Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Miki v plenkach (Út, 17. 7. 2018 - 11:07)

Souhlasím s tebou , jak to...Opet Ti dekuji za souhlasne stanovisko a preji hezky den! Oni si vsichni mysli, ze se Cecham tyhle problemy nejakym zazracnym zpusobem vyhnou, ale spousta deti se pocurava jeste ve skole a dost zen ma problemy s unikem moci, aniz rodily, co teprve po porodu. A se vsim tim spechem to jde jak ruka v ruce. Ten vychod je tim znamy, ze oni se s plenami neparou a nasadi si je kdykoliv je potreba. O USA informace nemam, ale treba v Nemecku neni problem koupit plliny a predevsim gumove kalhotky v kazde vetsi lekarne a nikdo nedela z nikoho uchylaka, nebo mrzaka, kdyz potrebuje si dat pliny v jakemkoliv veku. To je asi jen tady. Ja se od narozeni vlastne nikdy poradne plen nezbavil a za ta leta, co je musim nosit se i zajimam, jak je to jinde ve svete a nase republika v tom porovnani nabidky a hlavne tolerance lidi k tem, co maji problemy s unikem moci je uplne na konci zebricku. Ja preferuji latkove pliny ke kterym se vsichni zase vraci. Neobjevil jsem Ameriku, jen vlastne pouzivam pliny temer totozne-jenom v tom nejvetsim vydani, jake jsem dostaval jako mimino a pozdeji i jako dite a na noc jeste v puberte. No a k nim jsou nutne plastikove, celoigelitove, gumove kalhotky, ktee mam docela rad projejich prijemny material a bez kterych se latkove pliny proste nosit nedaji. A asi proto jsem uchyl. Ale nejak to neresim. Ti nejvetsi rvouni mi nijak nepomohou a za pocurane kalhoty, sedacku v aute, nebo v jinem dopravnim prostredku, nebo za mokrou postel mam jen a pouze ja. Takze si kupuji latkove pliny i gumove kalhotky za svoje, vcetne plenkove kosmetiky a ziju si jak mohu. Mam i pritelkyni, ktera ma take inkontinenci, ale ta dava prednost jednorazovkam a ma je na poukaz. Takze ziju, jak to jde a snazim se nikomu nevadit a zbytence plinami neprovokovat, ikdyz je susim verejne a sousedky maji o cem povidat. Ale mam je bile.

XX (Po, 16. 7. 2018 - 21:07)

To jsi tak hloupy clovek-pisu...Souhlasím s tebou , jak to dělají v Americe nevím , ale v Číně , a v Japonsku o tom mluví naprosto běžně , V jejich televizi o tom mluví dost často , prý se to začíná stávat součást jejich života.

Miki v plenkach (Po, 16. 7. 2018 - 16:07)

No a jak často sereš do té...To jsi tak hloupy clovek-pisu to zamerne slusne, protoze se z teto diskuze stava kanal. Pochopitelne ze jecasteji-nekolikrat denne musi clovek curat. A to se do plinek zvladne velice snadno a nenapadne, bez nejakych zvuku a sireni zapachu. A dospely clovek uz ma tak tochu nejake pravidelne ritualy, mezi nez patri i pravidelna velka potreba. Tu vetsina civilizovanych lidi provadi na wc. Muze se stat, ze nekdy 1-2x za rok se stane diky soubehu nekterych potravin akutni nutnot velke potreby. Nikdo normalni si tuhle situaci neuziva a pokud se mily Vaclave uz stane, protoze proste neni kde a neni kam, tak to musi jit do plen. Ale protoze fo neznas, tak i pocurat se je pohodlnejsi a uspesnejsi ve stoje, totez je s pokakanim. A vyvarovat se nejakeho sedani e zbytecneho rozsirovani exkrementu po tele, plinach i proti produkci zapachu. Navic krome latkovych plen mam na sobe i dostatecne tesne celoigelitove kalhotky, takze ikdyz to reknu tak, ze kdyz se ti pokakam kousek od tveho nosiku, tak si niceho nevsimnes. Je to mozna ostuda- at ty pliny, nebo to pocurani, eventuelne v kriticke nouzi to pokakani, ale vim to jen ja. Nic neznecistim, nikoho neposkodim, neurazim a hlavne nemam ostudu, ktera se pri pocurani drzi dotycneho tak 10 a v pripade pokakani i pres 20 let- v ceskych pomerech. Prebaluji se v nejblizsim vhodnem miste, nebot si pliny, nahradni gumove kalhotky a veskerou plenkovou kosmetiku vozim s sebou. Netesi me ani pocurani, protoze se snazim trenovat sverac, ale pokakani me docela drti. Ja ty pliny nenosim pro zabavu, ale proto, ze je potrbuji a uz jsem si na ne tak zvykl, ze je musim mit na sobe cely den. V noci ta urgentni inkontinence tak nefunguje, proto mam gumove prosteradlo a relaxuju bez plinek, ale stejne mam nejvetsi jistotu, kdyz je mam na sobe. Ale to tady nikdo nepochopi. Ano pochopite protezu, koleckove kreslo, ale pliny ty nosi jen uchylci-nebo se pletu? Ano jsou lidi, kteri si pliny nasadi jen ze zvedavosti, nebo z lenosti, nebo na cestovani, aby se jim pri male ci velke nehode neprihodila jeste ostuuda. Ale vysvetlovat to nekomu, kdo vidi jen to svoje a slysi totez je tezke a vlastne zbytecne. Proc ja se mam nekomu predem omlouvat, ze mam na sobe pliny! Co je komu do toho? A ze si davam latkove plinya gumovr kalhotky jako v 60tych letech, setrim prirodu a nepozaduji nic od VZP. Tak jsem uchylak? Podle nekterych exotu asi urcite. Pritom pliny jsou sice drahe, ale vypere je pracka, tak jako ostatni pradlo a latkovky se bez gumovych kalhotek neddaji nosit. Je to lety proverene 100% fungujici reseni, ktere jen par omezencu znevazuje. Vite vubec kolik je v Nemecku firem, co siji gumove kalhotky pro vetsi deti, pro dospele a pro seniory? Ti vsichni jsou urcite uchylaci, to neni mozne. A v Americe, kde skoro vsichni, kteri si davaji jednorazovky si zaroven nasazuji igelitove kalhotky, aby nemeli pri proteceni mokrou postel. Ne to fakt nema cenu.nekomu radit, jak s plinama v dospelosti. Lidi se stali za tech 30 let strasne zli a kazdy nejdriv zkouma, co od nej chcete, ikdyz mu slo o radu. Nic! Ja mam svoje plinya Gumove kalhotky a pritelkyni, ktera ma na sobe to same, takze nazdar, cus bus.

