Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jitka (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Pokud se to žene líbí tak si to užije.

Joska. (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Cítím s tebou nenech se odradit kecama

luci (Út, 6. 2. 2018 - 22:02)

A tam by kundolízka určitě...A proč taky?Tam v tomto ohledu panuje vzájemnost.

! (Út, 6. 2. 2018 - 19:02)

A tam by kundolízka určitě mít nemohla!

Pejsky kundolíz (Út, 6. 2. 2018 - 16:02)

používá celá řada paniček. Mnohdy mají i speciální výcvik v tomto smyslu. Když není žalobce, není ani soudce. Jinak samozřejmě zoofilie je trestná. A panička rádobykundolízka by si pěkně mohla pobručet ve Světlé nad Sázavou. Pro neznalé pěkný dámský krim.

!!!!!!!!!!!!!!! (Út, 6. 2. 2018 - 11:02)

A Marie Terezie na sebe pouštěla hřebce! A vy to tady řešíte k vůli nějakému kundolízku?

luci (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

A to by jste byli...Psy jsou snadno dostupní a akt lze provozovat i v panelákovém bytě.Zoofilní praktiky jsou opravdu velmi staré.Manželky římských legionářů za účelem sexuálního uspokojení držely osly.Jak zmiňuje kronikář:byly v díle vytrvalý a pouštěly hodně semene.

úchylka, (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

To jako myslíš vážně,...Jako úchylka...

Jóóó (Út, 6. 2. 2018 - 09:02)

A to by jste byli překvapený kolik paniček má pejska jenom k lízání a některé i šukání. Akorát mají problémy s drápama ale ony si většinou poradí s bačkůrkama.

BL (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

řešíte něco co lidstvo...To jako myslíš vážně, že zoofilie a homosexualita je srovnatelná?????!!!

? (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

Nejhorší je když panička doma a nemá co dělat a z nudy je schopna čehokoliv. I tomu svému kundolízku i přeblafnout pé..!

luci (Po, 5. 2. 2018 - 18:02)

Už vím proč se majitelů...Je to deviace a pokud to někdo provozuje za zavřenými dveřmi,takže nikoho nepohoršuje a neohrožuje,je to jen jeho věc.Existuje spousta deviací,které jsou podstatně tvrdší a lidé je provádějí.

kos (Po, 5. 2. 2018 - 01:02)

řešíte něco co lidstvo provází už od starého říma a možná mnohem mnohem déle , sex se zvířaty je celkem normální , podobné je to se sadysty a masochysty , vždy je to věcí uhlu pohledu . vždy jde o to aby se jedinec uspokojil . pokud k tomu není zvíře nucené přímo násilím asi to není nic proti ničemu jen vymysli práva a právníků... budem tedy v budoucnu považovatza normální sex s roboty ? nebo je to taky zvrácené ? za první republiky se psí maso prodávalo u každého řezníka a dnes by se za to střílelo , proč psí maso narozdíl od prasete je celkem zdravé málo tučné a tak bych mohl pokračovat dále a dále . tedy zoofilie je stejný prohřešek jako naši 4 procentní neměli bychm být schovívaví i knim ????

Jarda (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Už vím, proč tu Češi nechtějí kozomrdy, byla by to konkurence!

Dík za info (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Už vím proč se majitelů psů musím štítit doktnout.

luci (St, 17. 1. 2018 - 18:01)

Je to uchylne a hnusne....Asi máš pravdu v každém případě je to deviace.Ale ve finále je tomu pejskovi dobrá dvounohá fenka,když podrží,on to udělá.

terezka (St, 10. 1. 2018 - 14:01)

to Danuše.Ano máš pravdu...dobry

Jana (Út, 15. 11. 2016 - 19:11)

Včera večer jsem po koupeli...Proč, ne? Já to dělám také tak, a jsem spokojená..pes líže jak o závod!!

Veronika (Út, 15. 11. 2016 - 08:11)

Včera večer jsem po koupeli si sedla na gauč jen v županu nohy jsem si dala nahoru a dělala si manikuru. Po chvilce přišel za mnou muj roční vlčák a hlavu si položil mezi moje nohy a čumákem dychl mi přímo na pipinu po chvilce jsem cítila že vlhnu tak jsem ječtě více roztáhla nohy a v tom uč Rexův jazyk mě obnizoval po pyskách vůbec jsem se tomu nebrnila bylo to příjemné,cítola jsem že i poštěvák je v pozoru a když _Rexův zazyk ho oblízl přejela mnou vlna mrazu taková jakou mívám před orgasmem. Už jsem to nevydržela a prsty jsem mu roztáhlapůlky jazyk vklouzl až na okraj pochvy a to byl vrchol, orgáč jako nikdy byl tady svalila jsem se na gauč a v leže na boku jsem si to doužívala Rex mi položil hlavu na nohu a užíval s mého hlazení po hlavě ,jako by říkal tak jsem tě udělal. Musím říct že to bylo lepší než od muže. Asi si to dám častěji. Napište jestli máte taky nějakou zkušenost jako já díky Verča

Jarda (Út, 7. 12. 2010 - 13:12)

Zajímavé TABU "pohanské" tema o vzájemnosti v přírodě...
Škoda, že ho ruší ti rádobymravokárci.

Reklama

Přidat komentář