Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

přece jenom zkus upravit ten projev. Podívej, nevím, jestli vás ty hlavní figury nepíše víc stvořitelů, pokud ne, tak jsi fakt mimo mísu

Candys (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

a jako proč? Já nevidím žádný odklon nebo změnu jejich projevu.

Klárka (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Dnes píší až teď.Byla jsem u lékaře protože mě hrozně pálí pipina.Dostala jsem nějaký prášky a celý odpoledne spala.Neni mě dobře a zatím se to nijak nelepší.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

A jak je to k tématu?

Veru (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

A není to jedno jak to ten pan Děda napíše a paní Míla podpoří.

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Jedno to není. Má to být čtivé, logické a nemá to mít trhliny. S tím Jakubem to hodně pohnojil. Mohl mi ústy Mišky odpovědět, že se jednalo o se vší pravděpodobností o zcela jiného Jakuba a ne mě takto mantácky vtáhnout do děje.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

Někdo děda věkem, jiný plkem. Aneb blbost nerespektuje věk

Host (Čt, 12. 9. 2019 - 09:09)

Klárko a co tvoje čůrání? Dáš vědět?

Miška (Čt, 12. 9. 2019 - 06:09)

Dnes maminka v koupelně nebyla a tak jsem mohla čurat hned jak jsem se vzbudila a stejně jsem byla po noci plná a šlo to z baculky hned proudem a rychle. Dnes jedeme sázet stromky k Matějivci a tak tam bude určitě nějaký čurání v přírodě tak to sem písnu. Máme ve třídě i čtyři kluky tak snad nás nebuduo šmírovat až půjdeme na malou .

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

Zamotáváte se do toho. Jakub přece v Mikulkách nebyl, byl v Telči a v té době Miška ještě nevěděla, kde ty Mikulky jsou. Sotva by ti dala takovou informaci, když tě nesnáší.-------------Autore, když vytváříš příběh, tak nesmíš psát mantácky------------Nebo je Jakub s těch lidí, kterým se nedá věřit ani to, když řeknou "dobrý den", protože tací řeknou "dobrý den", tak člověk může vzít jed na to, že bude v ten moment jako teď, kolem půlnoci.

Jakub (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

Ta holčička je moje a vy jste nic nepochopili,když si myslíte,že je vše fikce. Jediný Tony to může prohlédnout a pochopit,proč U vladařů holky nakonec nebyly přestože cca 700 metrů odtud mají chalupu.

Tony, (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

Miška s Klárkou udělaly hňupa s tebe. Když si avizoval, že do těch Mikulášovic přijedeš, a budeš vyptávat, tak instruovali jak obsluhu, tak hosty U Vladařů, aby ti nakukali, že nikdo takový neexistuje. Tak se na maloměstech před vyptávajícími se cizátory dělá. Jsi sice kousek odtud, ve Šluknově tě zná každý ale v Mikulášovicích tě nezná nikdo, i když je to jenom pouhých 8 km od sebe. A k tomu to okořenil Libor, že si je vymyslel. A ty jsi takový hňup, že ses nechal napálit.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Co to zase meleš

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Autor se zamotává čím dál tím víc. Mohl to tu ještě zachránit, kdyby nebazíroval na pravosti té Jakubovy dcery a nepřišel s nesmyslem, že Jakub ví, kde je ta chalupa.

copak (Čt, 12. 9. 2019 - 00:09)

brouci, melete z posledního a škubete sebou?

asi (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

to bude tak. Z toho Jakuba udělala Laguna pěkného hňupa, domákla se, že je kvůli svým kšeftům při penězích a tak mu nakukala, že tam má malou dceru. Jenže taková hra se nedá hrát do nekonečna. Určitě ho tam dost finančně podojili.

Tonda Vlas (St, 11. 9. 2019 - 22:09)

Nebo testy prokázaly, že to dítě není jeho?

Jitka k Žanetě vzkaz (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

jestli chceš znát jak seš na tom a jestli seš schopná se vyčurat před klukem tak to zkus ne když se ti chce hodně na malou,ale naopak když potřebuješ jen málo. To mně naučila kamarádka a funguje to. Když jsem potřebovala hodně ,tak jsem to jednak ve svěrači a v pipině držela silně a taky jsem se styděla, že takybudu čurat silně a okatě, ale když jsem potřebovala jen trochu, tak jsem to nedržela tolik a před klukem jsem to pustila hned a sice jen třeba trochu ,protože jsem neměla v močáku toho tolik,ale svěrač mi povolil bez bloků. Zkus to!

Tony (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

psal, že zdejší vlákno jako Kláru a tu druhou píše nějaký úchyl, pochopitelně chlap, jedna a tatáž osoba. Dávám, jak jsem koupil, říkal to Tony.

Kiki (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Ty seš úchyl buzno s beztak to píšeš sám.

Reklama

Přidat komentář