Reklama

Syn a masturbace

sardanapal* (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

Zkuste jej vrbovým proutkem přes kulky švihati :-)

Klm (St, 28. 10. 2015 - 10:10)

Také bych ráda pomohla, ale bohužel jak tu píše většina, budeš muset počkat než ho to přejde samo...

!!! (St, 28. 10. 2015 - 08:10)

No o, zase hledají něco aby dokázali jak jsou důležitý jak špagátek na latríně! Hledaj něco a nedaj pokoj dokud to nedostanou! Hrabou a hrabou!

Vítek (Út, 27. 10. 2015 - 22:10)

já si ho honil už od dvanácti a než jsem šel v 19 letech na vojnu (to jsem byl ještě ohebnej), tak jsem si ho i sám kouřil. tak z toho nedělejte vědu.

Jarmila (Út, 27. 10. 2015 - 21:10)

Děkuji, ale byla bych ráda,...Neustále tady omíláte pořád jedno a to samé stále dokola. Spousta lidí vám zde už napsalo svůj názor, tak nechápu, co neustále čekáte za rady?
Neustále vám taky každý píše, že z něj žádný deviant nevyroste a že je to u kluků v pubertě normální, tak co vlastně stále chcete slyšet?
A i kdyby z něj náhodou byl fetišista, (nebo vlastně už možná je) tak léčit se to stejně nedá, nikoho tím neohrožuje a pokud s tím máte takový problém, jak neustále zdůrazňujete, tak mu to prostě zakažte a hotovo!

Eva.h (Út, 27. 10. 2015 - 20:10)

Děkuji, ale byla bych ráda, kdyby se diskuze vedla ohledně mého problému. Nechtěla bych tu nějaké vulgarismy. Uvítala bych rady jak to řešit. Snažím se chránit si své věci, ale opravdu to nejde. Hodně z vás zde píše že je to normální, ale je mi nepříjemné, když každý večer můj syn masturbuje do mých silonek a podpatku. Prostě je mi pořád dost nepříjemné, když si večer sundám silonky a vím, že ještě ten večer je použije k masturbaci a potřísní je spermatem. Sice je pak vyperu, než si je znovu vezmu, ale pořád je mi to dost nepříjemné a bojím se že to neskončí, ikdyž mi hodně lidí říká a píše že ano. Snažím se to přehlížet ale jednoduché to není... Teď tu taky sedím a píšu a přitom vím, že je dávno v pokoji a kdybych mu vstoupila do pokoje, tak ho oper uvidím, jak se uspokojuje na mé dnešní silonky... Opravdu se bojím, aby z něho nevyrostl nějaký deviant....

Max (Po, 26. 10. 2015 - 19:10)

Nemyslím si, že když bych...Lucie to nemyslim mávnout ba tom rukou a neresit to chce vzit syna a promluvit si o tom at si ulevi ale nepouziva na to damske ani jiné pradlo

Max (Po, 26. 10. 2015 - 18:10)

Dobré ráno, jak čtu, tak...Evo pokud budete chtit muzeme si o tomto tématu promluvit a nejak ho spolecne vyresit budu rad když mi napisete

// (Po, 26. 10. 2015 - 08:10)

Dobré ráno, jak čtu, tak...Klídek Evo, toho si nevšímej. Tvému synovi je 15 a už jde na věc. No a co? Tak ho nech být, to bude nejlepší.

Eva.h (Po, 26. 10. 2015 - 06:10)

Dobré ráno, jak čtu, tak se tato diskuze změnila a vede k jinému tématu, než na které jsem se ptala. Byla bych ráda, kdyby se tu nepsaly takové vulgarismy. Děkuji moc, bohužel ty však muj problém neřeší.

Máš mu dát fack (Ne, 25. 10. 2015 - 12:10)

V puberte to jeste jde , ale...a přinutit ho tě z těch bot vylízat!Vy budete taky asi sbor ujetých prasat!

eva (So, 24. 10. 2015 - 14:10)

V puberte to jeste jde , ale memu synovi je 31 a kdyz prijde z hospody klekne si na chodbe na zem a udela se mi do bot.

Lucie (So, 24. 10. 2015 - 13:10)

Nemyslím si, že když bych načapala svého syna, jak se mi ukájí a stříká na silonky, tak bych to nechala jen tak a mávla nad tím rukou.

Max (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Nekeri kluci mají takovou úchylku a hlavne je to neskodne ale nemely by to delat a nebo ric synovi ze snim zajdete k doktorce pokud to bude delat ze ho vysetri a urcite mu bude dost trapne a hlavne co nejspis a často o tom mluvit jak není kontakt o tom to tak pak syn nevi co si muze vse dovolit

Samozřejmě (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

když to po dobrým nepomůže tak trestat.To si pak ryxhle rozmyslí jestli se mu vyplatí to dělat do prádla.

Max (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

to bude dělat matce do...Ne zadne fizicke tresty to nedoporucuji v klidu se synem o tom promluvit a horsi to mají když je kluk a holka a mají stejny pokoj jako sourozenci to pak mají malo soukromi to pak musí kluk většinou masturbovat v koupelne nebo na wc

Když (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

to bude dělat matce do prádla tak seřezat.Jinak na to nereagovat.

Max (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Myslím si,že normální...Taky si to myslim normalni matka když vidi syna masturbovat tak ho necha v klidu pokud te doma tak te v poradku horsi kdyby to bylo na verejnosti a když si kluk potřebuje nutne ulevit tak chápu tak si ma třeba zajit na verejne wc a tam si ulevit

!!! (So, 24. 10. 2015 - 08:10)

A proč by měla být u žen vyjímka? Teprve dnes konečně vychází na jevo kolik žen se vlastně ukájí na svých dětech! Dříve to sváděli na mateřskou lásku.

?????? (Pá, 23. 10. 2015 - 18:10)

Myslel jsem že úchyláci jsou hlavně mezi chlapama!Že by už i ženský?

Reklama

Přidat komentář