Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno, (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

jsi během půl roku ve třetí nemocnici a neumíš si poradit s tak jednoduchým úkolem

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 17:09)

Neměla jsi čekat, ale klepat na dveře, možná tě přeslechl. Nebo hned odejít a říct to, že na tebe nereagoval.

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Jak mi s dveřma fláknul před ksichtem tak mi bylo blbý znova klepat.Prostě sem seděla a čekala jestli vyleze a dá mi je a když nevylejzal tak sem odešla a řekla sem o tom té které tam byla a ta právě mi řekla že nejspíš je sem po někom pošle později a proto mě dostalo že neposlal.

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 17:09)

A ten jak mi za nim poslaly pro papíry tak mi nic nedal a jim taky ne a teď mi sprdly jestli vůbec sem za nim byla a řekla mu to!!! Tak jim říkam že si něco zamumlal a zabouch mi dveře před ksichtem!!! Tak jako to mam odsrat já??!!!!! Tak teď sem se teda nasrala!! Tak mi nakonec nasral doktor cizí!! Trochu se mi chce brečet z toho.Já sem udělala co po mě chtěli a jak já za to můžu že zareagoval takhle???? Jestli neměl svuj den nebo je mrzout ale já přece za něj nemůžu!!!!! Sem tam čekala 15min jestli vyleze a dá mi ty papíry a když nevylezl tak sem si říkala že o tom ví a že jim je třeba dá a vrátila sem se a nemůžu za něj že jim nic nedal!!

a (Po, 16. 9. 2019 - 17:09)

řekla jsi to někomu, že tam ty papíry zůstaly? Přece ti muselo dojít, že je budou potřebovat

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Řekla sem to a ta jen zakroutila hlavou a sama řekla že asi to doktor napíše dýl a pošle to po někom.Proto sem teď v prdeli že na mě hlavní zvyšovala hlas kde mam ty papíry a když sem to vysvětlila tak říkala že tam papíry nikdo nepřinesl.Pak tam šla volat a nevim jak to dopadlo ale mě je líto že byla nasraná na mě.Měla sem dobrou náladu a už nemam.Člověk bere doktory jako něco víc a pak narazim na tohle chování.Když vám někdo flákne dveřma před nosem tak co sem měla dělat,nějaký jeho zahučení ani mu nebylo rozumět.

Tak (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

to dobře dopadlo. A to víš v provozu není čas na nějakou extra zdvořilost nebo laskavost. Reší se důležitější věci. Doktoři nejsou něco víc, ale jsou to tví nadřízení

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 16:09)

Švarce znam:-) ale vyste mi nahlodali a když sem viděla jak se ten dneska choval ten jak mi zabouchl dveře před nosem,tak přemýšlim jaký vůbec je doktor a zrovna tak o Deniskovi si říkam jak jsou s nim lidi asi spokojený.Jakej je doktor.Přístup k nim má milej jak sem sama viděla ale přišla na mě tak zvědavost co by o něm psali.A koukala sem na známý lékař a Deniska to nenašlo ani toho protivu doktora z dneška.Nevíte někdo jak to je?? Proč tam oni nejsou?? A přitom třeba praktik nebo zubařku sem tam našla.Nemusí být ten doktor v soukromí ordinaci aby tam byl??

Lalla (Po, 16. 9. 2019 - 16:09)

takoví lékaři jsou většinou bez lékařské historie, nemají pevné smlouvy, začátečníci....

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 16:09)

Tak to je škoda.Hrozně by mi to zajímalo jak mam lásku šikovnýho.Třeba u mýho praktika sem se dočetla docela hrozný věci,co nepoznal a zanedbal.A když si řeknu jak Denisek je v ordinaci ambulantně tak prostě vědět to jak je oblíbenej nebo jak jsou lidi spokojený.Sakra to bych tak chtěla vědět.Já ho zažila při ošetřování v nemocnici jak klukovi šil ránu,nebo holce koukal na pokoji jak se jí hojí rána na břiše,nebo když se tam někdo zhoršil tak sem byla u toho když říkal sestře co jestě nasadit a jak postupovat dál a mojí mámě nevim jestli už sem to psala tak ošetřoval strhlej nehet na noze a máma byla tak ráda.Nebo jaký je na té pohotovosti.

