Reklama

Náušnice u kluků?

Roman (St, 16. 10. 2019 - 06:10)

Hele kámo. Já si nechal píchnout uši až po 40. Mněl jsem z toho také strach! Co oklí a tak. A je to super pocit.Tedy z počátku jsem si byl nejistý, ale časem ti to ani nepříjde a ten pocit že překonáš sám sebe je k nezaplaceni. Naprosto super pocit a zvedlo se mi sebevědomí, které jsem mělpřed tím nízké. Jestli to chceš tak do toho jdi!!!! A neber ohledy ani na manželku,ta si zvykne. A nebo tě v tom překvapivě podpoří. Když ji to takto vysvětlíš. Já to měl zajimavější, ale na to tu není prostor. Seber odvahu a jdi.nebudeš litovat, ba naopak.

Roman (Čt, 19. 9. 2019 - 08:09)

To ano. Ono i některé ženské vypadají s náušnicema trapně. Né každé třeba jdou větší kruhy. U chlapů to je stejné. já váhal s náušnicema dlouho. ale nelituji. Dcera mi řekla že ke mně jdou a že m sluší. A řeklo mi to už dost i mladých holek. Takže jsem potěšen. A náušnice se mi líbil od mala.

Fany (Po, 23. 9. 2019 - 15:09)

Odvahu k propíchnutí nenajdu. Leda by mě žena přemluvila, což je vcelku mission impossible, nebo bych musel prohrát sázku... což se vlastně rovná vyhrát, hehe. Ale do práce by to stejně nešlo. S těma kamioňákama je to zajímavý, docela by mě zajímalo, kolik chlapů by náušnice nosilo nebejt všelijakých bubáků...? Jaký náušnice nosíš, Romane, že se tak líbí holkám?

Roman (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

to propíchnutí byl super pocit. nosím černé ocelové kroužky. a opravdu mi je dost žen a slečen chválí.

Michal (St, 18. 9. 2019 - 16:09)

Hezkej, stihlej kluk/muz tak do 30ti ok, ale skaredy, stary, tlusty a chlupaty chlapi, to clovek uvazuje, jestli se nekdy videli v zrcadle, nebo jestli si opravdu mysli, ze jim to slusi. Ja nausnice nikdy nenosil, ale priznam se, ze na prani svy holky jsem jeden cas mel vlasy do ohonu.

Steve (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Mě se to teda na chlapech nelíbí ... Ani na druhých.

Roman (Čt, 12. 9. 2019 - 06:09)

včera jsem se viděl s kamarádkou. svému 12 letému synovi říkala, podívej jaký je strejda frajer, jak mu náušnice sluší. ona by ráda nechala propíchnout synovi uši, moc se ji to,líbí. on ale nemá odvahu. takže lituje že mu je nedala jako malému. chtěla nechat rozhodnutí na něm a on ted sám říka že kdyby mu je dala tak by to bylo v pohodě.

fany (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Taky nemám odvahu... Je mi přes 30 a náušnice se mi ukrutně líbí. O tom, že bych je chtěl, netuší nikdo, ani manželka ne. Nemám odvahu jí to ani naznačit, o to míň, že tuším, s jakou bych se asi potázal... Před pár lety jsem ještě jako single odjížděl na delší dobu za prací do zahraničí, byl jsem rozhodnutý, že hned první týden si v New Yorku nechám propíchnout uši, ale nakonec jsem to nedal. Kompenzuju to čas od času magnetickýma náušnicema, který si dám, když jedu do cizího města nebo do zahraničí, tedy tam, kde nikoho neznám. Ale oproti touze nosit náušnice normálně, je to slabá náplast.

pítrs (Út, 17. 9. 2019 - 18:09)

Všiml jsem si, že procento kamioňáků s náušnicí, nebo náušnicemi, výrazně převyšuje průměr. Patrně mají stejný problém jako kolega a jak se vzdálí od domova, tak nasadí náušnice, doma jsou asi zase "hodní".
Mám to stejně, jako Fany, asi začnu jezdit s kamionem.

anonym (St, 18. 9. 2019 - 15:09)

to nemusíš. já je dal v zimně a nosil čepici. tu jsem podle potřeby popotáhl dolu. ale i nechaná nad náušnicema dost rozrazila ten pohled. a já se cítil lépe. za pár týdnů si zvykneš a vůbec si ani nevzpomeneš že něco máš v uších.

anonym (St, 18. 9. 2019 - 15:09)

a mně můžeš věřit jsem na tyto věci dost stydlivý.

Roman (Pá, 13. 9. 2019 - 05:09)

já to měl stejně. jako ty. náušnice jsem si dal po 40. počátek je troch rozpačitý. okolí to vzalo v pohodě a za pár týdnu ti to už ani nepříjde. a ten pocit zkutečných náušnic v uších je fakt super. užívám si to a stále mne to nepřestalo bavit. ta moje byla příšerně proti tomu. dal jsem si je a 3 týdny se mnou nemluvila. po pár měsících si zvykla a dnes už si ani neumí představit že bych je neměl. a ze své zkušenosti vím, že když si je nedáš tak tě to bude stále trápit. dej si je a uvidíš to naprosté uspokojeni. a je to o překonání sama sebe. já se ted cítím mnohem lépe což je na delší popisování.

Petra (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

Tak malému se již zahojili ouška a tak jsme včera slavnostně převlékli náušnice. Mají s přítelem stejné, jen jinou velikost. Stříbrné ocelové kroužky s černým zdobenim. Jsou to spolu frajeři.

Aja (Pá, 6. 9. 2019 - 00:09)

Co když je pak nebude chtít co udeláš.

já osobně (Pá, 6. 9. 2019 - 10:09)

myslím že když na ně bude zvyknutý od mala tak je nebude řešit. a kdyby náhodou tak mu je hold sundá. jeli na to ale zvyklí od táty tak to bude brát jako samozřejmost.

Jitka (Pá, 30. 8. 2019 - 07:08)

Muj bývalí manžel si nechal propíchnout uši po našem rozchodu. má spoustu párů náušnic a stále je střídá. málokdy se mi stane že bych ho potkala ve stejných. vždy je chtěl a ted si to asi opravdu užívá.

Real (Pá, 30. 8. 2019 - 09:08)

Co všechno ma za náušnice.

Steve (St, 28. 8. 2019 - 16:08)

hnus :-(

Náš syn (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

chce také náušnice. tak jsem zvědavá kdy se odhodlá. Můj táta to těžce nese, je to jeho jediný vnuk.

Lenka (St, 28. 8. 2019 - 09:08)

Klidně mu je dej dávám synovi kruhy 6 let.

Reklama

Přidat komentář