Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Dobrá rada. A když nemáš zahrádku, můžeš se doma věnovat hydroponii, a také můžeš vyrábět v kádinkách droždí - technologie je už vymyšlená, takže za jídlo nemusíš platit lautr nic.

Líba (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

Já bych tady chtěla znovu komunisty.Již se měli dost času za 30 let svobody předvést.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

A co vás tíží ? Máte malý peníz, nebo snad již malý důchod?! To chce zejména finanční gramotnost a jak tady psal chytře a hodně pro mně nečekaně i vizionářsky Rakato.To nezahlcování se přebytečnými informacemi, vjemy, vizuálními efekty z médií, aby človíček mohl v klidu vychutnat ticho, šálek kávy s přáteli. Jestli máte, kde bydlet, tak i takové malé posezení a sklidnění s dobrými přáteli má nevyčíslitelnou cenu.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

Už je to tady. Na Doktorce první hlas, volající po totalitě. Ale smůla, děvče, komunistická ideologie je založena na diktatuře proletariátu, a u nás už je dělníků a manuálních pracujících málo, a stále ubývají, nahrazovaní roboty. Budeš se muset spokojit s diktaturou feministické inteligence, a tato nová diktatura se bude nazývat matriarchát. Bude to tvrdá totalita, skrývající se za ideologií o všeobjímající lásce ke všem lidem, ve skutečnosti kromě mužů. Tato láska je už dnes zaměřena na parazitické menšiny, pošahané exoty, kteří údajně za svůj stav nemohou, a hlavně na zahraniční kretény s ručkami dozadu. Es kommt der Tag.

Anežka (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

Mám technické vzdělání - je jasné, že techniků již není potřeba - všechno je postaveno, všichni mají potřebné stroje.
To není matriarchát - to je likvidace techniků. Sám tvrdíš, že máme používat staré věci a máš pravdu . Komunisti protěžovali techniky , v současnosti je protěžováno zdravotnictví a neziskovky - tam se prosazují ženy - více než muži. Lékařů máme málo? Výborně - tak je pošleme do rozvojových zemí.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Pomáhat se má lidem, kteří se zasloužili o společnost (naši, ne nějakých dementů v zahraničí), ale to feministky a feminizovaní muži nevidí. Pro ně platí - čím větší debílek a ubožák, tím více mu musíme pomoci. Tito feminističtí vypatlanci však odmítají pochopit, že přesun zdrojů ze západních zemí do džungle nic dobrého nepřinese - jen přibude domorodých debílků s nataženou rukou. A ani vděku od nich se nedočkají, protože už nyní negři v Africe berou zahraniční pomoc jako povinnost těchto zemí.

Jedovatej (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

Tohle stojí za přečtení: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/09/10/nad-volbami-v-rusku/#more-957994

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

Rakato praví: Ne recyklace, ale renovace - to je správná cesta. Např. ženy by se měly chlubit ne novými šaty, ale šaty po babičce, a muži dvacet let starým holicím strojkem.

Kapitalista (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

jsi hlupák to bych nemohl nahrabat miliardy, ty kůže líná.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Joska Vojtek je tvrdý rocker, ale je škoda, že nezůstal u své profese opraváře telefonů.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Bílinské uhlí je nejlepší, protože obsahuje málo síry. Ale nejlepší je se otužovat a zimu strávit bez topení.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Rakato praví: Já jsem tvoje problémy pochopil. Nemohu za to, že tys nepochopil moji odpověď.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Rakato praví: Lidé, bojujte proti polyphrasii, protože je to metla dnešní doby. Zahlceni nesmyslným žvaněním lidé jsou tak paralyzováni, že nejsou schopni vymyslet vlastní myšlenku. A to není dobře, protože bez vlastní myšlenky není vlastní názor, a stáváme se jen tupými ovcemi, které občas něco zabečí, a to je všechno. Je nutné vydat zákon, že kdo za den řekne více než tisíc slov, bude na místě zastřelen. nejvíce obětí bude mezi zlatoústými politiky, ale i zde na Doktorce budou oběti. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lidé bděte! A nahlaste každé podezření na chorobnou žvanivost úřadům, abychom se zbavili lidí, kteří nám tady narušují infosféru a umrtvují nás do bezvědomí.

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Už tady nejsi sám jak kůl v plotě - Rakato přichází.

10.9. (Út, 10. 9. 2019 - 11:09)

Dvě ruce máš taky pro srandu králíků,takže Ti ji příště na místě URAZÍM,jak to nebude tak jak to má být!

10.9. (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

To co jsi včera udělal,to si snad nedovolí ani lékaři bez hranic dobytku!

10,9, (Út, 10. 9. 2019 - 09:09)

A co ty si o tom myslíš kolegáčku.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 09:09)

Jak se dnes lidi co se zmohli dravě a bezohledně, nejsem fanatik abych tvrdil, že neeticky a bezprávně, chtějí dosáhnout ještě morálního uznání.To je jak ta příhoda o dobrákovi, kterej říká, ale ti rusáci mě v 68 strašne nas.ali, já jsem hodnej mírumilovnej člověk, ale kdybych měl tehdá ten kulomet s upilovanouhlavní, tak nevim nevim. Tak se přiznej...!

Rakato (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

Ti rusáci tě v 68 strašne nas.ali? Kdyby ses tady neprsil! Když přišli, kuňkal jsi submisivně jako ostatní, že to není fajn, a spolupracoval na normalizaci.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

To je vo Jedovatým,hondej člověk, ale kdyby měl v ruce brokovnici s upilovanou hlavní a tlumičem, tak by to kosil a kosil jak koroptve.

Reklama

Přidat komentář