Reklama

Toužím po amputaci

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Jo omyval bych ti levy a potom pravy pahylek stehna ja bych ti svuj amputacni
pahylek taky nadzvedl a cekal by taky na umyti pekne hladkej zaoblenej,
kolik cm by se ti libil ten muj amputacni pahylek ?

Lucka (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Ja bych se starala o tvuj pahyl a ty omoje? Dojela bych do koupelny polozil bys me do vany ,nadzvedla bych levy pahyl stehna a omyl bys mi jeho konec,potom bys mi omyl i ten muj druhy amputacni pahylek mela bych oba stejne dlouhe asi tak 15 cm?

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Jo koukal bych na tu amputaci az do konce a jak ti potom odnasi tvoje uriznuty nohy. Tvoje amputacni pahylky bych libal, ale musela bys ses mi starat o tu amputacni jizvu na mym pahylku. Chtela by ses o tu mou amputacni jizvu starat ?

Lucka (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

A to bys se natu amputaci koukal to je vlastne reznicina prerusit svaly ,slachy a ty stehenni kosti potom to zasit a ovazat. Jinak bych ti hladila pahyl ,ten zaobleny konec a ty bys me libal moje amputacni pahylky?

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

No rad bych videl jak ti je odrezavaj pryc a sijou ti amputacni pahylky,
a zahojeny potom osahavat. A zajela bys mi po amputaci pod perinu
aby zkusilas mi nahmatat až kam mi tu nohu urizly ? Chtela bys sis ten
muj pahylek pod perinou osahavat ?

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Jo rad bych videl jak ti je amputujou napred jednu a pak druhou, zvlast na tu pilku jak ti prerezava kost, bych se na to moh divat furt, jen ty uriznuty tvoje
nozky mi asi nedaj,
A co bys udelala s mou jednou teniskou a ponozkou co uz nebudu potrebovat az ti je sestra prinese ?
Schovas mi ji nebo ji radsi hned vyhodis, kdyz budu bez nohy ?

Tyvole (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Naser nějakýho islamistu z IS. , bude z tebe odřezávat co budeš chtít. Kokote.

Luci (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

No to bys chtel zazit kdyz by mi rezaly nohy v pulce stehen ?Nohy by ti asi nedaly ,jen se podivat a sahnout ja bych ti potom dovolila hladit ty moje amputacni pahylky? To bys chtel,ale az bych je mela zahojene?

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

No rad bych videl jak ti je odrezavaj pryc a sijou ti amputacni pahylky, a zahojeny potom osahavat. A zajela bys mi po amputaci pod perinu aby zkusilas mi nahmatat až kam mi tu nohu urizly ? Chtela bys sis ten muj pahylek pod perinou osahavat ?

Lucka (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Jo cekala bych az ti ji amputuji potom te vyvezou ze salu budu koukat na ovazany pahyl,a sanitar bude tvuj amputat odnaset na pitevnu.A budes sledovat moje amputace a mit v rukou moje uriznuty nozky?

Jára (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

A kdyz bych byl vnemocnici a tobe rekli, ze me budou prave amputovat nohu
byla bys vzrusena, ze by ses musela udelat ?

Jára (So, 14. 9. 2019 - 20:09)

No to by bylo oba amputovani, pomalu bys musela kazdymu rikat co se nam
obou stalo, vis jak by vsichni koukali ? Ono totiz vsichni maji protezy
nepamatuju se moc kdy sem videl nekoho bez nohy jen o berlich.

Lucka (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Jo sel bys po jedne o berlich,ja bych mela minisukni amputacni pahyly bych mela obnazene a pomalu bych po pahylech cupitala?

Lucka (So, 14. 9. 2019 - 10:09)

Dobre holky bez nohy nebo obou nohou sou takove vzacne a kluci sou takovi jini my by sme byli parecek kdyby sme si vyjely do mesta ale uz s opravdovima amputacemi?

Jára (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Ten kluk byl uplne hotovej no treba, ses mu libila a chel by takovou
amputarku nebo si jen na to hrat, treba byl z tebe vzrusenej.

Lucka (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

No tak co uz si amputar, ja zatim ne , no sedla sem na vozik ,nohy dala pod sebe a vyjela do ulic vsichni na me koukali jak na exota ,jeden kluk byl uplne hotovej a chtel vedet co se mi stalo no husty uz nevyjedu.

Lucie (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

Vemu tenkou gumicku a lehce si ji ovazu moje stehynko vznikne takova ryha ,to je misto me amputace potom si obvazu to stehynko vypada to ze sem cerstve amputovana.

Jára (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

A pri tom si hodne vzrusena ?

Lucka (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

Jo hodne,nebo si dam nozky pod sebe a natahnu si puncochy vypada to ze mam jen amputacni pahyly,pak si hraju s prazdnymi konci silonek,a jak ty predstiras amputaci?

Jára (Ne, 8. 9. 2019 - 17:09)

Ja ohnu jednu nohu natahnu boxerky a na ne navliknu jedny kratky elastaky
potom druhy elastaky ony krasne stahnou ohnutou nohu a pekne ji podrzi
i v pase a vytvori se tak amputacni pahyl. Elastaky mam na sobe proste klasicky obleceny jedna noha normalne a ta druha je v nich ohnuta a stazena. Pak uz navlecu cokoliv az po dlouhy nohavice sportovnich teplaku nebo dziny, u kterych ohybam jednu nohavici, berlicky no a sem amputovanej.

Reklama

Přidat komentář