1884 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Odpověď na chce také náušnice. tak jsem
Klidně mu je dej dávám synovi kruhy 6 let.
28. Srpen 2019 - 9:47
Obrázek uživatele Steve
Steve
hnus :-(
28. Srpen 2019 - 16:46
Jitka (anonym)
Muj bývalí manžel si nechal propíchnout uši po našem rozchodu. má spoustu párů náušnic a stále je střídá. málokdy se mi stane že bych ho potkala ve stejných. vždy je chtěl a ted si to asi opravdu užívá.
30. Srpen 2019 - 7:34
Real (anonym)
Odpověď na Muj bývalí manžel si nechal
Co všechno ma za náušnice.
30. Srpen 2019 - 9:23
Petra (anonym)
Tak malému se již zahojili ouška a tak jsme včera slavnostně převlékli náušnice. Mají s přítelem stejné, jen jinou velikost. Stříbrné ocelové kroužky s černým zdobenim. Jsou to spolu frajeři.
5. Září 2019 - 8:00
Aja (anonym)
Odpověď na Tak malému se již zahojili
Co když je pak nebude chtít co udeláš.
6. Září 2019 - 0:41
já osobně (anonym)
Odpověď na Co když je pak nebude chtít
myslím že když na ně bude zvyknutý od mala tak je nebude řešit. a kdyby náhodou tak mu je hold sundá. jeli na to ale zvyklí od táty tak to bude brát jako samozřejmost.
6. Září 2019 - 10:30
Roman (anonym)
včera jsem se viděl s kamarádkou. svému 12 letému synovi říkala, podívej jaký je strejda frajer, jak mu náušnice sluší. ona by ráda nechala propíchnout synovi uši, moc se ji to,líbí. on ale nemá odvahu. takže lituje že mu je nedala jako malému. chtěla nechat rozhodnutí na něm a on ted sám říka že kdyby mu je dala tak by to bylo v pohodě.
12. Září 2019 - 6:50
fany (anonym)
Odpověď na včera jsem se viděl s
Taky nemám odvahu... Je mi přes 30 a náušnice se mi ukrutně líbí. O tom, že bych je chtěl, netuší nikdo, ani manželka ne. Nemám odvahu jí to ani naznačit, o to míň, že tuším, s jakou bych se asi potázal... Před pár lety jsem ještě jako single odjížděl na delší dobu za prací do zahraničí, byl jsem rozhodnutý, že hned první týden si v New Yorku nechám propíchnout uši, ale nakonec jsem to nedal. Kompenzuju to čas od času magnetickýma náušnicema, který si dám, když jedu do cizího města nebo do zahraničí, tedy tam, kde nikoho neznám. Ale oproti touze nosit náušnice normálně, je to slabá náplast.
12. Září 2019 - 15:41
Obrázek uživatele Steve
Steve
Mě se to teda na chlapech nelíbí ... Ani na druhých.
12. Září 2019 - 16:30
Roman (anonym)
Odpověď na Taky nemám odvahu... Je mi
já to měl stejně. jako ty. náušnice jsem si dal po 40. počátek je troch rozpačitý. okolí to vzalo v pohodě a za pár týdnu ti to už ani nepříjde. a ten pocit zkutečných náušnic v uších je fakt super. užívám si to a stále mne to nepřestalo bavit. ta moje byla příšerně proti tomu. dal jsem si je a 3 týdny se mnou nemluvila. po pár měsících si zvykla a dnes už si ani neumí představit že bych je neměl. a ze své zkušenosti vím, že když si je nedáš tak tě to bude stále trápit. dej si je a uvidíš to naprosté uspokojeni. a je to o překonání sama sebe. já se ted cítím mnohem lépe což je na delší popisování.
13. Září 2019 - 5:45
pítrs (anonym)
Odpověď na Taky nemám odvahu... Je mi
Všiml jsem si, že procento kamioňáků s náušnicí, nebo náušnicemi, výrazně převyšuje průměr. Patrně mají stejný problém jako kolega a jak se vzdálí od domova, tak nasadí náušnice, doma jsou asi zase "hodní". Mám to stejně, jako Fany, asi začnu jezdit s kamionem.
