Reklama

NOHA V SÁDŘE

doktor Cvach (Pá, 13. 10. 2017 - 14:10)

vložila: Bc. Ivana...Raději neraď.

Ivana Vaňáčová (Pá, 13. 10. 2017 - 14:10)

vložila: Bc. Ivana Vaňáčová
e-mail: [email protected]

Ahoj,
lidi to, že vám zde moc lidí nepomůže je bohužel dáno tím, že admin webovku neuzamkne a nenutí Vás k registraci.
Samozřejmě takto je webovka navštěvovanější, ale jde převážně o smetiště. Já jsem bohužel už taky se sebou švihla a skončilo to v nemocnici a odpajdala jsem to s bolestí po berlích do autobusu a domů.
Nebudu nikomu lhát sádra na noze lepší než na ruce, ale souhlas lepší ji nemít a dobrých 21 dní jsem trpěla. Jak jsem dostala podpatek tak jsem se sádrou chodila i do školy, jasně, že debilní spolužáci se chechtali, ale jinak to bylo v pohodě. Na taháky šikovná věc. Bohužel když to byla ruka byla to pravačka a tu já používám na psaní vlastně na všechno. S chodící sádrou to sice přemisťování bylo za trest, ale dalo se to. Jsem ráda, že jsem v pohodě jen ta jizva není moc hezká, ale obinadlo ji zakryje.
Jsem ochotna pomoci a poradit. Stačí se jen ozvat.

Ivana VAŇÁČOVÁ

Sandra (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Ahoj, lidi od včerejška 4. září jsem po 11 letech dostala na pravou nohu sádru :( bohužel v Tolcově dvoře si kůň stoupl na mou nohu a já řvala bolestí fakt tohle bych vám nikomu nepřála zažít.
Sádru mám od konečků prstů po koleno za 3 týdny mám přijít na kontrolu prý bych mohla dostat podpatek. Teď mám francky a na 2 týdny domácí vězení.
Dneska ráno jsem musela jen do sámošky vzala si samozřejmě džíny i mikinu, ale prsty u nemocné nohy jsem nechala volně a musím říci, že v 7:20 mi byla pěkná zima. Dcera šla do školy v sandálech hold podzim už tady je!

Daniel Vítek (Ne, 13. 8. 2017 - 11:08)

Ahoj, upadla jsem n horské...Ahoj,
tak jak dopadla jsi dobře? Už nemáš sádru? Na nožku určitě opatrně...

Luxpe (Po, 10. 7. 2017 - 14:07)

Ahoj, upadla jsem n horské...Ahoj Jani,
jestliže máš sádru od konečků prstů po koleno a provedenou operaci tak by jsi měla nožku šetřit a mít ve zvýšené poloze. Možná ji občas neměj položenou a cvič sní v sedě do vzduchu nebo aj v leže, prsty si určitě denně žmoulej v ruce ať je máš v pohybu nebo s nimi hýbej. Na umývání pestíků doporučuji vatičky do uší a houbičku na nádobí. Předpokládám, že máš francky na chůzi. No vidím to, že půjdeš na převaz a dostaneš sádru s podpatkem.
Každopádně se drž a ať to máš brzy v cajku!

Jana (So, 8. 7. 2017 - 14:07)

Ahoj, upadla jsem n horské louce, mám 14 dni operovaný kotní, vzhledem k tomu, že jsem měla i uvolněné vazy, ještě budu další čtyři týdny mít nohu v sádře, je nenašlapovací. Co cvičit, ať nezakrním.
Dky za každou radu.

T. (Po, 19. 6. 2017 - 13:06)

Amůžu se zeptat, jak ty jsi...Deniso, bohužel předchozí příspěvek jsem nepsal já. Na diskusní fórum Doktorka.cz jsem přišel stejně asi jako Ty když chtěl s něčím poradit. No promiň protože píšeš jen sem já musím přestat. Doopravdy nejsem takový debil jako většina zdejších návštěvníků. V další diskusi budu pokračovat už přes soukromé zprávy.

Denisa (Po, 19. 6. 2017 - 09:06)

Ahoj Deniso,
rozumím, že...Amůžu se zeptat, jak ty jsi přišel na tuto diskuzo na doktorka.cz?

