Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

Zamotáváte se do toho. Jakub přece v Mikulkách nebyl, byl v Telči a v té době Miška ještě nevěděla, kde ty Mikulky jsou. Sotva by ti dala takovou informaci, když tě nesnáší.-------------Autore, když vytváříš příběh, tak nesmíš psát mantácky------------Nebo je Jakub s těch lidí, kterým se nedá věřit ani to, když řeknou "dobrý den", protože tací řeknou "dobrý den", tak člověk může vzít jed na to, že bude v ten moment jako teď, kolem půlnoci.

Jakub (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

Ta holčička je moje a vy jste nic nepochopili,když si myslíte,že je vše fikce. Jediný Tony to může prohlédnout a pochopit,proč U vladařů holky nakonec nebyly přestože cca 700 metrů odtud mají chalupu.

Tony, (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

Miška s Klárkou udělaly hňupa s tebe. Když si avizoval, že do těch Mikulášovic přijedeš, a budeš vyptávat, tak instruovali jak obsluhu, tak hosty U Vladařů, aby ti nakukali, že nikdo takový neexistuje. Tak se na maloměstech před vyptávajícími se cizátory dělá. Jsi sice kousek odtud, ve Šluknově tě zná každý ale v Mikulášovicích tě nezná nikdo, i když je to jenom pouhých 8 km od sebe. A k tomu to okořenil Libor, že si je vymyslel. A ty jsi takový hňup, že ses nechal napálit.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Co to zase meleš

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Autor se zamotává čím dál tím víc. Mohl to tu ještě zachránit, kdyby nebazíroval na pravosti té Jakubovy dcery a nepřišel s nesmyslem, že Jakub ví, kde je ta chalupa.

copak (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

brouci, melete z posledního a škubete sebou?

asi (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

to bude tak. Z toho Jakuba udělala Laguna pěkného hňupa, domákla se, že je kvůli svým kšeftům při penězích a tak mu nakukala, že tam má malou dceru. Jenže taková hra se nedá hrát do nekonečna. Určitě ho tam dost finančně podojili.

Tonda Vlas (St, 11. 9. 2019 - 22:09)

Nebo testy prokázaly, že to dítě není jeho?

Jitka k Žanetě vzkaz (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

jestli chceš znát jak seš na tom a jestli seš schopná se vyčurat před klukem tak to zkus ne když se ti chce hodně na malou,ale naopak když potřebuješ jen málo. To mně naučila kamarádka a funguje to. Když jsem potřebovala hodně ,tak jsem to jednak ve svěrači a v pipině držela silně a taky jsem se styděla, že takybudu čurat silně a okatě, ale když jsem potřebovala jen trochu, tak jsem to nedržela tolik a před klukem jsem to pustila hned a sice jen třeba trochu ,protože jsem neměla v močáku toho tolik,ale svěrač mi povolil bez bloků. Zkus to!

Tony (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

psal, že zdejší vlákno jako Kláru a tu druhou píše nějaký úchyl, pochopitelně chlap, jedna a tatáž osoba. Dávám, jak jsem koupil, říkal to Tony.

Kiki (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Ty seš úchyl buzno s beztak to píšeš sám.

Tonda Vlas (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Nikdy jsem nenapsal, že se jedná o úchyla. Jinak se tu Libor poté, co jsem v Mikulášovicích zjistil, o co jde, přiznal sám.

Klára (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Cestou domů jsem čůrala pod viaduktem a taky hodně. Už jsem doma a budeme připravovat večeři . Ségra je taky v pohodě. Tak po těch hektických a romantických dnech den všední obyčejný. Dnes nechám ségru spát samotnou ale ještě budeme večer blbnout,ale asi dám skype s Liborem a Miškou

Host (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

A čůrala jsi na bobečku nebo z výšky v podřepu?

Klára (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

Skoro na bobečku ale maličko výš neż normálně,protože jsem čůrala hned a ještě jsem nebyla úplně na bobečku a tak jsem ty vyčůrala s zadečkem trochu přizvednutým.

Leona (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Já tedy když už čůrat musím venku tak na bobečku a buchtičku co nejvíce u země aby to nebylo vidět jak čůrám kdyby se náhodou někdo objevil,hlavně kluk .

Žaneta (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Mne se zase líbí klučičí čůrání a jeden tady od nás kamarád je v pohodě a vyčůrá se tak abych se mohla dívat i blízko ale pak chce,abych čůrala taky. Nejdříve jsem nechtěla,ale pak jsem usoudila, ze tedy jo. Trochu mi ho bylo líto,ale poprvé jsem to nemohla před ním pustit,když se mi chtělo dost a až po delší době se to uvolnilo. Dalsí čůrání s ním už šlo mi lépe a teď už spolu chodíme a čůráme v pohodě společně.

Jakub (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Já bych se před tebou vyčůral strašně rád. Normálně a kdybys mi ho chtěla držet při tom a pak ho obsloužit k rozkoši,vyčůral bych i to z lásky...

Tonda Vlas (St, 11. 9. 2019 - 22:09)

Libor zase vskřísil Jakuba. On už není v tom Kroščenku nad Dunajcem v Polšči?

Žaneta (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Nech si zajít chuť.

Reklama

Přidat komentář