17. Září 2019 - 18:24
anonym (anonym)
Odpověď na Všiml jsem si, že procento
to nemusíš. já je dal v zimně a nosil čepici. tu jsem podle potřeby popotáhl dolu. ale i nechaná nad náušnicema dost rozrazila ten pohled. a já se cítil lépe. za pár týdnů si zvykneš a vůbec si ani nevzpomeneš že něco máš v uších.
18. Září 2019 - 15:56
anonym (anonym)
Odpověď na to nemusíš. já je dal v zimně
a mně můžeš věřit jsem na tyto věci dost stydlivý.
18. Září 2019 - 15:57
Michal (anonym)
Hezkej, stihlej kluk/muz tak do 30ti ok, ale skaredy, stary, tlusty a chlupaty chlapi, to clovek uvazuje, jestli se nekdy videli v zrcadle, nebo jestli si opravdu mysli, ze jim to slusi. Ja nausnice nikdy nenosil, ale priznam se, ze na prani svy holky jsem jeden cas mel vlasy do ohonu.
18. Září 2019 - 16:25
Roman (anonym)
To ano. Ono i některé ženské vypadají s náušnicema trapně. Né každé třeba jdou větší kruhy. U chlapů to je stejné. já váhal s náušnicema dlouho. ale nelituji. Dcera mi řekla že ke mně jdou a že m sluší. A řeklo mi to už dost i mladých holek. Takže jsem potěšen. A náušnice se mi líbil od mala.
19. Září 2019 - 8:31
Fany (anonym)
Odpověď na To ano. Ono i některé ženské
Odvahu k propíchnutí nenajdu. Leda by mě žena přemluvila, což je vcelku mission impossible, nebo bych musel prohrát sázku... což se vlastně rovná vyhrát, hehe. Ale do práce by to stejně nešlo. S těma kamioňákama je to zajímavý, docela by mě zajímalo, kolik chlapů by náušnice nosilo nebejt všelijakých bubáků...? Jaký náušnice nosíš, Romane, že se tak líbí holkám?
23. Září 2019 - 15:56
Roman (anonym)
Odpověď na Odvahu k propíchnutí nenajdu.
to propíchnutí byl super pocit. nosím černé ocelové kroužky. a opravdu mi je dost žen a slečen chválí.
23. Září 2019 - 20:32
asdfghjkl (anonym)
přítelkyně mne přemlouvá abych si nechal propíchnout uši.moc se ji to líbí a prý by mně slušeli. také nemám moc odvahu.
11. Říjen 2019 - 9:31
fany (anonym)
Odpověď na přítelkyně mne přemlouvá
Tyjo, tak to jsi lucky man, jestli Tvá drahá chce, abys nosil náušnice... Já bych se na propíchnutí samotný velmi těšil, vadily by mi ale viditelný dírky v uších, protože náušnice bych nemohl nosit do práce a v rodině si to taky nedokážu představit. Pokud by ale má drahá nějakým úletem souhlasila, tak bych snad do toho šel. Musel bych ale sebrat odvahu jí o tom nejdřív říct sám. Kdybys ses nechal od svý přemluvit, zkusil bych to doma nadnést, ehm...
11. Říjen 2019 - 23:44
Magdalena Dvořáčková (anonym)
Můj syn nosí náušnice po mě a je mi jedno co říká okoli mě se to líbí když je nosí je to už čtvrtou generací co je někdo nosí akorát teď poprvé kluk no a co dostal je když mu bylo pět a teď je mu 8 a nosí je stále
14. Říjen 2019 - 14:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj syn nosí náušnice po mě a
A jake nosi nausnice? Co na to rodina a okoli?
14. Říjen 2019 - 18:48
Magdalena (anonym)
Odpověď na A jake nosi nausnice?