Možná (Po, 16. 9. 2019 - 15:09)

zná Miluna Dr. Švarce z ordinace, když nezná Dr. Cvacha. To je podobný expert. ;)

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 13:09)

To já nevim čim to je že často naletim.Asi byla celková chyba cikáni a ta velká potřeba sexu a celkově něco špatně.Právě se mi líbí co na mě působí z Andy i takhle přes písmena to vnímam.Andy tak ať nasbíráš co nejvíc.Na tu pacientku už kašlu je to jak píšeš je taková celkově ale teď mi zamrzel jeden bohužel zrovna doktor.Poslali mi za nim pro papíry a mu to říkam a on si jen něco zahučel pro sebe a zabouchl mi dveře před ksichtem! Tak jako teď nevim jestli tu mam čekat nebo mi ty papíry nedá,tak tu čumim jestli ještě vyleze.Toho bych teda doma mít nechtěla.Taky by vás to nasralo? Že ani pořádně neodpoví a zabouchne dveře před ksichtem? Divný chování na doktora,muj názor.

S (Po, 16. 9. 2019 - 08:09)

s posledním synem ti to nevyšlo, protože to dítě bylo oslabeno tvými viry, které po tobě zdělilo.Proto ta událost Už ti to tady tehdy naznačil i Stefan. A tak to bylo i s dalším potratem a bude i dál. Jsi sobec, který chce rodit jen pro své pohodlí

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 09:09)

To jste si tady ale odvodnili jen vy.Nikdo neprokázal že to takhle bylo.Bylo mi řečeno že to bylo to co se stává náhle jakýmukoliv miminku.A už o tom nepiš.Já Denisovi věřim.Víš kolik takových lidí je v Rusku?

S (Po, 16. 9. 2019 - 09:09)

Nic jsme si neodvodnili :(. Tak praví odborníci o rizikových faktorech. A to se ani neptej, co o HIV a těhotenství píše odborná literatura. Vím kolik toho je v Rusku. Proto se s tebou taky Cvach tahá

š (Po, 16. 9. 2019 - 12:09)

Virus HIV má schopnost projít placentou a proniknou do organismu plodu. Matka nemůže dítě kojit. a pod. Nevím, proč chce doktor riskovat, když ani neví celkově o zdravotním stavu Miluny.

pro š (Po, 16. 9. 2019 - 13:09)

v Rusku se říká " Nás mnoogo " a podle toho se k sobě chovají. Jsou k sobě tvrdí, ruská žena moc citu nerozdává a citlivé děti trpí. Denis se nejspíš rozhodl, že bude pomáhat, proto si možná vybral být doktorem. My chválabohu tyhle podmínky neznáme, taky vím jen z vyprávění

- - - (Po, 16. 9. 2019 - 13:09)

Asi jsi přehlídl že Miluna psala že si o jejím stavu už po prvý zjišťoval a rozhodl se do toho jít,protože M.má dobrý výsledky a to znamená nulovou nálož=nezjistitelnou a při hlídání od samého počátku je hodně malé procento že to dítě dostane.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 15:09)

naopak řekla mu a asi i v těch nemocnicích tak polovinu pravdy, to přiznala

Také (Po, 16. 9. 2019 - 15:09)

se všem slo o nakažení mimina,které pak umírá. Rizikové jsou virz HIV a jakákoli sexuálně přenosná . nemoc. Ještě mě napadá, zda HIV není i Cvach, to by byla perčá. ale hlavně onoho syndromu náhlého ůmrtí nejen porodu, nedonošenéh plodu a le hlavně toho syndromu

Reklama

Přidat komentář