Reklama

NOHA V SÁDŘE

Petra (Út, 15. 1. 2008 - 21:01)

Sedim doma s tezkym vyronem na kotniku:( Na chire mi to dali v patek do dlahy, s tim, ze se mam ve ctvrtek dostavit na kontrolu. Snad uz dostanu chodici sadru, protoze berleni mi leze na nervy. Kdyz sem se belhala z nemocnice, malem mi upadly ruce. Navic me nenapadlo vzit si nejakou teplou ponozku, takze mi skoro umrzly prstiky. Aspon ze spolubydlici mi pomaha. Je mi blby ji prosit o pomoc, ale sem rada, ze kvuli kazdy ptakovine nemusim hopsat po pokoji. No s podpatkem uz to bude ok a mozna ke me budou profesori hodnejsi u zkousek.:)

dita (So, 12. 1. 2008 - 18:01)

ja jdu na sundani gipsu s kotniku v pondeli. nebyla to takova hruza s chodici sadrou, spis me to i bavilo, ale nevim, co cekat, az mi ji sundaji, to bude asi bolet, ta noha, ne?

michal (Čt, 10. 1. 2008 - 16:01)

mam 2 tydny nohu v sadre. bohuzel nad koleno.no mozna je to tim, ze skacu s padakem

Kamila (St, 9. 1. 2008 - 18:01)

Tak to vás lituju,já měla nohu v sádře loni 6 neděl a byla jsem pěkně hotová.A další hrůza je když pak tu sádru sundaj.'

Jana (St, 9. 1. 2008 - 18:01)

Na Nový rok jsem si zlomila na schodech kotník a mám na 8 týdnú nohu v sádře.Taky mě to dost štve,hlavně kvúli tomu sajrajtu co je venku a já vůbec nemůžu ven.Přes den je břečka a pak náledí.A taky se mi dost blbě chodí s tím podpatkem,je nějak moc vysoký.'

Monča (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

já mam taky sádru ,mám něco stim kotníkovým pouzdrem :-( a nechápu ty lidi co tu píšou ,že by chtěli mít sádru ,je to pěkná otrava ,mám to na 3 týdny a už ted bych si jí nejradši sundala :-( prostě hruza !!'

jakub (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

jsem z Krkonos,takze je tu naledi.Sel jsm dom a bum!!!vezl jsem se do nemocnice.mam sadru skoro na cele noze.1 a pul mesice nemuzu chodit,jenom o berlich.

Marcela (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

Den před vánocema jsem si zlomila nohu a mám ji na 2 měsíce v sádře.Dneska jsem poprvé mohla došlápnout na podpatek a docela mi to jde,ale hrozně mě svědí chodidlo a ničím se nemůžu dostat dovnitř.A taky mi,bohužel,noha začíná slušně smrdět.'

Radek (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

Je zde někdo, kdo má na noze sádru, nebo měl. Rád bych si dopisoval a podělil o dojmy.'

jurin (So, 15. 12. 2007 - 20:12)

ja nemel sadru nikdy a chtel bych to skusit a je nekdo kdo by mi daroval to co z te sadry zbylo napište na jurin.jirka zavinac seznam.cz'

jitce (St, 12. 12. 2007 - 13:12)

Ahoj Jitko, mám kontakt na fotografa co za honorar foti holky se sadrou - jestli si chces privydelat, ozvi se na flyingdials"hotmail.com'

Josef (Čt, 6. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj Ivo, měl jsem před rokem taky nalomený palec a dostal jsem sádru jen do půlky chodidla na 3 týdny a palec mi srostl asi dobře, protože ho dnes normálně ohýbám.'

jitce (Po, 3. 12. 2007 - 23:12)

ahoj, tak se stav za mnou, a ja ti nozku v gipsu na sobe necham naporad :-))

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 16:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 22:12)

Předchozí vzkaz je určen multisádrařce Marcele.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 21:12)

Mám sádru tak rád, že se za to stydím. Nejvíc se mi líbí na holkách v létě, protože se chodí naboso a já mám kromě záliby v sádře na nohou i úlet na chodidla. Kdybys byla moje holka, cucal bych ti prstíky na zasádrované nožičce.'

Jana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Tak co sis vybrala? Já bych teda taky volila tu chodící sádru, ale na rady už je asi pozdě, předpokládám, že ti už na to něco dali.'

Reklama

Přidat komentář