Rodina o tom ví a na okolí kašlu co si myslí a nosí zlaté se zeleným kamenem už mu taky říkali že je holka a on na to no a co takže asi tak
14. Říjen 2019 - 20:27
Roman (anonym)
Odpověď na Tyjo, tak to jsi lucky man,
Hele kámo. Já si nechal píchnout uši až po 40. Mněl jsem z toho také strach! Co oklí a tak. A je to super pocit.Tedy z počátku jsem si byl nejistý, ale časem ti to ani nepříjde a ten pocit že překonáš sám sebe je k nezaplaceni. Naprosto super pocit a zvedlo se mi sebevědomí, které jsem mělpřed tím nízké. Jestli to chceš tak do toho jdi!!!! A neber ohledy ani na manželku,ta si zvykne. A nebo tě v tom překvapivě podpoří. Když ji to takto vysvětlíš. Já to měl zajimavější, ale na to tu není prostor. Seber odvahu a jdi.nebudeš litovat, ba naopak.
16. Říjen 2019 - 6:04
\to (anonym)
jste zaspali tak třicet let, kdy byly náušnice u kluků v modě
16. Říjen 2019 - 6:36
Ja (anonym)
Myslíš, že každý je tak úbohý že nosí jen to co je in podle módy?
16. Říjen 2019 - 11:17
já osobně (anonym)
Odpověď na jste zaspali tak třicet let,
si myslím že dnes není toto o modě, dnes nosí náušnice hodně kluků a né proto jako dřív, že chtějí být in. ale nosí je proto že chtějí. že se jim to líbí. Různé věci podlehli modě, z počátku velká moda a musí to mít všichni jinak jsou trapní a po čase to upadne a nosí to jen ten kdo chce a komu se tolíbí. Je to i jisté vyjádření něčeho,sebe, názoru a postoje. A myslím že jen omezený člověk může něco zhodnotit že není v modě. Ted je na autech v modě bílá a jsem snad debil že jezdim ve žlutym autě. Fandim chlapum co si proti modě stojí za svojí zálibou v náušnicích. A všem ostatním v podobných věcech. At to je oblékání, hudba nebo cokoli jiného.
16. Říjen 2019 - 11:33
Roman (anonym)
Včera jsem se bavil se známím. Má také náušnice a říkal jak to bylo u něho. Máma mu dala propíchnout levé ucho ve dvou letech. Když mu bylo asi 11 tak dva kluci ze třídy si také dali náušnici. prý mu dost vadilo že se po něm opičí. Byl totiž jediný na škole a podle toho ho prý i poznávali. Říkal že byl pro všechny ten kluk s náušnicí. Vadilo mu že se opíčí a řekl to mámě a ta mu hned navrhla že dají propíchnout i druhé ucho a pak se uvidí jestli ti dva také seberou odvahu. Takže si pamatuje jak zašli k doktorce a od 11 měl náušnice v obou uších. Tamty dva prý do obou nešli a po čase sundali i tu jednu. a on je má dodnes.
18. Říjen 2019 - 7:55
Šimon (anonym)
mně se moc neptali. někdy tak asi 11 nebo 10 mně ségra\ s kámoškou přesvědčilin at sin dám náušnici. že budu borec. máma že jo. tak se mnou zašla do salonu a co jsem se omrkl tak jsem měl prostřelené obě uši. když jsem špitnul že sem chtěl jen jedno. tak ta poaní povídala že nje to takhle hezčí a máma že prý semnou podruhé nejde, tak atv to je odbyté najednou. no a tak nosím v obou ušich.
18. Říjen 2019 - 12:55
Gina (anonym)
Já dnes třeba viděla kluka asi 7 let trošku delší vlásky a pod nimi mu vykukovaly náušnice ale pro kluka dost nezvyklé takové visací s asi 3cm řetízkem a na nich fialové strpitici kuličky asi tak 1cm průměru prostě mě to dost překvapilo ale kluk jinak normální běhal normálně a ostatními nikdo se mu neposmívali že je holka a holka nebyl jelikož mu říkali všichni i matka Davide a ani jako holka nevypadal no je to teď asi nastupující trend.
19. Říjen 2019 - 0:11

Stránky

Přidat komentář