Reklama

Ariana a Raven

Tina (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

je vidět, že tu všechny Aríska fakt milujete hi hi prčááááááááááááá

Květa (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Dnes mi cinká messenger jak zblázněný. Od přátel, klientů, vyptávačů , obsíračů..Ale nejvíc od mužů. Ahoj..jak se máš, fotky ptáků, chceš se vidět?, za.ukáme?, jste stále kus atd. To jsem zvědavá zda se zítra těma kulatinama něco změní, myslím ten mužský zájem...Ale fakt:-)

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

I na fotce s Gottem, přestože je tam za mlada, projela svůj ksicht face up.Když se to umí, tak to ani není poznat, ale ona to tak přežene, že je to vidět na první pohled.I Karel je upravený...Květa je blázen.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

JJ. Květa upravila I Karla. Koukám že upravuje už každýho..nějak se jí to vymklo z ruky. Řežu se tu smíchy. Na to už není slov.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Na tý fotce babičky jsou vidět na první pohled i ariany umělý řasy:-)))))))))) To je idiotka, kdyby to aspoň udělala pořádně.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Taky se bavím...:-D

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Ta Květa je debil jak tam okřikuje Evu Miltovou, že na profilové fotce Eva vypadá jako svoje vnučka.Dyť Květa si na fotkách sama ubírá cca 30 let.A Navíc je to pravda, že do fotky svý báby nacpala svůj upravenej ksicht.Pamatuju si, že Eva Miltová ještě s jednou ženskou Květu vytáhly na výlet, když byla Květuš na dně po rozchodu s Tomem v létě 2017.To jí byla Eva dobrá, teď jí asi Arísek udělá bloki blok opět jen proto, že jí napsala pravdu.Ta zpatlaná fotka je do očí bijící, toho by si nevšimnul jen slepej.A její vlastní foto bez úprav je vážně k smíchu.Jo, je bez úzrav, jen si ubrala 20 let, vytáhla kontury, atd...

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Je to debil. A přesně bude bloki blok... To je jediný co dokáže. Hodně lidí jí pomohlo a stačí jí říct či napsat pravdu a odepíše je ze života. Ale jak se říká pro pravdu se Květa zlobí..

modelka Bohyně (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Eva Miltova, ta fotka není můj prolnuty obličej, jen je kolorovana. Navíc na půlce dědečka je vybledlá, přefocovala jsem ji z velké zaramované fotky. A ty kecy, že je upravena mnou naschvál, si nech sim pro sebe. Není to vhodné ani taktní. Já ti pod tvoji profilovou fotku taky nebudu psát, že tam vypadáš jako svoje vnučka. Takže buďme kamarádky. Moji babičku a vše kolem nich nech na pokoji! To je tabu.

Fénix (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Arísek je komik(nebo zoufalec?) tisíciletí.Její dnešní příspěvek na FB: "Krásnou středu přátelé. Tak zítra mi bude 50sát. Jsem vykulená jak ten čas letí, vykulená z toho, že jsem to se všemi martýrii přežila až doteď:-))))) Držte mi palce, ať to zvládnu další léta. Pořád s čistou duši, naivní, která dá vždy do vztahu všechnu lásku co mám...A pak nestačím koukat. Upřímná, cáklá, tvrdohlavá...To jsem prostě já Ari. P.S. foto bez úprav." Prej foto BEZ úprav, ona si snad myslí, že jsou všichni úplně blbí.Foto bez úprav má na svým FB Pavlína Štulíková a to je sakra rozdíl.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 01:10)

Přesně tak. Na profil Pavlíny by se měli podívat. A to nemluvím co tam vyvedla s fotkou prarodičů...Bože ty to vidíš co je tohle za zoufalkyni :-)

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 00:10)

Jak se tam ta pizda rozčiluje že babičce nedala svůj obličej. Květo na první pohled upravená fotka. A ještě se vytáčíš nad tím jak lžeš a lžeš a lžeš.

Maji (Čt, 3. 10. 2019 - 00:10)

Je z té 50 asi zničená,proto dnes opět foto- napsáno bez úprav, inteligentní jedinci pochopí.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 00:10)

Taky teď koukám. Už to zas rozjíždí Květa. Tak hlavně že bez úprav a z babičky udělala sebe. Má dost.

Petra (St, 2. 10. 2019 - 23:10)

Majko, příspěvek výše začínající Magorka není reakce na tebe, ale na tu krávu, co mě tak nazvala.

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 10:10)

Jinak jděte s tou bábou někam. Bude takhle debilní i v 70 letech. Nežere prášky lže podvádí vymýšlí kundoviny. Je to její svět její fikce v hlavě. No ono ostatně už to prokouklo hodně lidí a je to vidět i z reakcí na jejím fb.

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 10:10)

Květa se tu snaží MARNĚ. Úplně ublívám když začne fb infaltivní show: holčičky, kočičky, pejsánek. hafánek... tyhel báby v přechodu to mají v palici pěkně rozdaný.

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 21:10)

Tak tohle mi teda vůbec nevadí, proč by nemohla říkat holčičky, pejsánek, atd.?Proč ty používáš cizí slova a ani je neumíš napsat?Jinak její úpravy fotek jsou totálně stupidní, sama sobě lže a musí mít hrozný komplexy, přestože o sobě furt píše jaká je silná, Amazonka, Fénix a další hovadiny.Samostatná je možná v penězích, ale jinak je neschopná si sama něco zařídit, někam dojet nebo dojít.Pořád má u sebe poskoka Álu nebo někoho dalšího.S čištěním akvárka otravuje starýho Ravena, atd....

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 22:10)

Pardon infantilní. Jinak s tebou souhlasím.

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 01:10)

I tam, kde píše foto bez úprav, to je s úpravami, je to vidět na první pohled.Ale když upravila i staré fotky prarodičů a maminky, to je už opravdu na palici.

Reklama

Přidat komentář