Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jednou vlétě (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

Jó tak to nevím? Pokud stříkal tak musela polikat! To by bylo asi blbý se jí ptát co? Stejně by to asi nepřiznala a ten pes to asi těžko vykecá. Asi to zůstane jenom mezi nima. Ale třeba se nám tady některá přizná jaké to je a jaké při tom má pocity? Takových je, že manžel je podnikatel a nemá na ní čas a tak to hledá kde se dá!

Bobo (Čt, 23. 3. 2017 - 13:03)

A stříkal?

Jednou vlétě (Čt, 23. 3. 2017 - 13:03)

No já jsem jednou viděl není to tak dávno asi dva roky. Panička jak ze žurnálu dováděla na zahradě u pěkného bazénu. Když měla cáchání dost tak lehla na deku, stahla miniatůrní kalhotky od plavek a rozložila se na dece a vystavila jůlinu letnímu sluníčku. Po krátké chvilce se objevil pěkný urostlý vlčák, zalehl mezi její rozložené stehna a dal se do lízání. Panička jenom vrněla. Asi po deseti minutách by ráda něco víc a tak zaklekla na všechny čtyři a začla vlčáka na sebe lákat.Moc se jí to nedařilo a stále jí vyklouzával a moc z toho asi neměla. Po delší chvilce marných pokusů, lehla na záda a psa doslova na sebe přitáhla. Tlapy musel dát do podpaží, jednou rukou ho tlačila sobě na břicho a druhou si ho tam zavedla. Po té ho tiskla vší silou aby jí nevyklouzl. No zkrátka se takto udělala celkem třikrát. Chudák pes šukal jak o závod a byl z toho nakonec docela uštván. Přesto mu nedala pokoj a jak lehnul a odpočíval, překulila ho na záda, kapesníčkem mu ho s láskou utřela a co mě doslova uzemnilo, sklonila se nad něj a ještě mu ho vykouřila. Škoda, že jsem neměl u sebe kameru, aby jste mě to věřili!

??? (Čt, 23. 3. 2017 - 13:03)

A co by z toho mrtvýho měla? Těžko by asi lízal a taky by se mu asi nepostavil?

Bobo (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

No, já myslel ošukat mrtvého psa.

??? (St, 22. 3. 2017 - 20:03)

Přece živého! Když jí hezky vylíže pekáček tak aby mu taky ulevila, tak mu ho nakonec vykouří.Ale nevím jistě jestli při tom poliká a nebo né.Zatím se s tím žádná nepochlubila ale asi nebudu daleko od pravdy. Některé dámy to s tou láskou ke svému čoklovi přehání.Většinou jsou to bezdětné dámy a čokl jim nahrazuje děti a když je dáma s lízáním spokojená tak dokážou i nemožné!

Bobo (St, 22. 3. 2017 - 10:03)

Jako mrtvého nebo živého?

??? (St, 22. 3. 2017 - 10:03)

A jsou i takový, který tomu psímu miláčkovi ho dokonce vykouří! Že dámy? Která s tím máte nějaké zkušenosti?

bohužel (Út, 21. 3. 2017 - 14:03)

Máme doma belgického...takých žen dobytkov je vela.

Bobo (Út, 21. 3. 2017 - 14:03)

A omrdala jsi toho čokla?

Lenka (Út, 21. 3. 2017 - 07:03)

Verčo to musí být bomba taky bych to chtěla jednou zkusit úplně se dokážu do toho vžít.

Veronika (Út, 21. 3. 2017 - 07:03)

Máme doma belgického ovčáka a včera jsem ve vysprchovala a nahá jsem si sedla na zem a dělala si nehty na nohou náš Ben ležel vedle mě ale po chvilce se začal soukat mi pod nohu kterou jsem měla zvednutou a čumákem čichal k mé rozevřené pipině. Chtěla jsem to zkusit co bude dělat tak jsem mu ji přistrčila k čenichu První mi ji očichal a pak začel svým drsným jazykem lízat jeho rychlost kmitu jazykem nenahradí žádný muž v momentě ni stál pořtěváčřek a jak lízal přes něj tak jsem měla orgasmus jak nikdy. Lehla jsem na záda a ben ten byxl celý s toho zmatený tak co jse mi stalo asi jsem i křičela slastí tak mě oblizoval i po obličeji až celý udýchaný si lehl vedle mě pak jsem se styděla co jsem to provedla ale bylo to fajn.

Zz (Po, 6. 3. 2017 - 21:03)

Já jsem se nechala lizat tolikrát.a byl to uzasny zazitek a chci zkusit.víc

luci (St, 2. 5. 2018 - 10:05)

Rád nafukuju balon a libi se...To je sice hezké,ale nesouvisí s tématem. Ale užij si to balonový fetišisto.

nóóó (St, 2. 5. 2018 - 09:05)

jistěěééé

Balon (Út, 1. 5. 2018 - 22:05)

Rád nafukuju balon a libi se mi to na balonu.... Nafouknu si ho co nejvic az k prasknuti..... Tel 722 738 533.

peta (St, 28. 3. 2018 - 12:03)

Když mi bylo cca 5 - 6 let ,...ANO! Já chci taky balón. Musí to bejt fajn pocit, cítit, jak ten balón roste. A splasknout touhy, to musí být hezké! Skoro až denorientální magnické uspokojení touhy po negativním a zároveň pozitivním hyperknertickém dalonu s trochou metalinkvitanolu!

Telefon (So, 17. 3. 2018 - 19:03)

Když mi bylo cca 5 - 6 let ,...nech telefonem, nafukuj si balon. Jinak použitelný nebudeš

máma a balon (So, 17. 3. 2018 - 19:03)

Když mi bylo cca 5 - 6 let , začal jsem masturbovat na nafukovacím balonu !!! A nbi nevím jak to začalo . Několikrát jsem šel za mámou aby mi nafukovací balon co nejvíc nfoukla . Když ho nafoukla , tak s balonem sem šel do pokoje a třel sem se o balon penisem dokud jsem nebyl hotový a balon podemnou nepraskl !!!! Vím že mě máma pozorovala , protože se chodila na mě koukat jak se třu na balonu.... , několkrít jsem jí viděl mezi pootevřýma dvěřma jak na mě kouká a viděl jsem jak si jí rukou semtam přejíždí.... Jak balon podemnu prasknul , tak jsem se udělal a máma mi pak několitát penbis zkontrollovala a sáhl si na něj ..... Hodně mě to semtam vzrušilo .... Dodneška si nafukuji balona třu se na něm dokud nepraskne. I jsem zkoušel oslovit mámu aby mi balon nafoukla , že chci balon před ní prasknout.... , tak jako v dětsví !!!!!!! , ale zatím bezúspěšně . Mé tel 722 38 68 90.

Jitka (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Verči je to rok snad sis to uzivala

Reklama

Přidat komentář