Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Jsem také fenka , ze mně ji udělali . Přivázali a připustily ho . Jak jsi to měla poprvé ty ? Teď když vidím na stole obojek , tak už jsem vzrušená a do hodiny se to uskuteční . Brit jeho kamaráda je opravdu dobrý .

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

Noo,obojek nemusim,ume to prislo tak nejak samo,muj pejjsek si proste hral sevsim co mu prislo pod cumacek ale zustal u mojeha spodniho pradla,u kalhotek,stale je tahal z kose na pradlo az jednou kdyz jsem jako normalka koukala do pc tak nevim co ho to napadlo si vlezl pod stolek a ja citila ten studeny cumacek na pipine,ale proto ze jsem prez skype mluvila smamkou tak jsem nechtela pokrikovat aby nevedela ze ho pouštím dobytu,tak jsem se ani nehla a citila jsem jak mi ji prolizl,takove mrazeni v celem tele jsem nezazila nikdy,snažila jsem se ukoncit hovor tim ze musim na velkou a kdyz jsem to ukoncila a oprela se na zidli tak prisel prvni vrchol,nemohla jsem z prekvapeni nic delat a on lizal dal a za chvilku druhy az jsem kapala na lino a on to slizal a kdyz uz sem se chtela zvednout konecne tak mi ji lizal potreti a to uz jsem se proti nemu svezla se zidle a udelala se potreti,na zemi chtel se mi trefit bo pipinky ale byla jsem nizko tak jenom jak se stim spicatym pindikem dotykal briska tak vykapaval pruhlednou smes,ted us vim ze je to psi seminko,no a potom uz to slo samo a uz nejde a ani nechci prestat.

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Některé chlapy zoo vzrušuje a uspokojuje takže si více užije a s pejskem mu nikam neutečeš , žárlit na něho nemusí .

Tamara (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Takova co to vyskousi,uz nemuze prestat a bude to chtit dobrovolne,vim co pisu,neda se potom prestat,je to navykove,takove uspokojeni ti nikdo neda,klidne se vsadim.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 00:07)

Máš pravdu , když naskočí stiskne ti tlapami boky , kopuluje a proniká pořád hlouběji a nabíhá mu boule a pořádně ti ji roztahuje až na fest a potom ti to dávkovaně vstříkne , tak jsi hotová , je to nářez . Mne poprvé přivázali , jmenoval se Alan teď už to není potřeba .

Iva (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

žena,ktera nedošla za dvacet let manželtvi k vrcholu,pujčila jsem ji mého psa a během toho se tři krat udělala.Pak miho nechtěla vratít!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Ani se jí nedivím orgasmus až po dvaceti letech , to je opravdu silný zážitek . Láska na první připuštění .

IVA (Pá, 3. 7. 2020 - 20:07)

NÁVŠTĚVNÍKje asi z vysočiny

Iva (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

návštěvníkovi se moc a moc omlouvám-moc měto mrzi!!!!!!!!!!!!

Tamara (Pá, 3. 7. 2020 - 18:07)

Taky se mi podarilo si prstama vytlacit klitoris a je skoto centak venku,toho kdyz se dotyka ten jazyk tak vazne bych snad drtila kameni jaka je to sila,co to uvnitr tela dela,lechta a brni a trosku pocit moceni a potom vystrik a omdlim a zase dokola,je to nekonecna slast,prozitek nejsilnejsiho uvolneni,uz nevim jak to pojmenovat.

Tamara (Pá, 3. 7. 2020 - 16:07)

Brni a cela se tresu a telo mi skube pri kazdem doteku jazyka klitorisu po orgasmu,je to jak kdyz jsem mimo sebe,nedokazu to popsat,je to uzasne a ja jsem stastna a vysilena....

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 14:07)

Tamaro, brní tě při orgasmu celé tělo?

Tamara (Pá, 3. 7. 2020 - 07:07)

Ja to uz provozuju druhy rok a cim je chlupac starsi tim dele vydrzi prirazet,je to muj sukaci stroj.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 01:07)

Trefil se ti někdy špičkou penisu do děložního hrdla a pustil semeno ?

Tamara (Čt, 2. 7. 2020 - 11:07)

Taky se ti stava ze kdyz hodne chces tak si rukama rozevres pipinku a on jakoby zesili v lizani,jakoby jsi mu nabidla jeste neco vic a vim ze mam mokre orgasmy a on na to ceka,pozoruju ho pri lizani a kdyz mi jazykem simra asi gecko a ja zacinam strikat tak otevre tlamicku ale jazykem kmita dal a ja striknu dobre tak trikrat a vsechno pochyta,potom stracim kontrolu a je mi vsecho jedno.

IVA (Čt, 2. 7. 2020 - 13:07)

víš já mam dva-takže se lehnu a jeden mě líže předk a druhy opak a když to domě strči jeden,tak se udělam dva krat,bohužel ten druhy musi chvíli počkat až trochu odpočnu! je tady DAMA,ktera ma 80 a ta jede jak by měla 50 je zdrava,bez nějakych psich nemoci a opravdu čila

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 23:07)

Připouštění jak vidět jí dělá dobře , nevíš náhodou jak dlouho je fenkou ?

Tamara (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

Kolik ze ti je,a mas dva pejsky,to musi byt mazec,vsechno dvakrat,to bych uz asi zešilela.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Tamaro, brní tě při orgasmu celé tělo?

Iva (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

vše se da naučit.Tamaro-dost,jsem před duchodem.Já si mysli,že si pišu opravdu s ženou,tady je tolik divnych přispěvku,že to nevypada na ženy.Ja tomu nerozumim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář