Reklama

Gamblerství

kdysi a mozna (St, 17. 2. 2016 - 18:02)

Od nedele nehraju a hrat nehodlam. Jak rikam, hodil jsem záchrannou brzdu, protoze jsem hucel jak pilinaky a bez brzdy bych jel az do zniceni sebe a rodiny. Jinak jsem bez dluhu, tak je to asi lehci i kdyz jak rikal jedem muj spoluhrac,kterej skoncil v azylaku, kdyz nic nemas, nemas za co hrat. Taky zpusob abstinence :-). Tak se tu mejte a nehrajte kdyz nechcete. ;-)

Lemog (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Dnes je prima den, same dobre zpravy,

pánové a dámo - a s usmevem :-)))))

Lemog

Lemog (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

LUKu,

vítej. Ja tu diskuzi cetl nekolikrat a jeste asi nekolikrat cist budu.
Nebudu prozrazovat , jen napovim - MIK se jeste na teto diskuzi potom objevil.

Pises rozumne, ma to hlavu a patu.

Jeste bych tady rad privital nekoho, kdo abstinuje a ma za sebou PL, ja mam informace jak to tam chodi od kamaradky ...a jeste jedne kamaradky... ktere ted absolvovaly PL Bohnice na protialkohol oddeleni, jak znamo - gambleri se leci spolecne s alkoholiky a toxiky......ptam se opatrne - nikdo o me nevi, ze jsem gambler.

Lemog

BIKER (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Zdravim vsechny,
Tak v bance prvni uspech, neco asi klapne, tak nejhorsi problem asi za mnou:-)
Jinak dneska spojojenost jak jsem zVBladnul bazeni, ale byl to boj:-)
Jinak od patku mam brigadu, melo by to hodit za mesic to co porrebuji, tak snad to tak bude.
LUKu, tak ti preji at to zvladnes!

LUK (St, 17. 2. 2016 - 16:02)

Já když si promítám poslední recidivy a nezvladatelné bažení, tak jsem dospěl k faktu, že sem si zato mohl sám, protože sem si furt v hlavě promítal minulé výhry. A po určité době to bažení bylo tak silné, že nešlo zastavit. Je nutné bažení zastavit hned ze začátku a vůbec si v hlavě nepřehrávat minulé "výhry". člověk by neměl zapomínal spíš na devastační prohry, ale mozek se snaží špatné situace z hlavy vytěsňovat. Bohužel. My gambleří potřebujeme pravý opak. Zapomenou na výhry a připomínat si prohry. JE to dlouhá cesta sebepoznání. A my jsme na cestě!

Abstinenci zdar!

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 16:02)

Ahoj Luku

Tak gratuluji k dospeni do faze abstinence. Jj od Dr Nespora jsou tam vzacne rady. Na kazdeho funguji jine metody.
Jestli jsi bez dluhu tak mas alespon v tomto klid a o jednu (velikou) starost mene. To je hrozne dulezity protoze nemas tendence vyhrat aby jsi poplatil dluhy.
Nesnizuje to tvou zavislost ale nepropadl jsi se na same dno a snazis se resit problem drive nezli vetsina z nas.

U me pomaha metoda od pana doktora - zit dneskem a zitra zase jako dnes. Takze abstinuji dnes a zitra zase jako dnes. Pak jeste pomysleni na nasledky. Uz si nenalhavam a nepripominam jen ty chvile vyher (a tech vazne moc nebylo) ale vyrazne prohry.
Bazeni den ode dne slabne.

Ano minule me rozhodilo jen to ze prede mnou nekdo kupoval losy. Herna me nenapadla ale koupe losu ano. Pro me by byla recidiva i jen jeden los za 10kc.

Abstinenci zdar

LUK (St, 17. 2. 2016 - 15:02)

6. den bez gamblu

Čau lidi. Jsem rád, že to tady Lemog a abstinentka táhnou bez ztráty kytičky. Já se momentálně snažím makat na sobě. Snažím se vytěsnit peníze a majetek ze svý hlavy a zaměřit se na svoje duchovno. Bylinky, čajíčky, knížky, zkrátka chci být šťastnej, v pohodě a nestresovat se financema. Chápu ale, že pokud někdo má z gamblu dluhy nadělaný, tak to tak jednoduchý není:-(.

Jinak včera sem pročítal diskuzi zde a dostal se až do roku 2007. Zajímal by mě jak dopadl Mik, Boston, máma, Petr Kohout, Ivan, Murat, toxi... doufám, že se aspoň někdo drží. Hlavně Mik by mě zajímal, protože už měl kolem 200 dnů abstinence a jednoho dne už nenapsal a čert ví jak mu je konec... Kromě diskuze pročítám knihu voně ztažitelnou Nešpor - Už jsem prohrál dost. Strašně zajímavý článek je jak zvládat bažení - je tam popsána metoda Semafor a hradby. Přijde mi to velmi zajímavé a každý večer e chci k té knížce vracet a zafixovat si tyto postupy. Připadá mi, že by to mohlo na mě fungovat:-). Chci být na bažení připraven, protože určitě se bažení objeví. Objeví si velmi nenápadně Neřekne mi, pojď to nasypat do Admiralu a Kajotu... ale řekne to následovně. Tak si vsaď aspoň Sportku. Třeba bude štěstí a vyjde to. Pokud podlehnu, tak pak řekne, vsaď si na zápas. Pokud je to na pobočce, tak je to neškodný. A pokud bych to skutečně udělal, sejme mě ta mrcha a zažiju recidivu, debakl, peníze v hajzlu, deprese.... PROSTĚ NE!!!! UŽ NIKDY VÍCE.... Nešpor radí, pokud si uvědomíte, tyto slizký řeči závislosti (vsaď aspoň Sportku), tak máte říct: "Závislosti, já tě vidím!". Člověk si tak uvědomí bažení a nedovolí mu zesílit a následně zrecidivovat...

