Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Tamara (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

Ja jsem uz taky ve veku ze uz nemam menzes,takze asi vis priblizne ne,a proto si takhle uzivam,jsem uplne sama,kamaradky co mam tak jsou podle me jenom drbny a dokazou jenom pomlouvat az na jednu,nevim proc ale muj benik si ji oblibyl a cucha ji na ruce a na zadek a kdyz sedime jenom mi dve na sedace tak si ocucha me a potom ji a zase me a olizuje ji stehna,kdyz to dela me tak vim ze mam roztahnout nohy aby mohl vylizovat pipinku ale nemuzu ji rict povol nohy a nech ho delat co chce,vzdy po chvili ho musim zavrit do pokoje,myslim si ze asi holka tusi co se deje ale kdyz to nevidi tak nemuze nic rict,pred chvili odesla a mela takovou jenom zasteru,sla jenom do vedlejsiho vchodu,a zase ji ocuchaval a olizoval kolena az se zapomela a trosku povolila kolena a olizl ji stehna z vnitrni strany,zavrela jsem ho vedle a kdyz odchazela videla jsem hodne mokre kalhotky a na zastere mokrou tecku zezadu,určitě by se nechala vylizat ale ja ji to nenavrhnu,a ona si urcite nerekne.

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

To určitě a nejen vylízat , byla pěkně vzrušená , určitě by to dala jako fenka .

Tamara (Čt, 16. 7. 2020 - 06:07)

Ted me vzbudil benik,chce ven tak musime jit,jsem vazne zvedava co bude holka chtit,premyslela jsem nad tim a asi se doma dodelala a bude chtit miho benika,snad to nejak ukociruju,ja uz mam jedno vylizani zasebou,budi me tak ze se zavrta pod beku a vzdy bezpecne najde to co chce a prala bych vam takove probouzeni,je to nadhera a vstavam vzdy sdobrou naladou.

Tamara (Út, 14. 7. 2020 - 06:07)

A semena ma pozehnane dost jenom lituju ze neni bile aby to bylo videt,kdyz ho vynda tak mu stale ukapava a uzuz mi vylizuje dirku a pripravuje si na dalsi cislo.

Tamara (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Rozklepana jsem myslela,az pisu chyby

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Kolikrát stříkl ?

klara (Út, 14. 7. 2020 - 09:07)

jak ti ho dam da,tak holky už sněho jde mastna tekutina a pak semeno-asi tak dohromady čtvrt litru-podle velikosti psa

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Pěkná náplň , to muž opravdu při jedné aktivitě nedá .

klara (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

musíš brat v potaz,teplotu sperma,ktera je dost podstatna pro vyvrcholeni u žen.Pomalu ,když to sečteš,tak muž nedokaže uspokojít žadnou ženu s více jakspolovíny jak pes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Vidíš jak je dobré zahodit předsudky a být fenka . Někdo to dá , někdo ne , ale pokud to vyhovuje , tak v pohodě .

klara (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

zaleží na každem člověku,ale jak někdo řekne,že jeto tyrání zvířat-tak neví očem mluví.Všřte,kdyby více že četlo některe věci,tak byste viděli kolik že by to skusilo!

Tamara (Út, 14. 7. 2020 - 06:07)

Trikrat,nejak vic se venuje zadecku kdyz jsem nactyrech,budu vic sedet abych mu nabizela pipinku a ten jazyk,jak je rychly

pejsek (Ne, 30. 8. 2020 - 12:08)

Kdy budou štěňátka?

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 16:08)

Takhle blbě se ptá leda dement...

Pavel1 (Ne, 30. 8. 2020 - 16:08)

Plne souhlasim,nechtelo by se vratit k temat a tehle blbu si nevsimat

Tamara (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Nevim jak prisel na to ze kdyz jsem nactyrech tak mi zacal prolizovat zadecek az se uvolnim,nejdriv mi vysousta pipinku a potom zadecek a jazykem jeste rejdi v nem,jsem tak rouklepana ze se nemuzu udrzet ani nactyrech,nechci aby to nekdy skoncilo.

Tamara (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Uz jsem mu nastavila,tecu vzdy jak vodovod,pri orgasmu si striknu a prozivam to vse jak vtranzu.

klara (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

paní Tamaro,pokud je to tak jak popisujete,tak vám zavidím-ale------------------

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Děvenko , není žádné ale . Buď zaklekneš a podržíš , on to udělá , nebo ne .

klara (Út, 14. 7. 2020 - 11:07)

děkují za lichotku-já vím,nevíš kolík je mě,ale věz -jsem postarší vdova,brzy jsem ovdověla a ty dva nebo tří partneří stali za prd.Tak na radu jedne zname to provozují dost dlouho,Jen tak na okraj,naučíš ho na ruzne spusoby- leh na zada do vyše jeho vyšky a jak je,tak ti zároveně líže prsa,tak to je bomba,ale nechci poučovat!

Reklama

Přidat komentář