Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

doma jsem taky chodila jen v kalhotkách a brácha ve slipech ,s bratrem jsme se v bazénu koupali nazí , plavky bylo sprosté slovo, i před návštěvou , proto si myslím že před DR není co skrývat a je lepší se vyslíct , neuvidí nic co by už neviděla , ted jsem se ptala bratra jestli taky musel slipy dolů při 15leté prohlídce a říkal že jo musel , lehnout na lehátko , zvednout zadek stáhla mu slipy , přetáhla předkožku a to bylo vše ,má i chlupy i přiměřený penis tak je to v pohodě .já na gyndě musela nahá na kozu, roztáhnout nohy a pak se mi v ní rýpal. v podstatě to je to stejný. A jak říkám, malí penis není vše.stačí mít BMW , hodně peněz a malí penis není pro zlatokopky problém .

Dan (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

Já sem si stím hlavu nelámal ikdyz popravde sem se pred matkou trochu stydel ze mi tam pred ni nekdo saha ... doma mi to absolutne nevadilo kdyz sem byl zrovna nahatej ...

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

No když já našim naznačoval, že to tam mám jak ostatní kluci.

Klárra (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

Já se před gynekoložkou (tak jako každá holka) musela taky vyslíkak z kalhotek , navíc jsem musela na kozu a to si myslím že je horší , taky mi "ošahávala " pipinu, prošel si tím každý bez rozdílu pohlaví , je to doktor/ka . od toho tam je , příjemný mi to taky nebylo, styděla jsem se, a i to bolelo ale věděla jsem že jsem zdravá, 5min. studu za to zdraví stojí, navíc mě konkrétně už předtím viděli rodiče když jsem zlobila, tom jsem musela do naha a přišel trest, do postele a nesmět z ní slézt ,zakrytá jen prostěradlem a mamka mě chodila kontrolovat.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

Nebo si můžeš naplivat do trenek a doktorce tvrdit, že ses udělal už v čekárně.
A jak páťák máš velkýho jen ptáka nebo seš i holej a nemáš ani koule?

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

Jak páťák mám všechno. Pár světlých chlupů mám nad šulinem, ale nejsou moc vidět. A kulky malý.

Klárra (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Já s klukem s tak malím spala, měl 17 a prostě jsme si poradili , použil prsty ,jazyk a bylo to skvělí , velký penis není záruka dobrého sexu .vůbec bych se prohlídky nebála, prostě si ve slipech stoupni před doktorku a onauž ví co má dělat, nedělá to poprvé a je lepší když ti řekne že máš problém než to pak řešit v dospělosti, měl by jsi s tím větší problémy a třeba už by s tím ani nešlo nic dělat.

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Doktorka ví co má dělat s pořádným pérem ale jak asi mu bude honit tu žížalku ?

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 23:09)

Jsem holka takže nevím, a ani nevím jak to dělal ten 17ti letej kluk ale prstění a jazyk měl zmáknutej dobře . Jen jsem chtěla říct že sex není jen o délce penisu.
A jak to dělat s malím ,(at už doma nebo s holkou/klukem )na to dojde praxí .

Klárra (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Já s klukem s tak malím spala, měl 17 a prostě jsme si poradili , použil prsty ,jazyk a bylo to skvělí , velký penis není záruka dobrého sexu .vůbec bych se prohlídky nebála, prostě si ve slipech stoupni před doktorku a onauž ví co má dělat, nedělá to poprvé a je lepší když ti řekne že máš problém než to pak řešit v dospělosti, měl by jsi s tím větší problémy a třeba už by s tím ani nešlo nic dělat.

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 19:09)

Mám strašný strach, že to bude trapas. Mám ho jak paťák. A navíc před mamkou.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

To seš pořádně zastydlej já tady neznám nikoho takhle zastydlýho. Trapas to bude určitě ledaže bys trenky přilepil lepidlem.

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

jo a ještě já stříkal už jako páták. Asi to máš proto že málo sportuješ. Já hraju fotbal a při sportu se totiž vyplavují hormony a tak mi doktorka chválila péro už ve 13.

Ruda (Út, 10. 9. 2019 - 19:09)

Zkus se před tím něž se odhalíš se nějak vzrušit , mě taky vadilo když mě mamka zpozorovala a já ho měl o velikosti prsteníčku at už při jakékoli příležitosti ...

Steve (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

Nechat bejt pokud nic nestříká - tudíž nevytváří se sperma. Proč tedy honit? Nech ho v klidu a schovej si to na pozdější léta, nic ti neuteče.

Vojta (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Já byl na preventivní prohlídce a udělala základní vyšetření a pak jen stáhla trenky a koukla se na šulina a přetáhla mi ho. Řekla vše v pořádku a ať si při sprchování ho přetahuji. Mamka byla u toho nic hrozného. Je mi 15. Chlupy už u šulina mám a v podpaží tam se holim. Tam mi rostly už od 13.

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Masturbovat jsem zkoušel od 13, ale jen občas. Teď to dělám častěji, ale ještě jsem vůbec nevystřík. Chlupy mám jen trochu a jsou krátký a jen tan dole. V podpaží vůbec. Nejraději bych tu prohlídku nějak odložil.

Radka (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Dělej to každý den, nejlépe dvakrát a možná změň techniku. Přejížděj si prstem místečko jak je uzdička a to přes předkožku, kterou povytáhneš směrem zvrchu dolů. Tak jsem to dělala zamlada klukům se kterými jsem chodila. Jestli máš zhruba po 3 minutách orgasmus, to znamená že se ti péro stahuje, tak určitě když ne hned, tak po nějakém čase i u tebe dojde k vytečení. S chloupkama si starost nedělej, je to v pořádku. A na prohlídku jdi.

VJ (Po, 9. 9. 2019 - 14:09)

Pozná doktorka jestli masturbuju a stříkám? Taprve mi začínají růst chlupy a ještě nestříkám a mám ho dost malého a nechci to tam resit před mamkou.
Můžu jí říct, že nechci aby mi s nim něco dělala?

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 21:09)

Nevěř všemu co tu kdo píše. Zda masturbuješ a ejakuluješ doktorka zjišťovat nijak nebude. Pokud se jedná o prohlídku v 15, tak maximálně konstatuje, že puberta započala později než je obvyklé, ale to mamka určitě ví a není to žádná vada. Velikost penisu by řešila pouze v případě mikro penisu a ne v případě pozdějšího vývoje.

Reklama

Přidat komentář