Reklama

NOHA V SÁDŘE

sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 15:07)

Ahoj Ty mas sadru uz tyzden, tak este dalsie tri a si z toho vonku :-). Ja som dnes dosadroval , mam fajn sadru pod koleno. Podpatok som dostal, ale najblizsie dva dni este nemam uplne slapat na tu nohu, takze sa budem pajdat s barlou. Ten smradek bude fajn, ale ponozku v tomto teple by som asi nezniesol. Inak rad by som spoznal toho Tvojho kamarata, ty musis byt jeho oblubenec:-). O com bude nasledujuca stavka?

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 14:07)

Ahoj všichni,
mám sádru na chodidle, kde se mi zlomila na hřbetě kůstka. Měl jste to někdo?? Jak jste s tim chodili?? Já zatim doma lezu po čtyřech a už mě to nebaví!!Jaká byla rehabilitace a jak dlouho trvala?? Děkuju za rady!'

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Ahoj, ty sis aspoň zlomala nohu při sportu, já jsem jen doma chtěla vyluxovat, protože jsem připravovala barák na jeden super mejdan!! Já budu taky do konce září neschopná chůze. Je to katastrofa, chtěli jsme jet z manželem chodit po horách.. Tak snad na jaře, až sleze sníh. Jinak, musim říct, že jsem trochu ráda, že na tu sádru nejsem sama, že existujou i jiný chudáci, co se musej v létě válet doma...'

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Nemám nic na chození, mám zlomenou nějakou kůstku na chodidle a tak nevim, jestli by to s podpatkem vůbec šlo. Asi ne, to by mi snad doktoři nabídly. Zatim doma lezu po kolenou a jezdim po zadku, berle mě moc neberou...Máte někdo zkušenosti, jak probíhá posádrová rehabilitace?? Nechce se mi vůbec věřit, že do konce září nebudu moc do hor??!!'

Potrestana lama (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Mam ji chodici, este abych se berlila, zas takovej necita to neni, ale jak ho znam, tak asi nepolevi a tak to budu muset vydrzet...Jen me trapi to poceni, chtelo by to nejakej antiperspirant, nejlepe zasyp, kdyz zvednu prstiky, tak si myslim, ze by se do ty sadry dal nasypat. Pritel me nuti brat si na sadru ponozku, kdyz u nej spim, pac prej nechce mit zamorenou postel:( Pritom, normalne mi nozny nesmrdi.Nj ale tyden bez myti a v neprodysne sadre to je asi neco jinyho.

Lenny (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Tak jsem si dneska cestou do práce zlomila nohu a budu mít minimálně 6 týdnů nohu v sádře.Zatím mám sádrovou dlahu a ve středu se uvidí jestli mi už dají sádru a podpatek.'

sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Ahoj, tak to je fakt blbe. Neda sa to nejako obist? Dufam ze Tvoj kamarat bude na Teba mily a nenecha Ta trapit sa cele leto. Ani ja som sadru predtym nemal. Mas tu sadru aspon na chodenie? Ja by som mal dnes dosadrovat a dufam uz aj podpatok, inak...
Ozvi sa ako sa to vyvija. Prajem vela pohody

Nikola (Ne, 29. 7. 2007 - 17:07)

Já mám taky na 6 týdnů nohu v sádře.Zlomila jsem si při voleybale záprstní kůstku.Pěkně mě svědí chodidlo a sádru mi sundají až v září,hrůza.'

Potrestana lama (So, 28. 7. 2007 - 15:07)

Ja mam taky sadru:( Nejhorsi je, ze ji vubec nepotrebuju, kamarad dela na praxi na chire u nas. Byli sme na party, opila sem se, a vsadila se s nim. Prohrala jsem a on mi jako trest vymyslel mesic nohu v sadre. Protoze sem cestna a sazku potvrdili svedci, pajdam ted se zdravou nohou az po koleno v sadre, doma sou ze me na mrtvici a pritel se mi posmiva ze sem uplne pitoma, snad se kamarad smiluje a osvobodi me driv. V tom vedru je to fakt hnus. Nikdy predtim sem sadru nemela, myslela jsem, ze to bude zabava, ale je to hroznej opruz, kdyby se ten muj o me aspon staral. Nj Aspon uz se nikdy nebudu sazet s doktorama.