Václav Havel (Po, 16. 7. 2018 - 14:07)

Já kašlu na všechny...No a jak často sereš do té pleny? A kde? Třeba v autobuse? A to se v tom autobuse i přebaluješ? Vždyť u toho musí být strašlivý smrad.

XX (Ne, 15. 7. 2018 - 08:07)

Souhlas na milion procent....Díky

Miki v plenkach (Ne, 15. 7. 2018 - 07:07)

Souhlas na milion procent. Vazim si Te , jsi rozumny clovek!

XX (Ne, 15. 7. 2018 - 01:07)

Já kašlu na všechny moralisty a na dlouhý cesty si nasazuju plenku a když je to opravdu akutní , tak to do ní všechno pustím a nemusím se nikde kroutit v křečích a podobně . Sprcha všechno potom spraví.A teď si počkám , až někdo napíše , jakej jsem úchyl , jenže já na to kašlu , mě to pomáhá. Je to můj život , moje rozhodnutí , moje zdraví , moje pohoda ,,,,,atd.

Waco (So, 14. 7. 2018 - 23:07)

Přesně tak. Hajzl je úplná zbytečnost. Na jedné zdejší příbuzné diskuzi je dostatek šikovných děvčátek které by vám vysvětlily k čemu je WC... :D

Eva (So, 14. 7. 2018 - 04:07)

Nějak nechápu proč když se vám chce čůrat hledáte WC.

Blanka (Pá, 13. 7. 2018 - 15:07)

Blanko, Miki děkuji, ale...Já jsem se spíš snažila dát takovou radu podle toho, co je pro mě nejdůležitější - hlavně, aby nikdo nic nepoznal. A cestou v autobuse nebo třeba v metru když to na mě přijde, tak je to jediná možnost. Ta stresová inkontinence je jiný případ - léčba existuje. Ještě taková legrace - jednou jsem se o tom radila v lékárně, když jsem sháněla speciální kalhotky. A lékárnice mi řekla: To znám, já když kejchnu, tak to mám až v botách. Takže nejsme žádná vyjímka.

ivana (Pá, 13. 7. 2018 - 13:07)

