Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Přesně- ta atmosféra ti bude chybět a budeš utíkat nejen do baru, ale i za svým dřívějším životem. Aleš to naznačuje. Řekla jsi Denisovi, že jsi se stavila v baru,protože ti chybí ta atmosféra?? A o tom to všechno je Miluno. Jsi a budeš pořád v nejistém vztahu.

Ota (Čt, 19. 9. 2019 - 17:09)

Hlavně abych tě zase někdy viděl.Aspoň viděl i za to budu moc rád.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Jako jediný co je prostě navíc v mých pocitech je zalíbenost k Lucce ale za to nemůžu,mam to tak myslim už od června a nepřešlo mi to.Nepsala sem jí potom setkání,ona mě taky ne ale vim že příští týden mam zase šanci holky vidět.Oni jsou moje rozptýlení a muj boj s nudou.Určitě lepší než jiný chlapi.Ale od toho kamarádky jsou ne? Jen já to mam zpestřený těmahle pocitama ale nikdo za to nemůžem že ona tak na mě působí a přitahuje ale já to od Deniska umim oddělit a nic to neznamená.

Jo (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Miluno, kamarádky ano, ale né s některou chrápat. S tím bys měla taky přestat. S Radkou se ještě setkáváš?

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

S Radkou jsme spolu byly naposledy v té Praze jak sem byla i s Denisem.A o Lucce se mi dneska zase zdálo a budík mi to přerušil ten sen.

a (Čt, 19. 9. 2019 - 14:09)

anka

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Pořád se to tady píše, je to zbytečné, myslím si, že ti tady málokdo věří. Snad jen ta Andrea a Radka s Otíkem.

a (Čt, 19. 9. 2019 - 14:09)

čemu u ní konkrétně nevěříte?

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Navíc Zdeni si jde pořád za svym cílem že chce být taky doktorka jak už sem tu psala.Moc jí fandim když sem nemohla být já s tou svou posranou hlavou.Teď jsme řešili jestli aby šla dál na gympl a nebo jít na zdrávku a postupně se vypracovat výš.Denisek radí gympl že prý je to lepší příprava pak k medicíně.On prý šel taky přes gympl.No a syn ten by to dělat nechtěl,ten se nadtim oklepává a z mé práce,to je asi pro něj hrůza.Ten se rozhodl jít dělat něco přes počítače.

Andrea (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Milu, Zdenička je krásná holka,ta se ti povedla

Andrea (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Myslím, že místo kritizování,by jsme meli Milcu podpořit,to jí pomáhá a já jí moc přeju,aby jí to tentokrát vyšlo,snad nás nezklame,jsem optimista

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

zklamala několikrát, zklame i teď a to podporování tě časem omrzí

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

A čim bych měla teď zklamat? Vy mi nevěříte abych byla věrná nebo jaký zklamání?

? (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

Miluno, ale tady už bylo tolik dobrých rad, názorů a ty si z toho nic nebereš. Ty jednáš pořád špatně a tolik je tady lidí, kteří radí doopravdy dobře.Jak můžeme psát pozitivně, když ty napíšeš špatnou věc a špatně děláš.A tady už podle té doby, jak tady píšeš víme, co bude následovat. A málokdy se spleteme. Ten poslední pohled, žeby jsi nevěděla, čí by to dítě mělo být, kdybys nezačala menzes nebyl správný??Myslíš si, že jednáš dobře a to je stále něco.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

A co teď dělam špatně? Ráno sem psala že je mi dobře a že se cítim dobře tak co je teď špatně? Sem psala že mam štěstí že mi to přišlo tak už se nemusim bát.Já si jen chtěla psát normálně jak sem zvyklá ale znejisťovat se nechci nebo do sebe negativní myšlenky,mě to strašně pak zžírá a nechci z toho blbnout.Já potřebuju někoho jako mam tady Andy.Tak tě zdravim Andruško.Právě dneska je venku hezky.Chci si dávat do sebe hezký pocity a ne jen negativní a problemy.Já končim dneska ve 14h tak za chvíli pojedu domu a přemýšlim co budu dělat.Co dělás ty? A díky za Zdenču.Já s ní mam teď lepší vztah než se synem protože si víc rozumíme.Ale jak tu někdo píše,tak je jí 14 a ještě nikam nechodí.Bohužel ve třídě má trochu problemy od holek který jí ubližovaly.Holky který se učí špatně a právě už asi lezou za klukama a chlapama a Zdeník je pravý opak.Ona je spíš tichá.Ale je v kontaktu pořád s Jirky synem ale teď se ani nevidí ale v kontaktu zůstali pořád.Na to že je Viktor kluk tak si píše prostě víc se Zdenčou než s Ríšou.

Andrea (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

Milu, buď v klidu,to psal nějaký blb,co chce ubližovat,ty jsi na dobré cestě,jste teď fungující rodina a já ti držím palce,holka venku je hezky,hlavu vzhůru

? (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

Fungující rodina? po týdnu?To napiš tak za rok.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

To jste mi napsali teď samí nepěkný negativní věci že mi z ničehonic padla nálada zpátky do těch beznadějů a odcházim s pocitem že vlastně ať udělam cokoliv dál stejně je všechno špatně.Že udělam věci o kterých se mi nezdá,že sem podvodník a že mi nakonec uteče i s dítětem:'( hm,tak to teda děkuju.Sem znejistěná,chce se mi najednou brečet a ani nevim co si myslet a přestalo mi všechno bavit.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

Ano, to chápu, ale , když chce zdravé dítě, měl by si hledat zdravou rodičku a on celkem o Miluně o Milunině genech a rodině nic neví.

, (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

nebo se mu líbí Miluny děti a chce třeba taky takovou dceru.já bych Zdeničku brala hned.Má ji na profilu a ta holčina má tak hodné oči.

Reklama

Přidat komentář