Reklama

Gamblerství

Biker (Pá, 12. 2. 2016 - 16:02)

Ahoj Bikere

Gamblerem...Jo, tak to je dobrej napad:-)
Mame nad sebou dalsi hrozbu, ja nechci bejt NIC a Ty GAMBLERKA!!!

Gamblerka (Pá, 12. 2. 2016 - 10:02)

14. Den bez gamblu

Ahoj...Ahoj Bikere

Gamblerem (patologickym hracem) zustanu do konce zivota - bohuzel. Abstinence to bohuzel nemeni.
Ale jelikoz momentalne abstinuji a nehraji tuto variantu jsem zvazovala. Napadlo me "Abstinentka" :) tak to od zitra zacnu pouzivat.

Abstinenci zdar

Biker (Pá, 12. 2. 2016 - 08:02)

14. Den bez gamblu

Ahoj lemog, gamblerka, petr brno
Vsem gratuluji k uspechu abstinence.
Lemogu, brigada asi nic, dneska jdu v 11:00 na dalsi, snad to klapne, potrebuji brigosu jako sul.
Gamblerko, jsem si tak rikal, jestli se nechces prejmenovat, uz peeci nejsi gamblerka:-):-)

Vsem pekny patek

Gamblerka (Pá, 12. 2. 2016 - 07:02)

31 (1.mesic) dni bez hrani

Dobre ranko spolubojovnici

Dnes mame male vyroci prvniho mesice bez hrani tak to jdeme oslavit - bude veca.
Moje prvni meta co jsem si dala je splnena a dalsi vydrzet do leta je pred nama (chci vydrzet na vzdy ale kratsi useky jsou z pohledu me psychyky vice motivujici) abychom se sesli a vyrazili na Dr Nespora vsichni spolecne.
Lemogu, ano zaciname se rozsirovat - mozna budeme muset objednat autobus a koncertni sal jak pises :)
Tento mesic byl velmi narocny ale usili stalo za to a prineslo mi to novou virtualni rodinu, znacne uspory a klid na dusi.
Doufam ze se pridaji dalsi a dalsi - kazdy zachraneny se pocita, a treba zacnou prispivat a abstinovat i ti co jen nahlizi a jeste nesebrali odvahu se pustit do abstinence.
Dlouho se nam neozval Anonym D - vim ze nechodi pravidelne ale obcasna info ze je v poho by se hodila.

Abstinenci zdar a pekny nadchazejici vikend

Lemog (Pá, 12. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 152. den bez gamblu a cigaret

No vítej - Petr Brno.
Uz jsi tady psal nekolikrat, tvoji hracskou pritomnost jaks taks zname, mozna te nakoplo i to, ze se tady najednou zacalo schazet vice gambleru, kteri zacali abstinovat, a tve rozhodnuti zacit plne abstinovat nejvice ocenis ty sam s pritelkyni a detmi - odrazi se to na vsech strankach zivota - na psychice i financich.

Gamblerko - gratuluji k prvnimu mesici abstinence,

BIKERe - vysla brigáda?

LUKu - musime si zvyknout, jak casto sem budes chodit at nemame strach , ze se deje neco nekaleho. U Anoinyma D a Tragika vime, ze nechodi kazdy den, tak nam i ty rekni, jak casto se nam vzdy ozves

Tragiku - jestli to tak pujde dal, tak do leta musime objednat koncertni sal aby jsme se na toho Nespora vsichni vesli :-)))))))))))))

Lemog

Petr Brno (Čt, 11. 2. 2016 - 23:02)

krom toho jsem v pondělí přestal kouřit cíga a přešel na elektronickou. Dnes v práci jsem se ale dost naštval,takže si koupil cíga a po 3 dnech si zapálil. Každopádně jsem rád, že jsem vydržel abstinovat. ted se chystám do pelechu :)

Petr Brno (Čt, 11. 2. 2016 - 23:02)

V dubnu to budou 2 roky, co jsem dokázal se nezadlužovat. hrál jsem ale opravdu za minimum. Jen co jsem tak mohl z výplaty po odečtení nutných výdajů. Chci to někam posunout. Takže ted abstinuji. Myslím že v pondělí jsem vstal a měl sen, že jsem prohrál online 5 táců. Měl jsem radost že to byl jen sen.

Petr Brno (Čt, 11. 2. 2016 - 23:02)

Jsem ten co psal pred par dny

Lemog (Čt, 11. 2. 2016 - 21:02)

Ahoj Petře, jsi Petr Brno co tady psal pred par dny nebo jiny Petr?