Zdraví vás LUK:-)

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 13:02)

Uvidim jak dopadnu, proste je...Ahoj Bikere

Tak super, jj tyhle chvile jsou pro nas nejtezsi ale cim dele budeme abstinovat tim lehceji to budeme zvladat. Drzim palce at dobre pochodis

BIKER (St, 17. 2. 2016 - 11:02)

Uvidim jak dopadnu, proste je to na hovno, ale vetsi by bylo kdybych porad hral!
Jinak jsem okolo herny proletel jako kamen a trochu bazeni tam bylo, ale jen chcilku:-)

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 10:02)

Pratele omluva, ja si tedka...Ahoj Bikere
Hlavne se nenech rozhodit, banky umeji byt agresivni a nebo (to je horsi varianta) delaji metveho brouka a pak prijde uder tezkeho kalibru. Jednou jsem toho byla v bance svedkem a nechtela bych byt tou osobou co zadala snizeni spkatek :(

BIKER (St, 17. 2. 2016 - 10:02)

Tak po 14 dne jedu opet pres vysocinu a herny u dalnice za velkou bitesi kde jsem uspesne odolal posledne a nevlezl tam, tak snad budu dnes opet pevny v kranflecich.
Zdravim vsechny a jsem rad, ze zdrave jadro stale drzi pohromade a vsem novym bojovnikum preji hidne zdaru.
:-)

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 10:02)

Tak to vidis Abstinentko,...Asi nase nemocne mozky vysilaji specialni signaly :D

Lemog (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

Tak to vidis Abstinentko, odpovedel jsem ti aniz bych cetl tvuj komentar..........telepatie?

:-)))

Lemog (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

Zdravim všechny,

Abstinentku a BIKERa - každý den nějakjý ten řádek do diskuze

Tragika a Anonyma D - pravidelne prispevatele

LUK, Petr Brno, kdysi a mozna - kluci, pojdte do toho

ostatní kolemjdoucí

Já, jeste stale na cerstvem, horskem vzduchu - premyslim nad dalsim vyvojem. Anylyzuji priciny me zavislosti a chystam se byt stale ostrazity, protoze moje zavislost, kterou jsem odstrihl od kazdodenniho zradla, ceka na svou prilezitost a ja vim, ze vymysli nejrafinovanejsi duvody, proc bych ji mel dat nazrat.
Za celych 5 mesicu abstinence neprislo nijak silne bazeni. Pricitam to tomu, ze moje zavislost formuje sily k utoku a proto uz ted vymyslim cinnosti, kterymi se budu zabyvat, jaro je za dvermi - zajima me historie a fascinuji ceske hrady a zamky, zacnu si planovat vylety spojene s amaterskym fotografovanim, uz dlouho zanedbavam hledani pokladu (geocaching - znate nekdo?), koupim si kolo a poridim druheho psa, zacnu znovu chodit na prochazky po centru Prahy.......atd

Jak to mate vy ostatni?

Lemog

BIKER (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

Pratele omluva, ja si tedka pociram a nehraju 18.den:-):-):-)
Ai to je jedno, ale ja dnes oper jdu resit moznoati splatek po splatnosti atd...

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

Dobry vecer hracum i...Ahoj Kdysi a mozna

Jak bojujes? Pridal si se k nam ci stale sbiras sily?

Abstinentka (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

36 dni bez hrani

Ahoj vsem spolubojovnikum

U nas zatim vse probiha hladce - neusiname vsak na vavrinech. Mrska zavislost urco nekde ciha a ceka na svou prilezitost kterou se ji ale pokousim nezadat. Bazeni ted prichazi jen kdyz zahlednu nejaky podnet (treba reklamu na sazku - tez uz perou i reklamy na stiraci losy) jinak si nevzpomenu. Jeste dat do poradku finance co hori a bude klid. Snad se to nejak zvladne :) nepropadam uz ale zoufalstvi a nepomyslim na reseni jit to "vyhrat" protoze vim ze bych pak byla v jeste vetsi prdeli.

Jak vy bojujete? Lemogu jak je to u tebe po nekolika mesicni abstinenci?

Abstinenci zdar a silu do boje vsem

BIKER (St, 17. 2. 2016 - 07:02)

17. Den bez gamblu

Lemog (St, 17. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 157. den bez gamblu a cigaret

Lemog

kdysi a mozna (Út, 16. 2. 2016 - 22:02)

Dobry vecer hracum i abstinentum. Jenom prochazim a zdravim.

Reklama

Přidat komentář