Blanko, Miki děkuji, ale vůbec jste mne nepotešili. Nosit pleny si opravdu nedovedu představit. Trefně to nazýváte počůrávacím demonem a máte naprostou pravdu. Dokud vím, že vstanu a dojdu si na WC není žádný problém. Dokonce ani nechodím často, tak 3x za pracovní dobu. Opět máte ravdu, že určité stresy v zaměstnání mohou mít svou roli, ale spíš na to nemám kdy myslet. Jakmile ale ucítím potřebu a vím, že WC je daleko, nucení se začne rychle stupňovat, nemyslím na nic jiného a za chvíli ,,maká" svěrač naplno, čímž se musí unavit, ale přesto to nějaké minuty vydržím. Pak stačí málo, třeba se nadýchnout a svěrač povolí Inkontinenci bych si představovala, jako částečný únik moči, ale ne úplné pomočení, tedy vyprázdnění měchýře mez možnosti to zastavit. Jsem objednaná na urogynekologii, ale až na konec srpna. Co jsem si přečetla, má se zkoušet přerušovat močení, nechodit příliš často - jako preventivně, aby si měchýř zvykal na větší náplň, jsou doporučeny cviky pánevního dna. To si myslím, že může být důležité, k tomu udržení těsně před WC. Myslím, že se nemůže poškoit měchýř a ledviny, když se jedná o pár dalších vteřin nebo minut.
Ivana

Miroslav Kalous (Po, 9. 7. 2018 - 14:07)

Ahoj. Jedného dňa som mala...Nino, to máš dobré, že jsi se zesrala do kalhot, když jsi cestovala s odpadky do kontejneru. To já jsem také takhle jednou cestoval do kontejneru s odpadky. A když jsem otevřel kontejner, vyvalil se z něj strašlivý smrad. Hned jsem se kvůli tomu do toho kontejneru pořádně vyblil. A ani jsem kvůli tomu neplakal. Naopak, když jsem to večer vyprávěl v hospodě, všichni jsme se tomu smáli.

Standa (Út, 3. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj. Jedného dňa som mala...Věř, že jsou daleko horší věci. Posranou prdel umeješ, gatě hodíš do pračky a život jde dál.

Vtipálek (Út, 3. 7. 2018 - 08:07)

A to jsi jako kam cestovala?Se smetím do kontejneru.

M (Út, 3. 7. 2018 - 08:07)

A to jsi jako kam cestovala?

Nina (Út, 3. 7. 2018 - 06:07)

Ahoj. Jedného dňa som mala hnačku, ale takú zlú, že som musela po každom prde skontrolovať, či mám stále čisté nohavičky.V priebehu dňa som išla vyniesť smeti. Vyšla som von a zrazu tlak. Odhodila som smeti na zem a bežala som hore vykakať sa. Stihla som to. Cestou dolú som stretla suseda, ktorý išiel tak tiež so smeťami. Išli sme teda spolu. Keď sme odhodili smeti,
sama neviem ako, ale ušiel mi prd. Neskutočné poníženie. Sused sa len zasmial. No cestou po schodoch ďalši. Ja som však cítila, že čokoláda je von. S plačom som vybehla hore "prebaliť sa." Je to hrozne. Posrať sa

Miki v plenkach (So, 30. 6. 2018 - 16:06)

Děkuji Miki za rady, ale já...Ahoj a dekuji za Tvoji reakci. Ja to taky zkousel na to nemyslet, nebo to nuceni zlehcovat, jenze ten pocuravaci demon je v nesem tele. On vi, ze mame normalni pradlo, normalni obleceni a ze nestojime, nebo se nepohybujeme vetsinu casu okolo NASI toalety, kterou nam nikdo neobsadi tesne pred nami, kdyz se nam zacalo prave ted tak strasne chtit. Fakt je to peklo a utrpeni. A ja, protoze jsem uz pred pubertou mel neco podobneho inkontinenci jsem mel jeste z te doby a z roku mezi 21-25, kdy se ty problemy s tim mocovym mechyrem zacaly vracet. Fakt ale nevim proc-zadny uraz, zadna nemoc. Ano kdyz se nastydnu a mam slabou horecku, tak spat musim v plinach a pres den je mit nasazene je take nutnost. Zkousel jsem jednorazovky/muj obvodni lekar je spoluhrac z rockove kapely a rekl abych ty jednorazovky zkusil, ze se daji predepsat. Jenze jak uz jsem mel dlouhymi roky na sobe v praxi ve dne v noci klasicke bavlnene pliny a celoigelitove/gumove/ plenkove kalhotky, tak to bylo neporovnatelne. Proto jsem si dokoupil velke/osuskove/ latkove pliny a z Nemecka objednal asi za 350 Euro gumove kalhotky a tohle mi ted supluje spodni pradlo na plny uvazek. A da se to zmaknout tak, ze jsou ty pliny dost nenapadne.Jak ja bych Vam chtel tolik moc pomoci, ale ja jsem pliny jeste nikdy pod sukni nenosil. Vzdy jen pod kalhotama, ale zkousel jsem i damske stahovaci kalhotky, i elasticke-podpurne puncochace 40 den. Nepit-nepomuze,pak je to jeste horsi a trpi ledviny i cele telo. Mam kamaradku, poznali jsme se tady na Doktorce v nejake diskusi o plinach a pak si zacali mailovat soukrome a ta trpi tez unikem, ale ma to trochu jinak nez ja. Ona taky na jednorazovky nadava, jenze ten balicek s gumovyma kalhotkama a ochranou matrace se mi nedari z Anglie poslat, protoze ma neco pres 2 kg a to uz proste nejde poslat. Navic je tam velikanska cokolada a vzhledem k tem vedrum to asi poslu az na podzim. Ivano moc rad Vam pomohu, abyste to prekonala, ale bohuzel na toho demona plati jen ty pliny. On nas proste zkousi a kdyz nemame ochranu, tak jsme mokri ted. Mechanicky to zbrzid ani zadret nejde, protoze vzrusta tlak v mocovem mechyri a moc je tlacena mocovody zpet do ledvin ,kterym to hodne skodi a mohou se poskodit, ci dokonce selhat. A kazda inkontinencni pomucka ma urcitou ssavost, ale jinak absorbuje pri pomalem uniku, ktery je nejak zpomalen, a jinak pokud ma zadrzet vodopad=to pak jde vetsina okolo. Nejsem indiskretn, odpovedet si musite sama a sam si to na sobe vyzkouset. Pokud zustaneme v kontaktu tady pres to vlakno, tak to bude mit jakous-takous zpetnou vazbu a mozna neco vymyslime. Ale Vy jste jeste nerodila, vidte. Je Vam okolo 26 a ta prace v bance Vas bavi, a je dobre zaplacena, ale obcas Vam nalozi ukolu az nad hlavu, jako nekomu jinemu na 2 dny a jsou tam ty stresy- od klientu i od nadrizenych. A Vase telo nevi,ci je a jak se ma zachovat. Musite se hlavne stat mangerkou vlastniho tela a jeho potreb i zlozvyku. Az se to zvladne, tak pokracovat dal s klienty i se sefkou. Drzim palce, dejte vedet-tak, ci tak. Miki

