Reklama

Syn a masturbace

Nejmenovaný/á (Ne, 24. 7. 2016 - 20:07)

Paní Evo, bohužel...Pane Bedřichu...Tímto bych chtěl váš návrh o demonstraci proti masturbaci jejího syna uznat tak trochu za blbost... Chlapci i muži se masturbaci věnují již od přírody ... uznávám, že to není příliš vhodné čichat matky spodní prádlo...Ale když už to děla je potřeba domluva,a ne jak ste již řekl vytrhnout mu do pokoje při masturbaci ... To způsobuje traumat ... říkám jen tedy domluvit mu..

Eva.h (Po, 15. 2. 2016 - 21:02)

Dobrý večer, po delší době jsem se opět podívala na tuto stránku a pročetla si další názory. Bohužel nic co by mi pomohlo. Problémy přetrvávají dál, jen né v takové míře. Nechci to zde již rozvádět, ale kdyby někdo opravdu věděl, jak mi s tímto problémem pomoci, uvítala bych spíše soukromé zprávy. E-mail je:[email protected]. Děkuji moc za další názory.

mike (Ne, 14. 2. 2016 - 13:02)

Evo napiš mi,budem si o tom spolu esemeskovat v klidu.Kont.:720362366

Steve (Ne, 7. 2. 2016 - 01:02)

On se postará o to sám v soukromí aby to šlo ven ... Ven to jít musí, stejně by to šlo kdyby se to neudělalo :-D (poluce) Lepší řízeně nežli neřízeně a špatně usínat atd.

m (Pá, 5. 2. 2016 - 20:02)

To je zase diskuze... Jak to asi dopadlo?

(!) (!) (!) (Ne, 24. 1. 2016 - 10:01)

Kdyby ty jejich mámy občas udělaly co stále tvrdí, že pro ně dělají vše co mohou a udělaly by pro ně cokoliv, tak mu ho můžou občas přeblafnout a klukovi by se ulevilo. Někam se to semínko podít musí a nechat to být je u některých kluků dost bolestivé a v 15 nebo 16 letech těžko najde holku která by mu podržela jenom proto, aby se mu ulevilo? Tak ať ty matky konečně dokážou, že to nejsou jenom kecy z jejich strany? Jó ale pokud se jedná o jejich dcerunky tak to by se klidně i posraly!

Petr (St, 8. 4. 2020 - 12:04)

Hele já bych to chtěl furt a by mi to dělal někdo

Kamila (So, 23. 1. 2016 - 15:01)

Jen je nechte ať si honí šaška,vždyť je to zdravé.

Jitka (So, 23. 1. 2016 - 15:01)

Nejlepší pro zabránění masturbace syna jsou plenky a overal.

Návštěvník (Út, 25. 4. 2023 - 19:04)

nn nejlepší je pás cudnosti

--- (Čt, 21. 1. 2016 - 17:01)

Tak se jí udělal na prádlo a na silonky bože. Tady toho děláte, jak když musí k psychologoj. Tohle dělal každý chlap

strejda (Út, 5. 1. 2016 - 13:01)

Ty si mě vůbec neber do...máš dobrý přítelkyně, s tímhle sem se ještě nesetkal.

kkkk (Po, 4. 1. 2016 - 20:01)

Tak by mě zajímalo, jak se tato situace vyřešila a zda si jeho matka poradila

gin (Út, 1. 12. 2015 - 12:12)

Ty si mě vůbec neber do huby.

Aby nekonec Evin syn neprováděl něco, co někdo provedl mé 35 -leté internetové přítelkyni z jiného fóra.

Byla s kamarádkou v kině. Sundala si lodičky. Když si je při odcházení nazula, tak zjistila, že je v nich něco lepkavého. Čuchla k tomu, a ono sperma. S hrůzou musela v těch lodičkách dojít dom a pak je okamžitě vyhodila. Jenom neví, kdo za ní seděl.

Lída (Út, 1. 12. 2015 - 08:12)

Zdravím, je toto téma...Už je to vyřešený. Gin se o to postaral.

Dotaz (Út, 1. 12. 2015 - 05:12)

Zdravím, je toto téma ještě aktuální? Nebo se to s Vaším synem už vyřešilo?

gin (Ne, 1. 11. 2015 - 20:11)

Že se nad tím pozastavujete...Sardanapale,

tak jednoznačný to není. Znám děsivé případy.

Harémovému pánovi, který se na jedné nemohl udělat, to samozřejmě nevadilo, s enormní výdrží kvůli obřízce jich mohl za večer, než se konečně po pěti hodinách udělal jich mohl obšťastnit mnoho.

Jenže kdo z nás je harémový pán. Jemu pták s vodpižlanou kůžičkou vyhovoval.

sardanapal* (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Že se nad tím pozastavujete , je to jasný fake .
Nebo může snad být někdo tak blbej aby si myslel , že když se dá s obřezaným penisem souložit a plodit děti , že s nim nelze onanovat ?

neobřezaný (Ne, 1. 11. 2015 - 15:11)

Ji se nezdá špatná jeho...měl ji vošukat , to by matka čuměla

gin (Ne, 1. 11. 2015 - 14:11)

Ji se nezdá špatná jeho masturbace, ale to že jí třísní silonky.

Co když mu nic jinýho nezbývá. Na www.beschneidungsforum.de byly příspěvky od jednoho, jehož nábožensky bigotní bavorská matka nechala obřezat, aby nemohl masturbovat. Psal tam, že se to pak naučil pomocí těch silonek. To mu dávalo trojí uspokojení. Hlavně kápl na to, jak masturbovat bez kůžičky, pak ty silonky, ale největší uspokojení mu prý dávalo to, jak dokázal vyzrát nad svou nábožensky bigotní matkou.

Reklama

Přidat komentář