Petr Brno (Čt, 11. 2. 2016 - 21:02)

Ahoj všem bojujícím.
Začínal jsem na automatech a pak přešel na sázkovky. Končí druhý týden co jsem předal sám od sebe svůj přihlašovací login do sázkovku (ujížděl jsem na online sázkách) přítelkyni. Držím se a je to super. Pojistil jsem se tak, že jsme změnili email, kam bych si mohl poslat nové heslo na její email. Pak (sice nevím jak bych to udělal, se dostat do profilu) jsme se domluvili na dost citelné něco jako pokutě za nabourání do profilu + co bych si tam z účtu poslal, tak stejnou částku bych jí musel okamžitě vyplatit hotově na stůl. A pomáhá to. Měl jsem bažení ale díky těmto opatřením jsem ustál. Na matech jsem nebyl, to už mě x let neláká. Petr

Biker (Čt, 11. 2. 2016 - 20:02)

Tak dnes uplne necekane prede...Jo, tak pekne jsiu to zvladla!!!
Super

Gamblerka (Čt, 11. 2. 2016 - 14:02)

Tak dnes uplne necekane prede mnou pani kupovala vyherni losy. Jen jsem to zaslechla srdce se mi rozbusilo. Mozek to vcas utnul.
Proc to pisu - prestoze se vyhybam hernam a temto institucim velkym obloukem, nastrahy jsou vsude kolem - i na nevinne poste. Budme na pozoru ;)

Abstinenci zdar

BIKER (Čt, 11. 2. 2016 - 10:02)

Jak se nam to pekne...:-):-):-)

Lemog (Čt, 11. 2. 2016 - 09:02)

Jak se nam to pekne seradilo:

LUK: 10-teho
Anonym D : 11-teho
Gamblerka s pritelem: 12-teho
Lemog: 13-teho

BIKER: 29-teho
Tragik: nevim

BIKER (Čt, 11. 2. 2016 - 08:02)

30 dni bez hrani

Dobre...Gamblerko, urcite si vecere je dobrej napad, za 30 dni bez hrani to chce odmenu!!!
Gratuluji
Ja kdyz si to tak vezmu, tak jsem si nic nekoupil ta 3 roky:-(
To je fakz desny

Gamblerka (Čt, 11. 2. 2016 - 08:02)

30 dni bez hrani

Dobre rano vsem

Zitra to bude mesic co s pritelem nehrajeme. Chci to nejak oslavit tak zvazuji veceri. Prijde mi to jako dlouha doba ale je to zarim uplne nic. Byly to narocne dny ale niceho nelituji a jsem za to rada. Dalsi mame pred sebou a doufam ze jsme na dobre ceste vytrvat.

Ted jeste dat do poradku finance - to potrva ale nebude se to prohlubovat a zhorsovat - bude to lepsi a lepsi.

Drzte se vsichni - je to trnita cesta ale jedina spravna

Abstinenci zdar a hezky den

BIKER (Čt, 11. 2. 2016 - 07:02)

GAMBLERKA TO ZVLADLA,
LEMOG JE NAS BOS,
DO HEREN MY NIKDY
NESTRCIME NOS

abstinenci zdar

BIKER (Čt, 11. 2. 2016 - 07:02)

13. Den bez automaty:-)
Tak bazeni uz je pryc, tedka nastupuji stavy uzkosti a depky, to je z tech dluhu, ale to je asi normalni.
Verim, ze nic netrva vecne:-)
Cetl jsem vcerejsi diskuzi a rad bych se taky pridal gamblerko a lemogu, takove setkani by bylo fajn.
Na vase emaily poslu zpravu a mame jistotu, ze v pripade ukonceni diskuze muzeme pokracovat be vzajemne podpore.
Dneska v 16:00 snad klapne brigosa, tak me drzte palce.
Jinak LUKU, to ze jsi zase sazel, to se stane, ale pises tady nejake tisice atd.....dneska neni a vis to sam , sazkovka ktera by ti vzala sazku za 110tis, nas obrovskema castkam nenalakas na hrani, promin, ale tak to od tebe chapu ja!
Pekny dwn vswm a hlavne bez automatu a sazek!!!
Jknak kdZ jsem byl jeste mladej a nebyk jsem zadazen gamblem, tak jsem psal textY pro jednu kapelu, s tim uz je dneska konec, ale napadlo me , ze sem obcas hodim glosu co vas treba pbavi a kdyz ne, tak lepsi nez sedet v hernach:-):-)

Lemog (Čt, 11. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 151. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Gamblerka (St, 10. 2. 2016 - 22:02)

V pripade odriznuti skupiny jsem k dispozici na

[email protected]

Reklama

Přidat komentář