Blanka (So, 30. 6. 2018 - 16:06)

Děkuji Miki za rady, ale já...Podle popisu těch příhod je to urgentní inkontinence. Já jí mám taky. V kanceláři je to v pohodě, protože WC je hned naproti přes chodbu. Ale právě taky na cestu do práce a z práce se musím zaopatřit. Rada, jak to řešit léčbou zatím není. Velký balík plen je jediné řešení. Já si mezi ty vrstvy vkládám ještě takovou molitanovou podložku. Je to celé měkčí a taky to víc saje. Přes to igelit a speciální stahovací maxikalhotky. Většinou nosím ještě spodničku a přes to volnou nabíranou sukni pod kolena. Jinak by ty tvary byly hrozné, ale takhle nikdo nic nepozná a to je to nejdůležitější. Moc bych se styděla, kdyby si toho někdo všimnul, třeba právě v práci, když přicházím nebo odcházím.

ivana (St, 27. 6. 2018 - 18:06)

Mas bohuzel nejakou ,zatim...Děkuji Miki za rady, ale já jsem zatím na plenky nepomyslela, protože moje mokré příhody byly třeba jednou za měsíce, většinou to udržím. Navíc pracuji v bance, nosím úzké sukně a tohle ,,zařízení,, by se nadalo utajit. Píšu dnes proto, že ne po měsících, ale po dvou týdnech se mi to stalo znovu, tentokrát už venku u vchodových dveří, které ze normálně přes den nezamykají a dnes byly. Měla jsem štěstí, že bylo po dešti tak to na chodníku nebylo vidět, ale měla jsem silonky, takže celá mokrá i sukně a botky. Teď se dušuji, že musím na vyšetření, zkusím se svěřit mé gynekoložce. S těmi plenami opravdu nevím, spíš jsem myslela na nějakou inkontinenční vložku, jestli ale to zachytí. Nechápu to, nedávno se mi opět strašně chtělo při příchodu domů, ale jak jsem za sebou zavřela dveře, myslela jsem že to pustím, ale ono se to zklidnilo a já si zula botičky a normálně došla na záchod. To nechápu. Je mi to trapné, takhle se ptát, není nějaký hmat nebo co abych to tu chvilku udržela?

Kamionak (St, 27. 6. 2018 - 00:06)

Dnes jsem se taky posral, bylo mi hrozně, jezdím s kamionem a tak jsou záchody kolikrát v nedohlednu. Než jsem stihl dojet na parkoviště se zachodama tak uz jsem se za volantem kroutil v bolestech. Vysednul jsem, zamknul kamion a vyrazil směr zachod, každým krokem to bylo intenzívnější a par kroků od záchodů jsem se posral a ještě k tomu mi to začalo vypadavat z nohavice, no ostuda největší... naštěstí na záchodě byly i sprchy tak jsem vše umyl a celý mokrý i s mokrým oblečením jsem se vracel ke kamionu... ty úsměvy ostatních kamioňáku nezapomenu... :(

Reklama

Přidat komentář