Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Moc bych se netěšila (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

Do roka může porodit sví první dítě, jestli už ja Miluna v patnácti brázdí diskotéky. Vzory je to, co ve výchově působí nejvíc

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Jenže Miluna ji nevychovává, chodí k ní občas, když má nějaké bydliště, většinou jsou děti u babičky a byly i když byly menší, takže nejsou ovlivněny.

Anonym (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

Denis ví co dělá,Miluna se stejně o jejich dítě starat nebude,jednou uteče a on bude mít dítě jen pro sebe, normální kalkul

ale (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

Ty jsi z počátku vždy spokojená a po nějaké době tě to omrzí a začne ti něco vadit. Hlavně ten stereotyp. A hledáš změnu. Tak počkáme, jak dlouho to vydržíš. Přeji ti hlavně, abys měla to tělo pořád ok.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

Díky ty si jediný kdo mi napsal hezky teď protože když je tělo ok tak hned funguju jinak.Tak se musim nějak snažit aby ta nuda nebyla,snad to nějak jde? Nebo si vzpomenout jak to vypadá když je chlap hádavej a zlej a být za nudu ráda,co myslíš??? A vy druhý anonymové,to je pěkně hnusně napsaný jestli si myslíte že mu na mě nezáleží!!! Jo tak když někomu pujde jen o dělohu tak si k tomu vybere člověka který má problem,tak to se mi zdá nesmysl!!! Proč by si teda na to nenašel zdravou??? A vim co je looser ale to jsou zoufalci a ještě většinou nějaký obtloustlý! Uplně jinej typ lidí než já.

? (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

A to víš že to jde zahnat nudu. Znáš tu písničku dělání, dělání?
Dělání je lék?
Za nudu hlavně ty nebuď ráda, protože z nudy vymýšlíš věci, z kterých jdeš do průšvihů. No a proč si nenašel zdravou?
Možná se na tobě učí, jak zvládnout určité situace ,nebo zda jde tvůj problém vyřešit. Ale asi se dočká věcí, o kterých se mu ani nezdá.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

No, t\ jsi mu hlavně neřekla všechno o porodech potratech, interrupcích, dvojčatech a jak nechutně jsi přišla k HIV. Jsi podvodnice a brzy to vyjde najevo. On prostě neví s kým žije. A že jsi nemocná, to Rus tak nebere, tam to mají jak my chřipku. Rusů je dost natož Armenců nebo co to je

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 07:09)

Nevíte co tím Miluna myslí "tvrdý sex" ?

a (St, 18. 9. 2019 - 22:09)

proč by se to nesmělo stát? Vždyť tak moc potřebuješ nový dítě

Miluna (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

To se nesmí stát! Břicho mi bolí tak doufam už že to dostanu.A to mam zrovna i chuť na sex protože mi Denis hladil na kalhotkách ale asi to dělal jentak.Ale bych měla teď chuť na ten tvrdej sex,to jediný se mi se Sergejem líbilo ale nevim jak to Denisovi říct aby to taky tak dělal ale to je teď jedno,hlavně ať to přijde Ms.Ten Sergejovo kámoš měl gumu a už to je trochu dýl.

Miluno (Čt, 19. 9. 2019 - 07:09)

Když otěhotníš, počítej s tím, že tě bude Denis šetřit. Žádný tvrdý sex nebude. A partneři by měli být k sobě upřímní i v sexu. Proč mu neřekneš, že se ti občas ten tvrdej sex líbí.Bude ti to chybět a budeš si zase odskakovat za jinými, tvl. Sergej, jeho kámoš, Ota a to už jsi měla v plánu zase si ulovit zpět Denise.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

No ty jo já si nedokážu představit tvrdej sex s Otíkem:-) to už chlap v sobě musí mít.U Deniska si to představit umim že by přepl protože je v něm poznat že někde v sobě skrývá kance,jenže on se občas krotí a brzdí tou jeho velikostí a máš pravdu že u dítěte to dělat nebude.Ale já nemyslim i jen tvrdý přírazy ale aby uměl změnit chování ale náznaky v něm jsou,zkusim si ho občas zpracovat,abych měla v sobě klid.Cítim v sobě že to potřebuju vždy když se začnu cítit dobře jako právě teď.Za to když mam depky a sem plačtivá potřebuju jemnýho chlapa.Já sem tak s Deniskem spokojená,doma nám to funguje dobře.Dneska mi svezl i do práce.A už sem to dostala.Takže úleeeva.Nikdo mi neoplodnil.U Deniska sem to podvědomě čekala že zas tak rychle to spíš neklapne,on už ani ty plodný dny nejspíš nestihl.Ale hlavně že od Sergeje nic nemam.To by fakt bylo na hlavu kdyby sem byla těhotná teď s pocitem nejistoty.No na to že sem to dostala mam dost energie a dobrou náladu,takže sama sebe ani nepoznávam že mi to v práci tak jde.Žádný zničený tělo,žádná schvácenost,nevim jak je to možný.Jo to se pak funguje jinak když je tělo ok.A co vy jak se kdo máte?

haha (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

buď si jistá, že jakmile tě Cvach našuká, nebude sex žádný. možná až porodíš, jestli vůbec porodíš, tak bude druhý sex a to bude pro tebe svátek. a pak další a další těhotenství, takže další dva sexy. tomu vůbec nejde o tebe ale jen o tvoji dělohu a kupu dětí. místo toho budeš uklízet barák a pracovat na zahradě. ale tak máš cos chtěla. a Cvach bude pečovat o tebe a další podobné loosry

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

A nevim co mu pořád říkáš Cvach!

To (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

ona nepochopí, co je to looser

tak (St, 18. 9. 2019 - 23:09)

si odskoč za Sergejem, na to jsi přece přeborník.

noooo (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

to se nám to komplikuje.

no (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

ještě že Otík měl teď pauzu. Ale taky je ve hře ten kamarád Sergeje, se kterým mu prej nedávno zahnula

Ba ne (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

myslím, že Otik v tom jede taky. Spala mu přitom ta šprcka a Miluně se dělají děti i rukou

proto (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

je asi Denis zamyšlenej, Sergejovo dítě by nechtěl ... to bude zase hádanka. A kdyby dvojčata, od každého jedno, to by teprv byla událost

Reklama

Přidat komentář