Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 16. 9. 2019 - 19:09)

Tak proč ti Němci staví trubku z Ruska na plyn, ten je také fosilní palivo? Už dnes od nás nakupují elektriku, takže v tom budou muset pokračovat. A to chci vidět, jak vyřeší skladování energie přes noc, kdy moc nesvítí a nefouká. To bude stát ta jejich kWhod. třikrát tolik jak dnes. (Ale jinak jim fandím, pomalu by se už měly stavět jen bezodpadní a energeticky soběstačné domy.)

jahodo (Po, 16. 9. 2019 - 19:09)

byl jsi se poslední dobou podívat v tom opěvovaném Německu? Těmi větrníky si naprosto zničili krajinu

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Já se těším na nový film toho autora filmu Sametový vrazi, teď mu nemůžu přijít na jméno.
Ten bude mimo jiné o armádních zakázkách a lobystech.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

O : lobbista

15.9. (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Existuje plno filmových zpracování,možná také trochu napoví. Musím mám i jiné povinnosti vůči lidstvu.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Už jsem byl naštvanej, že to zase nepochopím a budu u sebe za blbce. Jo, predátor zvlášť ve vyvedení v novém s hercem co hrál Pianistu, je docela hutná záležitost zvlášť v HD a dobré tv.

Rakato (Ne, 15. 9. 2019 - 20:09)

Souhlas, nový Predátor nebyl špatný. Začínám mít obavy, že tak dlouho budeme malovat čerta na zeď, až k nám ti Predátoři skutečně přiletí. A budeme mít po piškvorkách.

15.9. (Ne, 15. 9. 2019 - 20:09)

Za blbce budeš celý život.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 23:09)

To jsem nepsal já, patrně nějaký vtipálek, takže tady vysírá v mém jménu, to je dobrý...

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Nimröd Antal ho natočil jako bezva pecku.První pozván do Hollywoodu po svém úspěchu s filmem Control(Revizor),ale ne ten od Tolstého.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Já mám rád ženský co maj rádi sex na ex a nechodí kolem chlapa dlouho, když nemají závazky. Hezky tam vrazim zezadu, zfouknu to a rychle pryč. Žádný štráchy, ještě budou spokojený ani nemrknou.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 00:09)

Kalousek je lhář. EET prý na výběr daně spotřebuje více z peněz daňového poplatníka, než činí samotný výběr daně...Proč může politik takhle lhát. Je známo, že právě pohostinství se příliš nerozdávalo o účtenky a právě díky EET je zdaněno vše a ne jen základní minimum, aby bylo zachováno dekorum a na skutečném zisku živnosti se to nepromítalo.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Babiš zkrátka má své charisma a krásně vyplnil požadavek doby od politiků od voličů,klasický populista, není sám, je jich spousty. On je ten úspěšný. Kdo za to může? No asi ti politici, než přišel, on je potrestal za jejich vlastní chyby. Hotovo, vymalováno, teď je osvobozen od stíhání. 50 mega je opravdu marginalita oproti tomu o co jde v politice a lobyngu. Já si pamatuju, že Kalousek svého času málem přihrál asi 500md zakázku jedné firmě překupníků, která pak měla údajně za ty prachy likvidovat všechny "komunistické" ekologické zátěže.
A nyní jde třeba o lithium, to je zdroj, který je ve všech baterkách v počítačích, opět jde o cca 5000 md KČ. Jistě Babiš kope i za sebe, ale hlavně aby nepřišel o něco, ne aby si nakradl jak kalousek 500 000 000 KČ.

aladin (So, 14. 9. 2019 - 19:09)

"Tajomstvo pyramíd CZ Dabing"....Já to vidím takhle, piramidy v gize postavil(i) před mnoha tisíci leta a stavba trvala stovky let, pokud ji nestavěli mimozemšťané !!! Těch 20 let. jak tvrdí egyptologové trvalo vysekání chodeb a komnat v pymamidě !!!

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Tato pseudotajemství zajímají málokoho. Na Wiki ti podrobně vysvětlí, jak na to Egypťané šli. Je to jen otázka organizace práce, píle a znalost rumpálu a páky. Když faraón začal vládnout, začal vždy s novou pyramidou, a mnozí se dožili jejího dokončení.

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 19:09)

Ženské po sobě dokážou házet i dortama,fakt.

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 19:09)

Kolik,že těch jogurtů budeš potřebovat,aby pracovali?

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Vedoucí pracovník to nemá jednoduché,může očekávat příliv nespokojených manželů a partnerů.To se teprve nasmějem.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Nespokojená nebo neuspokojená žena může na pracovišti vyvolat skandál, že ji nadřízený sexuálně obtěžoval, i když to není pravda, a tím pádem je vedoucí v hajzlu, protože podle zákona zde platí presumpce viny a on sám se musí vyvinit. Dokaž, žes nikoho neznásilnila.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 00:09)

Ježiš tohle téma mne tak solí, tedy, mně je to úplně jedno, ať si Straus Khan, nebo Bill Cosby platí za své sexuální eskapády, když nedovedou být věrné jedné ženě, jak je všeobecně správným a rozšířeným zvykem.Vaše spokojená manželka vás tak akorát bude žalovat, to by musela být zlatokopaka jako u Mell Gibsona, ta ukrajinka.

Reklama

Přidat komentář