro muže. Když manželku šuká druhý muž z páru a já se na ni dívám jaké má orgasmy je to nádherné. Ale nemůžu se pořád dívat, musím uspokojit i druhou ženu z páru tak je to společné!

Markéta (Čt, 24. 8. 2017 - 11:08)

U nás asi taky byly iniciátorky ženy, a když jsem se pak o dom bavila, naše muže to lákalo, ale báli se, jak budeme reagovat...a je to moc fajn občas na sobě, i v sobě, cítit jiného muže, a přitom se dívat manželovi do očí

Pavel (St, 23. 8. 2017 - 12:08)

iniciovali to partnerky.

?? (St, 23. 8. 2017 - 09:08)

Můžem jenom potvrdit taky...Došlo k přehození holek nebo k přehození kluků? Na pohled hloupá otázka, ale v podstatě jde o to, kdo to inicioval.

Pavel (St, 23. 8. 2017 - 09:08)

Kamarádíme s jedním párem...Můžem jenom potvrdit taky se s jedním párem milujeme společně je je to vzrušující. Kdo nezažil o dost přišel.Začínali jsme bez výměny,ale časem došlo i na přehození holek.Bereme to jako zpestření sexu .Myslím ,žekdyž se na tom dva páry dohodnou tak to je pouze jejich věc a není na tom nic špatného.

Kulohryz (Čt, 17. 8. 2017 - 11:08)

Hovno leda blbe fráternickej.
Církev je peklo.Vraždění ve víru v boha, kradení, násilné
obracení na víru a prcání tak to by jim šlo a hlavně majetky a neplatit daně.

Reklama

Přidat komentář