Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

To bude ono.

Rakato (Ne, 8. 9. 2019 - 20:09)

Každý máme nějakou úchylku. Ty sex, já Jehovu. Nicméně ta má je užitečnější, protože obracím křesťany z fantazií na racionální ateismus.

Rakato (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

„Dnes jsem s vámi, nehodní, ale budu i zítra? Jsem věčný, a kdo se nepodrobí, nebudu mu již pánem, protože on nebude.“ (Hoburkan pán)

Jirka (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

To si vymýšlíš jentak z hlavy, nebo to odněkud opisuješ? Já jenom k čemu je to dobré psát hlouposti. Kromě třeba způsobu, jak ze sebe dělat vola.

Jirka (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

I ty, jednou z těch hloupostí vyrosteš. I ty opustíš svůj dětský svět fantazie.

Rakato (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

„Jsem všechno a nic, jsem a nejsem, rozprostřený všude a nikde, vůle má plane jako oheň ve všem a v ničem, mluvím mlčením a pláču smíchem.“ (Hoburkan pán)

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Na čem jedeš?

Rakato (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Vyrábím tady nového boha, což ti zcela logicky připadá jako psaní v rauši. Ten můj má lidi na háku, a když se špatně vyspí, vždy jim zvedne mandle - jen tak, pro radost.

Jirka (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

To je vidět, že opravdu nemáš nic užitečnějšího na práci, než se zabývat hloupostmi. Nehraješ si nakonec ještě s autíčkama? Vymýšlet kraviny, obtěžovat, provokovat a urážet lidi, to ti jde výborně. Ale umíš kromě toho ještě něco jiného?

zamilovaný- (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Kubrt, se odstěhoval do Kanady.

Rakato (Pá, 6. 9. 2019 - 12:09)

Toto vlákno vinou některých jedinců zdegenerovalo, a to je smutné. I Jehovovi je to líto (včera jsem s ním navázal komunikaci). Říkal, že je znechucen tím, jak hloupě se ho někteří lidé zastávali. Ale nejvíce mu vadí, že místo něho uctívají tesaře. To se ho fakt dotklo. Ale rozhodl se nechat to křesťanství vyhnít do ztracena, místo aby zpopelnil nehodné. Ale jen proto, že Majkl s plameným mečem má hodně práce v jiné galaxii, a on sám, samotný Jehova, už špinavou práci nedělá.

Jirka (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

Souhlas, vinou jedinců jako ty úplně zdegenerovalo. Jenže je potíž v tom, že i přesto že tě tady mají všichni plný zuby, tak ti nikdo v tom spamování zabránit nemůže. V tom je problém provozovatele stránek, že zkrátka sem má přístup kdejaký blb co se nudí a má touhu otravovat lidi. Už došlo ke grafické změně stránky a k technickým úpravám, tak třeba v budoucnu vychytají i tohle. Na takových stránkách, kde je nutná registrace, či dokonce zpoplatněná by tě to obtěžování asi za to nestálo. Zkus třeba zpovědnici, tam můžeš se svýma problémy otravovat každý den na jiným tématu. Tady na tebe fakt nejsou lidi zvědavý, pochop to už.

Tony (Pá, 6. 9. 2019 - 14:09)

Milé Rakato, na toto vlákno se nedá vůbec nic psát, a to hlavně kvůli tobě, protože jsi tu kdekoho otrávil, že sem už nechce chodit.------------------------Kde jsou ty doby, je tomu pomalu deset let, kdy tu řádil ufojehovista Martin Žákovský z Ostravy alias Kubrt. S ním byla alespoň sranda.

Rakato (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Mnozí impotenti svádějí vinu na druhou stranu. Anebo Jehova ty své proradné ctitele zpopelnil? To, že ještě žiješ znamená, že jsi dostal druhou šanci - zříct se tesaře a uctívat jediného boha Jehovu. Tak si to nepokaž.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 07:09)

Jirko a ani na částečný úvazek bys pracovat nezvládl?

Tonda Vlas (Pá, 6. 9. 2019 - 00:09)

Jirkovi a mimě--------asi bych měl činit pokání----------https://worldchallenge.org/cs/content/muž-který-minul-krista

Jirka (Pá, 6. 9. 2019 - 06:09)

To každý přece. Já mám denně desítky důvodů činit pokání. Ať se člověk snaží jak chce, furt je něco špatně. Jak to říká Pavel v 7. Římanům - Jestliže však činím to, co nechci, nedělám to já, ale hřích, který ve mně přebývá.

Jirka (Pá, 6. 9. 2019 - 06:09)

Tak mě teď napadá, dovolí-li Pán Bůh v milosti své, mohl si tím vysvětlit (nikoli ospravedlnit) i ty obtěžující obsese, které se jednoznačně dějí proti mé vůli. Není vyloučeno, že Pavel se s podobnými věcmi, ať už u sebe, či druhých nesetkal, obzvláště když hovoří o duchovních bojích.

Jirka (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

Po požití rulíku zlomového se prý evokují velice hororové vize jako z obrazů Hieronyma Bosche. Rostlina totiž obsahuje prudce jedovaté tropanové alkaloidy a exitus nastává už u relativně nízkých dávek v řádech jednotek gramů rostliného materiálu, a jednotek až desítek miligramů čistého izomeru hyociaminu - atropinu. Naproti tomu stojí za pozornost, že například toho LSD nebo lysohlávek neusmrtí člověka ani tuna požitého materiálu.

Jirka (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

* zlomocného

Reklama

Přidat komentář