Pro Hanislavu (So, 28. 7. 2007 - 08:07)

Uprimnou soustrast s tim. Mas tu sadru aspon chodici?

Hanislava (Pá, 27. 7. 2007 - 17:07)

Taky se připojuju k sádrovníkům. Schytala jsem to 21.7. a taky poprvý. Mám deprese, léto je v tahu, pravděpodobně i celý září. Tak hodně energie!!!'

sadrovec (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Ahojte aj ja mam sadru, teda vlastne zatial iba dlahu ale to sa coskoro zmeni. mal by som dostat aj podpatok a o pracu na 5 tyzdnov mam postarane. Ako si to uzivate so sadrami? Napiste mi na sadrovec2"centrum.cz Sadru mam prvykrat, sportovat v mojom veku je uz asi riziko:-)

iv (So, 21. 7. 2007 - 15:07)

a ja pred par hodinama dovezla sveho dvacetileteho syna z pohotovosti,blbec si pri fotbale zlomil nohu v nartu!!A to ma nastoupit od prvniho na nove misto,nehlede na to,ze po zbytek leta bude zalezlej doma.

marketa (So, 21. 7. 2007 - 14:07)

Ahojky, tak vcera mi sundali tu sadru, je to bezva!!! At se vam vsem daj nohy taky co nejdriv nohy do kupy:-)

Janek (Čt, 19. 7. 2007 - 15:07)

Ahoj všichni co máte sádru. Já mám sádru poprvé v životě a jsem pěkně nasranej. Hlavně na to, že jsem při provozování sportu (parašutismu), zažil plno drnejch pádů a nic. A teď obyčejná procházla v lese, podvrtnutá noha a je to. Leto v prd..., je vní vedro a svědí to. Takže hodně štěstí sádraři :-)'

Marcela-Marketa (Po, 9. 7. 2007 - 18:07)

Hrala jsem beachvolejbal a spatne jsem doskocila a uz to bylo.A jak to zvladas s nozkou v sadre.Nechodici sadra musi byt asi otrava,ja mela zatim vzdy s podpatkem ale vim jak se mi skakalo o berlich nez jsem mohla na sadru doslapnout.Stve me ten smradek...

marketa (Ne, 8. 7. 2007 - 21:07)

pro marcelu: a jak se ti to stalo? Tak at se ti to co nejdriv uzdravi:-)

Marcela (Ne, 8. 7. 2007 - 18:07)

Cauky Marketo,ja mam taky zlomenou yanartni kustku ale mam nastesti sadru s podpatkem,ale mam ji na 6 tydnu a mam za sebou teprva tyden.Jinak nohu v sadre mam po treti behem 2 let a jsem docela v pohode.

marketa (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

Me je 15 a dlouhodobe jsem delala zavodne atletiku. Bohuzel jsem musela skoncit, protoze jsem trpela na kotniky. Mela jsem hodne casto (minimalne 2 krat rocne) zanety vazu, pretrhane vazy etc. Doktori my vzdycky dali sadru a predepsali rehabilitaci. Od srpna tohoto roku jsem mela nohu v sadre trikrat. V srpnu jsem si zvrkla kotnik a mela 4 tydny sadru, v kvetnu to same a sadra opet na ctyri tydny a momentalne mam zlomenou zanartni kustku a nechodici sadru:-( Docela se bojim jak to se mnou bude za par let...Nemate nekdo nejakou radu? Teda krome toho, ze si mam davat pozor...

Honza (Ne, 10. 6. 2007 - 14:06)

Obvykle se lidé ptají, co mají dělat po sundání sádry. Opravdu to chce zvláštní péči a ošetření. Podrobnosti najdete na webu www.aloe-gel.cz'

Reklama

Přidat komentář