Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Kapuce (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Tak to jsem také rád že aspon někdo :) Sice máme odlišné "úchylky"..já na nějáké TNF bundy nejseem. Co by se mi líbilo tak něco takového https://www.vinted.cz/zeny/prosivane-bundy/20407817-delsi-bunda-nickelson. Ale zase pravda, že na chlapovi, to asi néé. Ex jsem bundu lesklou koupil, s límcem. Byla sexy. Vzrušovalo mě to :) osobně mám tu parku , má tlustý huňatý kožich na kapuci. https://images.vinted.net/thumbs/f800/03246_AQEvqCjf3iZ1FffiX3XZ6QsJ.jpeg?1539360962$aa6ebbc82d3401cd1cd7bf905043687e9c26399c. Nosím to, a nějáké názory jsou mi u řiti.

BP. (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Já teda mám rád krátké bundy a pod ně si beru mikinu s kapucí, která kouká min 10 cm z pod bundy. Mikiny schválně kupuju velké. Když mám jen tričko, tak kouká tričko. U TNF je super, jak jsou krátké. Na holkách a ženách vypadají krátké bundy šíleně sexy a nebo malé péřové vesty jsou moc hezké.

PETR (St, 7. 8. 2019 - 07:08)

Vy teda máte starosti,pochcandírky. Že vás to baví?

huhu (Ne, 11. 8. 2019 - 19:08)

Baví.

wt (St, 10. 7. 2019 - 06:07)

Ale péřová vesta tomu počasí vyhovuje. A když zasvítí slunce, stačí sundat mikinu a chodit v kombinaci triko/vesta. Tahle kombinace se mi na ostatních hodně líbí.

BP. (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Jj, to vypadá hezky a občas to tady někdo tak nosí. Dnes jsem nevstával tak brzy, ale bylo 11 st. Léto jak malované aspoň na péřové vesty.

Lenkanabal... (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Jasně,tuhle kombinaci taky v létě miluji. Stačí jenom tričko,nebo krátký top a péřová vestička. Stejně tak,když se v létě lehce ochladí nosím ráda řídce pletený rolák bez rukávů,ale s vysokým rolákem,tak že ho mám až na pusu, a pod něj kontrasně barevné tričko. Takhle oblečená jsem včera vyrazila do Prahy vlakem.Ve vlaku jsem měla po celou dobu rolák na puse a dýchala do měkoučké vlny,to mám moc ráda. Občas po mě někdo koukal...

Jaryn (Pá, 12. 7. 2019 - 21:07)

Jo,to muže vypadat hesky. A nosíš plínu i teď v létě? Nejsi zapařená?

Lenkanabal... (Út, 30. 7. 2019 - 11:07)

Ano,občas nosím i v létě. Včera jsem byla vlakem v Praze,měla jsem tam nějaké pochůzky po městě. Plenku jsem si vzala,protože je občas po městě opravdu problém si někde odskočit.Zapařená nejsem,používám kvalitní a hlavně se i dobře namazu kvalitním krémem.Během dopoledne jsem to v klidu mohla do plenky dvakrát pustit. To, že je v elasťákových kraťasech vidět vůbec neřeším.Kdo chce,ať se podívá,mě to nevadí.Jinak jsem měla na sobě tričko a na krku větší lehoučký šátek až k pusině.

Jana (St, 31. 7. 2019 - 17:07)

Ahoj, jaké plenky používáš?

Lenkanabal... (Čt, 1. 8. 2019 - 11:08)

Již delší dobu používám teny,jak natahovací kalhotky tak i vložné pleny. Jsem s nima spokojená,záleží na tom pro jakou příležitost je chceš používat,potom je potřeba si vybrat podle savosti. Někdy je používám i v kombinaci s permanentní cévkou stočenou do pleny nebo kalhotek.To potom odtékám průběžně aniž bych o tom věděla. Je to bezva,když se nemusím stresovat jestli stihnu dojít na záchod.Od narození mám menší močový měchýř,tak že...

BP. (Út, 9. 7. 2019 - 08:07)

Konečně ochlazení a hurá do péřovek. Minulý týden jsem to zkoušel a nakonec jsem s ní skončil v bazénu, to byla nejlepší varianta. Teď už to v ní jde v pohodě, když skončily ty pařáky.

KM (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Ale do mesta to porad neni. Venku se da pohodlne chodit v tricku, to je takove ochlazeni, ze clovek akorat nekolabuje vedrem :/ Ani na kozenou bundu to moc neni.

BP. (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Včera ráno u nás bylo 6 stupňů, takže nic moc pařák. Mám koupenou tenkou péřovku Warmpeace tu hodně hustě prošitou s kapucí. Prý jsem kupoval poslední a nikdo to moc nechce, že to má kapuci. Už to nebudu komentovat. A skvěla se hodila. Nosím ji i místo mikiny. Nejlepší je jak dost lidí čumí, hlavně ti starší, protože péřovka v létě je neslučitelná se zavedeným pořádkem. Zajímavé, že v zahraničí je to každému jedno. Večer jsem si na sebe vzal tu retro TNF, co má koupenou ta moje. Před spaním si trochu zadováděli a pěkně jsem v ní usnul. Odbyl jsem si v ní ještě i snídani. Ona jak mi je malá, tak v ní bylo příjemně a žádné pocení nebylo. Že by dnes opakování? Jen je dost zválená a asi si ji oblíbím a té mojí budu muset poshánět jinou.

David (Út, 25. 6. 2019 - 15:06)

Chodíte přes zimu dámských obchodů jen na zkoušečky ? Jak to děláte ? Ja se k tomu odhodlal minulou zimu jednou a to jen do některých obchodů (Terranova, Cropp, MY, P&C) v těch se to v rámci možností dá, ale třeba Zara, Orsay, HM, Tally Weijl na to jsem nenašel odvahu, jsou to čistě dámské oddělení :D

KM (Út, 25. 6. 2019 - 22:06)

Nechapu proc chodit do damskych obchodu zkouset a co? Pokud neco pro partnerku, tak ta je snad vzdy podstatne mensi ve vsech smerech, ne? I kdyz jsou pary, ktere maji podobne proporce.

BP. (Ne, 30. 6. 2019 - 11:06)

U TNF Retro Nuptse je dámská XL jako pánská M asi tak zhruba po odměření a odzkoušení. A není tak balónovitá. Nosím pánskou XL přes mikinu a L jen přes tričko a ta dámská je pěkně tak akorát na těsno a délkově končí u pupíku. Jo, když si ta moje vezme na sobě tu moji XL (vypadá v tom hezky, jak je jí velká), tak já zase tu její jen tak z blbosti. Kdyby byla o číslo větší, tak by to na mě poznal jen odborník a znalec, protože vypadají stejně. Jinak nechápu potřebu někoho zkoušet dámské péřovky. Ale je fakt, že ženské mají mnohem a mnohem větší výběr než my v pánských.

KM (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

Ja mam prave tu balonovitost na panske TNF rad. Podobne balonovite jsou i mountain hardwear sub zero, mozna jeste vic, jsou o neco kratsi a jeste sirsi nez TNF.

David (Út, 25. 6. 2019 - 14:06)

Ahoj, je tady někdo z okolí Ostravy-Havířov ? Spíše věk okolo 20 Že by jsme povyměňovali bundy a nebo pokecali ? :)
[email protected]

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 19:06)

Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.

Reklama

Přidat komentář