Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

To seš pořádně zastydlej já tady neznám nikoho takhle zastydlýho. Trapas to bude určitě ledaže bys trenky přilepil lepidlem.

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

jo a ještě já stříkal už jako páták. Asi to máš proto že málo sportuješ. Já hraju fotbal a při sportu se totiž vyplavují hormony a tak mi doktorka chválila péro už ve 13.

Ruda (Út, 10. 9. 2019 - 19:09)

Zkus se před tím něž se odhalíš se nějak vzrušit , mě taky vadilo když mě mamka zpozorovala a já ho měl o velikosti prsteníčku at už při jakékoli příležitosti ...

Steve (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

Nechat bejt pokud nic nestříká - tudíž nevytváří se sperma. Proč tedy honit? Nech ho v klidu a schovej si to na pozdější léta, nic ti neuteče.

Vojta (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Já byl na preventivní prohlídce a udělala základní vyšetření a pak jen stáhla trenky a koukla se na šulina a přetáhla mi ho. Řekla vše v pořádku a ať si při sprchování ho přetahuji. Mamka byla u toho nic hrozného. Je mi 15. Chlupy už u šulina mám a v podpaží tam se holim. Tam mi rostly už od 13.

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Masturbovat jsem zkoušel od 13, ale jen občas. Teď to dělám častěji, ale ještě jsem vůbec nevystřík. Chlupy mám jen trochu a jsou krátký a jen tan dole. V podpaží vůbec. Nejraději bych tu prohlídku nějak odložil.

Radka (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Dělej to každý den, nejlépe dvakrát a možná změň techniku. Přejížděj si prstem místečko jak je uzdička a to přes předkožku, kterou povytáhneš směrem zvrchu dolů. Tak jsem to dělala zamlada klukům se kterými jsem chodila. Jestli máš zhruba po 3 minutách orgasmus, to znamená že se ti péro stahuje, tak určitě když ne hned, tak po nějakém čase i u tebe dojde k vytečení. S chloupkama si starost nedělej, je to v pořádku. A na prohlídku jdi.

VJ (Po, 9. 9. 2019 - 14:09)

Pozná doktorka jestli masturbuju a stříkám? Taprve mi začínají růst chlupy a ještě nestříkám a mám ho dost malého a nechci to tam resit před mamkou.
Můžu jí říct, že nechci aby mi s nim něco dělala?

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 21:09)

Nevěř všemu co tu kdo píše. Zda masturbuješ a ejakuluješ doktorka zjišťovat nijak nebude. Pokud se jedná o prohlídku v 15, tak maximálně konstatuje, že puberta započala později než je obvyklé, ale to mamka určitě ví a není to žádná vada. Velikost penisu by řešila pouze v případě mikro penisu a ne v případě pozdějšího vývoje.

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Tak to je blbost. Mě ho doktorka zmáčkla a začala honit a když viděla jaký mám péro tak řekla že je to dobrý a pak ještě ho ukázala sestře a mámě řekla že mám pořádnýho klacka. Ale u kámoše se jí zdálo že má malý koule tak si ho musel vyhonit aby viděla kolik toho vystříká .

VJ (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

A když mám jen 9 cm? Bude to nějak řešit?

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

9 cm? tak to bych se hanbou propad i ve 13 letech. V 15 jsem už jsem mel 20 cm.

Radka (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

Někteří kluci ho mají menšího, ale těch 9 až 11 cm to ještě jde. Můj mladší syn (13) jej má 10 cm při vzrušení, ten starší asi víc. Jestli však máš 15, tak už bys měl mít výron semene. To je u dospívajících běžné již v deseti, jedenácti letech. Onanuješ již pravidelně? Přece úplně suchý po orgasmu nezustaneš. Myslím, že spermie, třeba méně, ale máš. Synové začli mít výron již zkraje puberty.

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Děkuji moc, jj je to v 15. Chlupy mi rostou teprve půl roku a mamka mě neviděla od 13 a ani sem s ní o tom nemluvil tak je mi to dost nepříjemné. Zas tak malého h nemám, ale kluci ho mají v klidu jak já postavenýho.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 21:09)

No nejspíš to pozná a když bude mít pochyby že kecáš tak ti ho nechá vyhonit i před mámou. Prohlídka je ze zákona tak máš smůlu. A když se jí bude zdát že máš malý péro tak ti ho změří a pozve tě za měsíc na přeměření

Bořivoj (Po, 9. 9. 2019 - 12:09)

Když mi bylo 17 tak mi lékař na prohlídce kontroloval péro a to důkladně. Nejdřív ho promasíroval a já měl co dělat, aby se mi nepostavilo a pak mi ukázal nějaké fotky nahých žen a to už se mi postavil. Doktor řekl že činnost mého ptaka je normální a poslal mě pryč. Naštěstí jsem tehdy šel na prohlídku bez doprovodu

Anna (Pá, 16. 8. 2019 - 02:08)

Dnes sem bila na 13 leté prohlídce u doktora přišla jsem tam doktorka mi v kalhotkách a potprsence vyšetřila zrak sluch atd. Pak sem si měla sundat vše a lehnout si na lehátko pak mi strčila dva prsty u obou ruk do vagínky a to sem pořád pana a roztáhla řekla že to skontroluje i přes zadek vzala takovou velkou věc strčila mě ji do zatku a roztáhla hrozně to bolelo potom se mě ptala na ty věci už sem si myslela jo konec ale ona mi řekla že chce mít můj tep při vzrušení a hloupku vagínky celou dobu se na to dívali rodiče horor

Lenka (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

Tak buď si vymýšlíš (velmi pravděpodobná varianta) nebo by si měla napsat jméno a adresu lékařky, protože to by bylo na kriminál. Ale nevěřím, že něco takového by rodiče dopustili a že nějaká doktorka by si takovéto chování riskla.

Klára (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

Třeba to ani neví a byla to gynekologie. Rodiče ji tam mohli odvézt aby se přesvědčili že je ještě pana . Mě to tak mamka taky udělala.

Radek (Pá, 16. 8. 2019 - 00:08)

Ahoj je mi 20 ale na jednu z prohlídek si pamatuji byl jsem v 4 třídě normální den a paní učitelka řekla že jdeme na preventyvní prohlídku došli jsme tam a doktorka si nás volala do čekárny po pěti tam jsme se měli vyslýct do naha a volali nás po jednom byl jsem poslední přišel jsem do ordinace doktorka vše změřila zrak,sluch,atd. Potom řekla ať si lehnu na lehátko ona se mi tam začala hrabat a v půlce hrabání vidím jak tam zavolali první holku a ona se mi na něj dívala hrozná vzpomínka

Reklama

Přidat komentář