Denisa (Po, 19. 6. 2017 - 09:06)

Ahoj Deniso,
rozumím, že...Díky také. No, ale nevím.. jestli ti napíšu na mail.. ještě se rozmyslím...

T. (Po, 19. 6. 2017 - 08:06)

No, mohla bych si s tebou...Ahoj Deniso,
rozumím, že Ti jde o soukromí. Jak jsem psal je to jen na Tobě jestli si kvůli mě založíš také dočasný e-mail.
Já mám sádru pod koleno a už se mi dobře potí. No napsal bych Ti více 16062017[at]post.cz. Tobě samozřejmě také brzké uzdravení a ať rehabilitace nemáš dlouho.

Denisa (Po, 19. 6. 2017 - 01:06)

Deniso, je to samozřejmě...No, mohla bych si s tebou psát, ale.. nevím, jestli to, co tu píšeš je pravda. Trochu jsem si to tady pročítala. Připadá mi, že málo lidí tu píše pravdu. Kdoví, jestli vubec někdo... Já sem zabloudila jen z čisté nudy, když toho teď moc dělat nemůžu. A najednou se tu objeví někdo, kdo má také sádru na noze a chce si semnou psát. Nezlob se, ale připadá mi to divný... Jestli máš skutečně sádru na noze, tak ať se dobře hojíš. A ať Ti to rychle utíká. A jestl sádru nemáš, a jen to na mně hraješ, tak to sorry, ale víc už Ti pak psát tady nebudu. A na mail už teprv ne.

T. (So, 17. 6. 2017 - 17:06)

To jsem tě tak zaujala? :-)Deniso, je to samozřejmě jen na Tobě jestli máš zájem si se mnou psát nebo ne. Samozřejmě nechtěl bych skončit jen na téma sádra.
Zde na Doktora.cz bych už dál nepokračoval.

Denisa (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

Ahoj,
jen tak jak se daří...To jsem tě tak zaujala? :-)

T. (So, 17. 6. 2017 - 13:06)

Ahoj T.,
a o čem si chceš...Ahoj,
jen tak jak se daří a tak.

Denisa (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Tak Deniso to jsme dva....Ahoj T.,
a o čem si chceš psát??

T. (Pá, 16. 6. 2017 - 18:06)

Hele, ale já fakt mám...Tak Deniso to jsme dva. Dneska jsem zrovna koukal kolik stojí návlek na sádru a 580 korun fakt do toho nedám.

Na dočasný e-mail [email protected] se mi můžete ozvat.

Denisa (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Hele, ale já fakt mám sádru! Nedělám si srandu. Věřte, že bych raději byla zdravá!

T. (St, 14. 6. 2017 - 14:06)

Tak mě asi čeká další...Dobrý den Deniso,
já v pondělí ráno dostal levou nohu do sádry :/. Mám francky a je to pořádný tělocvik se někam dostat, na ruce používám cyklistické rukavice. Jinak jasný spát s 2 kg navíc jde fakt těžce. Mě už se dobře začala noha v sádře potit. Naštěstí se mohu vykoupat ve vaně v sedě s nohou vystrčenou ven. Doufám, že mě to do konce měsíce přestane bolet dnes to bolí dost. Budu rád za Váš komentář. Na jak dlouho ji máte já do srpna.

Denisa (Út, 13. 6. 2017 - 23:06)

Tak mě asi čeká další probdělá noc. :-/ Od včera mám sádru na celé pravé noze. Šílený, jen prsty můžu trochu hýbat. Na dnešek jsem spala jen asi hodinu, jinak jsem celou noc probděla. Ta těžká, upnutá a tvrdá sádra mi nedovolila pořádně se vyspat. A k tomu všemu ještě ta bolest v noze. Zase se mi nechce do sebe cpát utlumující prášky nebo prášky na spaní. Snad si na to zvyknu a brzy se pořádně vyspím. Měl někdo z vás podobné zkušenosti?

Michalu (Út, 13. 6. 2017 - 00:06)

Tvůj nápad mi nepřipadá...Tak, jen jsem nabídnul malou variantu.. Ty jsi se ptala co dělat, tak jsem chtěl v dobré víře pomoci. Vždycky se člověk také nestrefí do černého, no... Hold na odborné rady tu je doktor z Bílé nemoci..

Reklama

Přidat komentář